Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Astept evidenta facuta!

 

ATENTIE!

 

Nu mai dati attack !!!! ( fara intrebarii )

Edited by AIM TyKy
Link to comment
Share on other sites

Salut acum ma pregatesc sa plec la liceu.

Vreau sa va spun ceva:

-voi vreti sa aratati ca sunteti buni nu? Frate hai sa va spun eu ceva... Daca pleci intr-o mafie care e buna nu demonstrezi nimic. Satisfactia o ai atunci cand intri intr-o mafie mai slaba si reusesti performante.

 

Va urez succes celor care vreti sa plecati si va mai spun inca cea.

Dupa ce mafia in care ati intrat a cucerit un oras, aceasta o sa se desparta deoarece pleaca toti codatii.... Asa ca ganditi inaine sa faceti ceva. Succes

Link to comment
Share on other sites

Salut acum ma pregatesc sa plec la liceu.

Vreau sa va spun ceva:

-voi vreti sa aratati ca sunteti buni nu? Frate hai sa va spun eu ceva... Daca pleci intr-o mafie care e buna nu demonstrezi nimic. Satisfactia o ai atunci cand intri intr-o mafie mai slaba si reusesti performante.

 

Va urez succes celor care vreti sa plecati si va mai spun inca cea.

Dupa ce mafia in care ati intrat a cucerit un oras, aceasta o sa se desparta deoarece pleaca toti codatii.... Asa ca ganditi inaine sa faceti ceva. Succes

Eu ii numesc pe astia oameni fara caracter! Dupa parerea mea, daca ai intrat intr-o mafie, ramai pana la capat! Nu vad rostul pentru care te-ai duce in alta sa o iei de la capat...si nu vad unde este satisfactia daca intri intr-o mafie deja formata...

 

 

Ps-Neata, acum m-am trezit si eu, mananc ceva si ma bag la joc. Azi nu am fost la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Fiecare gandeste in felul lui.. Ramane cine vrea si cine a intrat cu un motiv.

Mai bine incepem de la capat si facem o mafie buna, decat cu 20 de membri care sunt buni numai la dm aiurea si la comentarii fara rost.

Prefer membrii mai slabi dar cand le zici ceva asa sa faca, decat ,,valorosi,, care se plimba din mafie in mafie sa gaseasca ceva mai bun.

 

Atat am de spus si o sa raman alaturi de sisu mereu.

Fac apel la jucatorii cu respect si care asculta sa ramana alaturi de noi si o sa vada ca nu au facut o alegere gresita.

 

Cum s-a dus RDT asa o sa se duca si TTB.

Link to comment
Share on other sites

efer membrii mai slabi dar cand le zici ceva asa sa faca, decat ,,valorosi,, care se plimba din mafie in mafie sa gaseasca ceva mai bun.

Atat am de spus si o sa raman alaturi de sisu mereu.
Fac apel la jucatorii cu respect si care asculta sa ramana alaturi de noi si o sa vada ca nu au facut o alegere gresita

 

 

Mda...cand eu am spus exact acelasi lucru mi s-a spus ca sunt prost si ca ne trebuie oameni sa faca +, atat..

Link to comment
Share on other sites

# Salut micii mei camarazi. Am zis sa mai trec pe la voi, va mai dau un sfat, mai vin cu cate o poza precum http://imgur.com/5gwbWCd , una alta... Ce vremuri frumoase. Sper sa ajungeti si voi sus din nou, doar ca trebuie sa ascultati si sa fiti activi.. Chiar daca-s codati, puteti sa-i faceti :o3. Trebuie sa si ganditi cand mergeti la war, nu doar sa va avantati inaintea gloantelor.

 

 

Succes la waruri in aceasta seara.

Link to comment
Share on other sites

@, Foarte adevarat, tot respectul :*

 

Sisule hai in joc ca sa dai la cineva invite, si sa vb ceva!

Edited by AIM TyKy
Link to comment
Share on other sites

Ma nu stiu de ce isi dau toti demisiile...eu de cand am intrat deloc nu m-am enervat la waruri,m-am dus in ei si am incercat sa fac si eu 1-2 killuri..oricum stiam ca o sa fac -.O sa ne revenim,dar e nevoie de timp+ttb nu sunt chiar atatia,suntem noi putini,ei sunt 20 pe turf,ok insa sa ne gandim ca nu e prea mult,daca noi suntem 25 on si noi putem fi macar 20 pe turf...organizare este,dar daca nu sunt membrii=0

Link to comment
Share on other sites

Salut, nu pot sa intru azi deoarece am niste treaba.

Imi pare rau...

Ramane cine vrea alaturi de noi. V-am spus ca momentan nu ne intereseaza warurile asa ca profitati. Cand o sa fim gata si o sa vad ca va dati silinta atunci incepem.

Succes!

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor.

O sa-ti dau banii inapoi tyky.

1. Unii membrii de aici distrug factiunea ( Cearta, provocari si iar cearta ).

2. Turfs nu sunt importante pentru o mafie, important este "climatul" din interior, nu ceea ce e la exterior si se vede pe [/top].

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.