Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare Pimps,

 

Ca sa va mai ridic putin moralul, am sa va dau un album cu niste poze mai 'vechi' cu pimps cand a cucerit LV-ul. Va doresc din suflet sa il lauti iar, nu vreau warn sau mai stiu eu ce, nu o fac cu rea intentie. Respect celor care erau atunci in PIMPS si au ramas la greu aici si mult success sa luati LV-ul, ca voi reprezentati LV-ul. Un quote al celor care stiu pozele, nu ar strica ca eu nu pot da follow la topicul asta, nu prea stau pe forum. Salut si spor !

http://imgur.com/a/7bTVe

Edited by Tovarasu Pasare
Link to comment
Share on other sites

@, Deci asta v-a zis bulangiu' de think la sedinta la care nu am fost ? Bine ca aflu si eu dupa juma' de an. =)). Ce frumos a fost, pacat.

 

 

# Succes la waruri, in 10 zile, interdictia expira, poate ma bate gandul sa revin sa va ajut putin, doar POATE.

 

Daca vreti turfs, fiti activi si ascultati, chiar daca sunt codati :3. Tot ceea ce trebuie sa faceti este sa fiti activi, ascultatori si sa va pozitionati bine pe turf si aia e.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

DUpa cum a zis si sisu, poate nu va prezentati la waruri... Daca aveti chef sa va bateti joc pai hai sa ne batem joc.

Poate mai vad un attack inafara de LV!

Link to comment
Share on other sites

Sisule sa le accepti demisia lui gabi si experiment, m-am saturat de comportamentul vostru. La war experiment numai rambo te duci si ti-am zis de 100 de ori sa incetezi. Nu te-am sanctionat sa nu zici ca sunt. Gabi la fel: te-am facut om si acum ne lasi la greu ( daca o sa le respinga ma supar eu) . Daca ti bine minte gabi ziceai de sniper ca pune demisile la misto. Am niste oameni aici in SP de nu i-as da nici pe toti bani din lume, dc? Pentru ca au caracter.

 

Tine tine cu adevarat la mine sau la sisu sa ramana, cine a venit aici pentru rank si sa stea inactiv, e liber. Prefer 20 de oameni in factiune dar sa ii vad la wa. Decat 35 si 20 la war

Link to comment
Share on other sites

Tu vorbesti tyky? penibil, eu nu am cerut clear fw sau pa, nu e demisie pusa la misto, o pun pana mi-o accepta, nu am niciun motiv sa mai raman intr-o factiune unde va bateti joc de mine.

 

te-am facut om si acum ne lasi la greu ( daca o sa le respinga ma supar eu)

 

Ce om m-ai facut ma tu pe mine? Nici tu, nici sisu nu m-ati facut nimic, singurul om de treaba pe care l-am intalnit aici e padr3, atat.


Tu vorbesti tyky? penibil, eu nu am cerut clear fw sau pa, nu e demisie pusa la misto, o pun pana mi-o accepta, nu am niciun motiv sa mai raman intr-o factiune unde va bateti joc de mine.

 

te-am facut om si acum ne lasi la greu ( daca o sa le respinga ma supar eu)

 

Ce om m-ai facut ma tu pe mine? Nici tu, nici sisu nu m-ati facut nimic, singurul om de treaba pe care l-am intalnit aici e padr3, atat. Te-ai vazut sublider, gata, alt e aere, stai linistit ca nu vreau sa imi respinga mie nimeni demisia, nu e nevoie sa te superi ca deja e bataie de joc, bafta in cucerirea lv-ului:P

Link to comment
Share on other sites

Oamenii au si alta treaba nu sa intre la waruri o vara intreaga, apropo, tu n-ai fost inactiv?

 

 

  • Nick-ul tau: TyKy
  • Rank: 2
  • Level: 43
  • Plec pe data de: Ziua/ Luna/ Anul 23-06-2014
  • Revin pe data de: Ziua/ Luna/ Anul: nu stiu sigur
  • Zile inactive: 2 saptamani dar s-ar putea sa vin si mai devreme
  • Motivul: Plec in Italia !
  • Alte precizari: Imd cand o sa vin o sa ma vezi la war doar sti ca nu te las la greu :D, Sper sa ma intelegi

  • Nick-ul tau: TyKy
  • Rank: 3
  • Level: 47
  • Plec pe data de: 27:8:2014
  • Revin pe data de: -
  • Zile inactive: 2 saptamani
  • Motivul: Am niste probleme personale si fac aceasta inactivitate deoarece nu pot sa intru mereu la waruri.
  • Alte precizari: Daca sunt liber si pot sa intru o fac cu ce-a mai mare placere. Oricum cand incepe scoala o sa ma las de joc deoarece anul acesta am bacul si consider ca e mult mai important decat un joc. Vreau sa va mai ajut cat pot de mult dar va rog sa ma intelegeti si pe mine. Multumesc

Nici acuma nu esti activ si nici n-ai fi intrat daca nu erai sublider, sa nu uitam de prezenta ta in acele 2 saptamani in care ti-a fost retrasa functia:)))

Nu e ciudat ca ambele inactivitati se termina exact cand trebuie sa iei rank?

Edited by AIM GabitzuXXL
Link to comment
Share on other sites

Eu ti-am zis tie ceva. Aia cu lasatul de jok a fost ca am avut o problema in familie si nu puteam sa vin dar am rezolvat stai calm. Succes

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.