Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Welcome celor noi.

 

Felicitari pentru warurile de astazi,cu toate ca suntem mai putini decat ei reusim sa le putem probleme mari ceea ce e foarte bine,inseamna ca avem membri buni,acum trebuie sa ne si inmultim sa-i batem si la influenta.

 

Maine sper sa fim cel putin la fel de multi ca astazi,incet incet ne ridicam,noapte buna.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru azi baieti, se putea sa castigam si zona de la aero daca ascultati mai bine ce vi se zicea pe /f, o sa o luam in alta zi. Maine sa fiti on, incercati sa intrati pana la 20:00, atunci prindeti foarte greu loc liber pe server, noapte buna.

#Maine o sa postez evidenta si o sa acord sanctiunile pentru azi.

 

#Pentru ziua de maine se vor accepta maxim 3 cereri de invoire cu motive bine intemeiate, la 18:00 topicul cu invoiri va fi inchis.

Edited by GF CarreY
Link to comment
Share on other sites

Salutare băieţi! Va trebui să fim cât se poate de activi şi ascultători la waruri în zilele ce urmează, deoarece trebuie să recuperăm teritoriile de la Red Dragon.

O zi bună să aveţi, ne vedem diseară!

Link to comment
Share on other sites

Frumos...ne descurcam binisor..tot asa, poate putin mai activi si o sa fie superb...maine sa nu uitati sa treceti la war..ii salut pe fratii mei Wale, Firu,Carrey, Sprites si toti nabii din pimps, felicitari pentru waruri :D ...Sanatate numai bine!

P.S. Sa nu uitati de attack, ca o sa uit eu:))

Edited by South Padr3
Link to comment
Share on other sites

Frumos...ne descurcam binisor..tot asa, poate putin mai activi si o sa fie superb...maine sa nu uitati sa treceti la war..ii salut pe fratii mei Wale, Firu,Carrey, Sprites si toti nabii din pimps, felicitari pentru waruri :D ...Sanatate numai bine!

P.S. Sa nu uitati de attack, ca o sa uit eu:))

 

Bafta ba, ne mai auzim noi si succes la examen, o sa ai nevoie ;D

Link to comment
Share on other sites

O seara buna, maine la fel, in aceiasi maniera la waruri, incet, incet ne strangem si face ceva puternic.

 

#LVeraaproaperosudaraintervenitPHARELL.PWPCFALL=)).

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru seara asta, maine sa fiti la fel prezenti, din pacate nu am prins x2 attack in LV, au dat si bratva pe rdt. La 20:20 sa fiti in hq, warul din ls e optional.

#Maine o sa postez evidenta pe azi si o sa acord sanctiunile, noapte buna. Nu uitati pe ziua de maine se vor accepta maxim 3 cereri de invoire cu motive intemeiate, succes.

Edited by GF CarreY
Link to comment
Share on other sites

@, bine ai venit mosule!

Sper ca maine sa fim prezenti intr-un numar foarte mare, cel putin la ora 20:30 cand incep warurile in LV. Daca jucam ca o echipa si ascultam ce se zice pe /f, nu conteaza daca am fi in dezavantaj numeric. Mi-a placut saptamana asta, cu bune si rele. In caz ca voi fi dat afara zilele astea, tot nu scapati de mine. :))

 

Noapte buna.

 

P.S: Dupa ce propunerea lui Pharell a fost respinsa, am revenit cu alta. De aceasta data am specificat lucruri noi si poate ne accepta.

Astept sustinerea voastra: http://forum.b-zone.ro/topic/265653-propunere-repozitionare-fcr-southern-pimps/?p=4012757

Edited by Tovarasu Kenan
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti!

Nu stiu ce-i cu mine in aceasta perioada, am niste scoruri ce lasa de dorit, sper sa ma indrept, nu acesta sunt eu. Obserev pe multi ca incercati sa ma invatati sa trag, nu sunt genul pentru care e prima mafie sau etc.. Sper sa ma indrept si promit ca de azi voi avea scoruri mai bune.

Ne auzim in game! O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri,ne-am cam chinuit dar pana la urma a iesit bine,oricum se vede ca au descoperit si baietii din RDT coadele,abea am reusit sa fac +5/+3 la primele 2 waruri abea la ultimul ce mi-am mai revenit.Trebuie sa mai scapam de inactivi din 38 doar 26 ON nu e bine deloc,avem nevoie de membri activi daca vrem sa facem performanta.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.