Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am hotarat sa fac o mica propunere legata de FCR-uri. La nimeni nu cred ca va place cum sunt asezate mai ales ala de langa piatra. Este asezat prost, cateodata nu poti da F si la war daca te grabesti..doar te enervezi. Asa ca am facut o mica propunere, CHECK: http://forum.b-zone.ro/topic/266133-propunere-fcr-hq-pimps/#entry4019825

Link to comment
Share on other sites

Am hotarat sa fac o mica propunere legata de FCR-uri. La nimeni nu cred ca va place cum sunt asezate mai ales ala de langa piatra. Este asezat prost, cateodata nu poti da F si la war daca te grabesti..doar te enervezi. Asa ca am facut o mica propunere, CHECK: http://forum.b-zone.ro/topic/266133-propunere-fcr-hq-pimps/#entry4019825

S-a mai propus si s-a respins propunerea. Totusi, sper ca pana la urma sa se accepte pentru ca e enervant unde e pozitionat acel FCR.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi.

 

Vad ca s-a umplut factiunea insa mai avem niste inactivi de care trebuie sa scapam gen Mr.Frozen ala pe care eu unul nu l-am vazut la un war de cand sunt aici (imi cer scuze ca dau nume) si mai sunt cativa care chiar daca vin ne trag mafia in jos ca fac mereu minus.Sper sa ne redresam de saptamana viitoare ca s-au intarit si TTB si RDT si o sa ne fie greu daca nu ne miscam repede.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Cei care va stiti inactivi/nu intrati la waruri daca vreti sa mai ramaneti aici va sfatuiesc sa intrati de luni. Daca nu, o sa va treziti cu avertismente/fw pentru absente, sunt playeri care vor sa vina si nu au locuri deci incercati sa va faceti timp si pentru gang daca vreti sa mai ramaneti.

#In seara asta/maine va puteti lua alte joburi sa faceti bani, sa va distrati insa de luni sa aveti arms si materiale la war si va reamintesc celor care nu stiau, daca nu dati arme la war cand vi se cere primiti faction warn. Weekend placut, sau ce a mai ramas din el!

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi. Andrew ai trecut in fata lui Petru, ai grija sa vad activitate din partea ta, stiu ca nu prea te omori asa cu jocul dar na, ai grija:)

Cat despre cei inactivi, faceti voi demisie ca oricum pana la urma iesiti fortat.

Link to comment
Share on other sites

Daca continuati tot asa cu atacurile sigur luam LV.

 

Rank 4+ nu prea va pasa de mafia asta...aveti si voi o atributie in plus fata de ceilalti aceea de a sta la atac dar vad ca va doare-n spit,pacat...

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,se pare ca maine/poimaine vom avea noi "Fattami",felicitari.

Sper sa castigam,au venit membrii noi si valorosos (shaw) :)) care o sa ridice factiunea.Cei care stiti ca faceti minus incercati sa stati ascunsi SAU sa vorbiti cu cineva bunn si sa mergeti cu el (call me :)) ) O zi buna ! !!

Link to comment
Share on other sites

Gata cu fotosinteza bai baieti, sper sa intrati in numar cat mai mare diseara la waruri ca vreau sa radiem tot si lasati rank 4+ in pace. Nu poti sa prinzi zilnic cate 2 atacuri in LV. Decat deloc, este bine si unul. V-am pupat :*!

Link to comment
Share on other sites

V-ati batut joc de tot. Carrey si sprites striga sa nu plecati de pe ultimul etaj de la parcare ca il aveam noi si v-ati dus in ei, VALORILOR! Se adevereste vorba mea "fiecare pentru el nu merge". Continuati tot asa sa vedeti ce frumos stam in HQ la TV. Hai noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.