Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Iar ati inceput ba cu certurile? Dupa va intrebati de ce inchide Firu topicul de discutii, pai cum sa nu-l inchida daca voi incepeti sa va certati imediat cum aveti ocazia. Sunteti colegi mai usor cu pm-urile ati ajuns sa nu va mai suportati unu pe altu?

 

GG pentru warurile de azi, maine sa fiti cat mai multi sa luam 4/4.

Link to comment
Share on other sites

Îmi pare rău dar o să-mi pun demisia cum ajung acasă descurcati-va ba îngerilor nu poate Omu sa înjure de parca va înjura pe voi. BA TU NU INTELEGICA MIE NU IMI SPUNE NIMENI NIMIC?! DACA VREAU SA INJUR TE INJUR SI PE TINE NU MA INTERESEAZA ATATA TIMP CAT AM INJURAT RDT TU CE TREABA AI BA OMULE? MAM ACRIT DE CEI CA TINE DUCETI-VA DRQA BECI NU E DE VOI VIATA SUNTETI POCAITI DINAIA VA BAT PARINTII DACA INJURATI. Mai ieși afara prietene.

Link to comment
Share on other sites

Mama prea prea ba Bwinn , asta nu inseamna ca daca a injurat pe chat te-a injurat pe tine..... Aici deja esti prea prea. Roshule asta e mai rau ca mine ba :))), asta post-hunter nu eu :)).

Link to comment
Share on other sites

@@Roshu, Daca injuram eu in prima zi in a doua secunda bat la pariu pe vreti voi ca dadeati PM. Si numai spuneti ca nu dadeati ca oricum nu va crede nimeni. Si nu e prima data cand injuri ai auzit? Si mai iesi tu pe afara bai asta de 14 ani ca nu stiu care dintre noi e mai disperat de viata. Esti vai p*** ta si comentezi, in locu' tau imi vedeam de treaba si daca injuram nu o faceam pe [/f]. Oricum nu te vedeam bine de mult. Ai fost lider se de crezi Dumnezeu .. pfai de capu' tau copile.

Edited by CN bwiNNN
Link to comment
Share on other sites

Vă urez noapte bună, vă multumesc că aţi ascultat de mine si Leo si Firu. Sper ca mâine să faceţi la fel. Un mic bonus pentru amuzament! Noapte Bună valorile mele!

 

Numa bine Pimpsilor! #LVMOV TO BE CONTINUED

Da si mie radaru plzz si skinu

 

https://m.youtube.com/watch?v=dU0sYm70jbM. Da-ti si voi un ochi plz

Link to comment
Share on other sites

CN bwiNNN Da-ti foc prietene, daca a injurat, cu ce te deranjeaza.. + ai avut -5 vai de pl ta

P.s:M-am lasat de b-zone, va pwp pe toti.

Ne vedem cu bine, m-am plictisit de jocu asta stupid, salpa.

P.s:Luati-va si voi o viata, nu tot pe samp, viata voastra e pe samp ? Cand iesiti pe afara cu prieteni de ce vorbiti cum ati jucat la war pe b-zone ? MOr =)))))

Vai de pl voastra, succes la toti bastani, nu la toti nabi cum e bwin, RDT ia pula stiu. sal.

Link to comment
Share on other sites

@, Daca stau sa ma pun la mintea ta de copil ... ajung departe, dar nu stau sa-mi bat capu' cu tine ca din cate vad te cam bate rau romana. Auzi la el "s-a lasat", tu nici nu trebuia sa ajungi pe servere ca astea bai "paraitule". Luati foc pentru un FW. Acum asteptati sa gresesc eu si sa trimiteti PM la lider dar, asta nu o sa se intample. Hai luati si ascultati de aici

 

"Care nu ma inghite, sa ma suga!!!" ;)

Edited by CN bwiNNN
Link to comment
Share on other sites

@, Asa e ma, ai dreptate .. si eu m-am plictisit de tine. Numai vreau sa continui cearta, ce a fost a fost si nu o sa mai fac. Sper sa fiti multumiti toti acum. Bafta :* Vreau sa luam LV-u', nu stau sa ma cert. #LasVenturasMOV. Doamne ajuta.

Edited by CN bwiNNN
Link to comment
Share on other sites

Vă urez noapte bună, vă multumesc că aţi ascultat de mine si Leo si Firu. Sper ca mâine să faceţi la fel. Un mic bonus pentru amuzament! Noapte Bună valorile mele!

 

Numa bine Pimpsilor! #LVMOV TO BE CONTINUED

Da ba si mie radaru si skinu nu fi rauu

Link to comment
Share on other sites

Topic inchis pentru cateva zile. Vad ca voi nu stiti sa vorbiti frumos, numai sa va certati si injurati stiti. Si sa nu mai vad ca primesc de la voi PM-uri inutile.

 

Topic redeschis.

Edited by F i r u 9 8 VIP
Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru toate momentele frumoase petrecute cu voi aici, imi pare rau ca s-a ajuns sa se termine asa.Vreau sa multumesc lui Firu98 LeoRO, SveNKinG, TheDarkLord pentru toate momentele frumoase petrecute alaturi de mine.Va doresc toate cele bune si sper ca nu v-am dezamagit sau suparat pe careva dintre voi

si nu a fost cu intentie.Firutule sanctioneaza tata toti membrii o sa iti plece acelasi motiv ca mine.Sper ca nu am uitat pe cineva si daca am uitat sa stiti ca fost din neatentie.Succes cu #LV MOV poate candva in viitorul indepartat voi reveni in aceasta familie ''Southern Pimps''. Numa bine, LeoRO nabo sper sa iei lider candva Firu daca nu sanctionezi o sa ramai decat cu HQ.Leo succes la examene bafta Southern Pimps mi-a facut o mare placere sa fac parte din aceasta factiune, si pe aceasta cale ii mai multumesc odata lui Firu pentru rankurile acordate si pentru toata increderea care a avuto in mine.

REMEMBER ANDUTZ!

Edited by Andutz
Link to comment
Share on other sites

@, Succes in continuare, ai ajutat foarte mult mafia asta cat ai stat aici mai ales dupa ce ai luat rank 4. Succes la examen si iti garantez eu ca o sa te intorci aici in timpul vacantei. Iti multumesc si eu si Firu pentru ajutorul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.