Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

De ce nu putem sa ascultam si sa fim asa activi cum am fost azi? Asa se face, dominare totala! P.S: Kronos, o sa regreti ca ai plecat RDT, o sa pierzi tot (daca citesti asta)

Link to comment
Share on other sites

De astazi sunt noul lider asasini. Cei care au fost asasini pana acest moment au fost scosi din functie(aveti grija la ce skin purtati). Cine vrea sa devina asasin si se considera capabil sa-mi lase un pm. Sper sa fiti la fel de activi ca aseara ca sa ne mentinem teritoriile.

Link to comment
Share on other sites

Eu am, dar al meu pute a v@lu@r3 și nu îl pot da. :X

 

Ma raule, nu vrei sa imi dai si mie tinta ? ii dau ca ii dau si mai multa valoare ? =)) Baieti astazi avem 4/4 war, sper sa castigam macar 3/4

Eu am, dar al meu pute a v@lu@r3 și nu îl pot da. :X

 

Ma raule, nu vrei sa imi dai si mie tinta ? ii dau ca ii dau si mai multa valoare ? =)) Baieti astazi avem 4/4 war, sper sa castigam macar 3/4

Link to comment
Share on other sites

Banu a sosit, l-am asteptat de mult, va pwp baieti mei, mi-a placut sa fac parte din acceasta mafie, dar vine vara nu mai bine stau pe afara, de cat la "war" nu sunt obsedat ca petru si gdog, viata lor e in samp.

Mersi firu pentru sansa acordata, succes bos, tine-o tot asa.

Leoro succes boss

Spices e sotia mea, te voi iubi mult.

Bota - Bafta, m-ai cam enervat, dar infine.

 

Link to comment
Share on other sites

Nume cont: Firu98[VIP]


Lider la factiunea: Southern Pimps


Functie primita pe data de: 09.04.2015


Renunt la functie in data de: 11.06.2015


Motiv: Nu prea mai am timp sa ma ocup de toate responsabilitatile functiei de lider. Alte motive: Prea multi post-hunteri , codati, membrii nu asculta. Aceasta perioada petrecuta ca lider a fost pentru mine o experienta foarte frumoasa pe care n-o voi uita niciodata. M-am gandit de multe ori sa-mi dau demisia, cand eram foarte nervos , dar cu ajutorul prietenilor am trecut peste. Am invatat ca in acest joc daca ai prieteni care te sprijina, nu mai ai nevoie de bani, masini sau casa. Acum m-am gandit mai bine si sunt hotarat sa parasesc aceasta factiune in care am stat timp de 8 luni. Va urez multa bafta in continuare !



Se pare ca a sosit timpul sa parasesc si eu aceasta factiune dupa 8 luni in care am stat aici. Vreau sa le multumesc PRIETENILOR care m-au sustinut si nu m-au lasat la greu. Nu o sa stau sa ii insir pentru ca sunt multi. Va stiti voi care sunteti ! Le multumesc si celor care m-au votat Va urez multa bafta in continuare !!! :) PwP :*


Edited by F i r u 9 8 VIP
Link to comment
Share on other sites

 

Nume cont: Firu98[VIP]

Lider la factiunea: Southern Pimps

Functie primita pe data de: 09.04.2015

Renunt la functie in data de: 11.06.2015

Motiv: Nu prea mai am timp sa ma ocup de toate responsabilitatile functiei de lider. Alte motive: Prea multi post-hunteri , codati, membrii nu asculta. Aceasta perioada petrecuta ca lider a fost pentru mine o experienta foarte frumoasa pe care n-o voi uita niciodata. M-am gandit de multe ori sa-mi dau demisia, cand eram foarte nervos , dar cu ajutorul prietenilor am trecut peste. Am invatat ca in acest joc daca ai prieteni care te sprijina, nu mai ai nevoie de bani, masini sau casa. Acum m-am gandit mai bine si sunt hotarat sa parasesc aceasta factiune in care am stat timp de 8 luni. Va urez multa bafta in continuare !

Se pare ca a sosit timpul sa parasesc si eu aceasta factiune dupa 8 luni in care am stat aici. Vreau sa le multumesc PRIETENILOR care m-au sustinut si nu m-au lasat la greu. Nu o sa stau sa ii insir pentru ca sunt multi. Va stiti voi care sunteti ! Va urez multa bafta in continuare !!! :)

 

Îmi pare rău că pleci, dar îți mulțumim pentru tot ce ai făcut, te pup,pisi :*

http://i.imgur.com/SLbUwnH.jpg

http://i.imgur.com/SLbUwnH.jpg

Link to comment
Share on other sites

@, Pacat ca ai lasat lideru dar nu ai ce sa faci cu unii membri i-ai lasat prea usor si ti s-au urcat in cap, succes in continuare in game cat si in viata reala, multumesc pentru sansa de sublider sper ca m-am descurcat cat de cat dar a fost prima data ca sublider.

REMEMBER FIRU98

 

Apropo nu sunt sigur daca maine o sa fiu acasa asa ca ascultati de Bota si rank 4 daca vreti sa castigati.

Edited by LeoRO
Link to comment
Share on other sites

Sper ca cei pe care i-am propus sa fie pe lista si unul dintre ei sa duca factiunea mai departe ! VA UREZ SUCCES !

 

REMEMBER PIMP BOSS FIRU98[VIP] !

 

 

P.S Pentru cei care cred ca ma las de SAMP. Nu ma las, doar functia de lider o las. In game ne mai auzim noi !

Edited by F i r u 9 8 VIP
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.