Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba e cam copilas BotysGhyta asta, s-a ofticat ca a luat FW pentru ca a injurat pe /f si acum vor sa primeasca mai multi sanctiuni ca mna, sufera, se oftica sarmanul copil, ce sa-i ceri are 14 ani.

Ne vedem la waruri zanele, sa luam iar 4/4 sal.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari tuturor pentru LV MOV, de maine incepem cu Ls-ul :)), Bota imi cer scuze ca nu am intrat azi dar mi-a picat curentul..... Maine voi fi si eu la war bft si felicitari inca odata pentru LV.

Link to comment
Share on other sites

Tin sa va felicit pentru astazi, ma bucur ca avem un colectiv atat de unit alaturi de noi. Pe viitor la fel de bine sper sa o ducem.

#LVMOV 24/24 !

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Doresc sa va felicit pentru astazi si sper sa ramanem impreuna pentru a incerca sa ne mai strecuram si prin SF sau LS, se pare ca azi am prins atack pe ELC si 69 deoarece doar ei erau liberi la atack. Deci maine doresc activitate maxima pentru a mentine #LVMOV si a castiga alte 2 turfuri iar daca nu functioneaza treaba in SF mergem LS. Nu va culcati pe-o ureche ca gata am castigat, "hai sa fiu inactiv"!

Link to comment
Share on other sites

Tin sa va felicit pe toti pentru activitatea voastra si pentru daruirea de care ati dat dovada, chiar daca nu am putut sa fiu langa voi acum cand era mai important pentru ca am avut niste probleme in real life, v-ati descurcat si asta ma bucura foarte mult. As vrea sa nu va culcati pe-o ureche si sa nu da-ti importanta war-urilor din LV ce vor urma ci din contra trebuie sa stam pe pozitii indiferent de cine dam mai departe. Din pacate nu voi putea fi on nici maine pentru ca la fel am niste treaba dar vineri sunt langa voi si poate mergem in alt oras, poate LS. Va las sa va bucurati astazi de castigarea LV-ului si maine o luam de la capat. Felicitari !! #LvMoV :X

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tin sa va felicit pe toti pentru activitatea voastra si pentru daruirea de care ati dat dovada, chiar daca nu am putut sa fiu langa voi acum cand era mai important pentru ca am avut niste probleme in real life, v-ati descurcat si asta ma bucura foarte mult. As vrea sa nu va culcati pe-o ureche si sa nu da-ti importanta war-urilor din LV ce vor urma ci din contra trebuie sa stam pe pozitii indiferent de cine dam mai departe. Din pacate nu voi putea fi on nici maine pentru ca la fel am niste treaba dar vineri sunt langa voi si poate mergem in alt oras, poate LS. Va las sa va bucurati astazi de castigarea LV-ului si maine o luam de la capat. Felicitari !! #LvMoV :X

 

 

Mihai Eminescu, 22.07.2015

 

sallz all

Link to comment
Share on other sites

@, Citeste te rog frumos regulamentul inainte de a fi sanctionat.

- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.
-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.
- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

Asta e valabil pentru toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

@, Nebunule,ai invatat sa scrii,felicitari.

 

Hai ca am incheiat cum se cuvine ziua de astazi,cu putina magie la PaintBall

http://postimg.org/image/ofas0m5bv/

http://postimg.org/image/gl2k0w2t9/

 

Felicitari inca odata pentru waruri,maine nu stiu daca o sa fiu prezent oricum daca nu lipsesc maine lipsesc Vineri ca trebuie sa merg la confirmari la facultate,deci va urez bafta si felicitari inca odata pentru LVMOV.

Edited by NewLife VIP
Link to comment
Share on other sites

Buna seara baieti. Felicitari pentru astazi ! LV MOV

 

Maine la fel ne trebuie activitate maxima pentru warurile si incepem usor cu un oras. Eu zic sa ne bagam in SF. :)

 

Noapte buna, eu am plecat pe afara.

 

 

SEF DE PAJINA

Edited by S k Y V i P
Link to comment
Share on other sites

@, Calmeaza-te baiete cu acuzele, ca nu stii pic de limba romana si tu ne acuzi de COD ? vai de capu vostru, vedeti-va de mafia voastra aia pasnica care vindeti covrigi calzi si lasati-ne sa ne facem treaba.

 

Buna seara baieti, maine trebuie sa fim cat mai multi on pentru a le da peste nas adversarilor prin activitatea noastra si prin skill-ul nostru, nu prin "coade" cum spun ei.

Link to comment
Share on other sites

@,

@,

Cica ''coade'' ce coduri bai nene ca adminii stau numai pe noi, cand va ofticati voi la waruri ca va da unul 4/3 cu spatele ziceti ca are cod, il ia la TW si cand colo e curat.

Daca trage unul mai bine ca voi spuneti ca are cod vorba aia ''cand nu ajungi la struguri, spui ca-s acri''

 

Uite ce skill aveti voi la arme :

ffddf.gif

Cum sa castigi ba cand ai un asemenea skill? Probabil va impuscati intre voi la waruri, sunteti jalnici. Chiar m-am uitat de curiozitate la voi la discutii sa vad cum suferiti. :))

 

Tow Truck Bratva

 

Edited by Rusen BT
Link to comment
Share on other sites

Neata movilor.

Lasatii ma pe aia din Bratva sa sufere singuri,ca daca le dati atentie ii faceti sa se simta bine,candva si eu eram genu care ma luam in gura cu toti din mafiile adverse pana ce mi-am dat seama ca nu are rost,e doar un joc si nu rezolvi nimic daca te certi intr-un joc pentru ca toti sunt tari in gura intre 4 pereti,dar la 99% dintre ei inca le limiteaza parintii statu' la PC.

Link to comment
Share on other sites

@
@
@

Aveam pretenţii de la voi, chiar vă interesează părerea altora? Să fim serioşi...şi noi dacă pierdeam îi acuzam de coduri, e ceva normal :)))

Astăzi vă vreau în prezenţă şi formă maximă pentru SF!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.