Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Wladislaw din cate imi aduc aminte nu mai esti membrul al factiunii Southern Pimps , te rog sa nu mai postezi aici. :))))) , Ceawles data viitoare ai report :))). Felicitari Pacino inca odata pentru lider.

Link to comment
Share on other sites

Pentru voi astia din TTB, chill ca nu plec de aici prea curand. Si mai vin 3 insi zilele astea care dau mai rau ca "zzw" .

 

 

 

Acum începe smecheria. Să anunţi conducerea ca nu pot ajunge mai mereu la primul war sa nu avem probleme.

 

#lvlssfmov #spvulturiipestanca

Link to comment
Share on other sites

Pentru voi astia din TTB, chill ca nu plec de aici prea curand. Si mai vin 3 insi zilele astea care dau mai rau ca "zzw" .

 

OOOOOO Sky e pus pe rele maaaaaaaaa =)) =))

GG snr pt sublider, si tie Chevi chiar daca nu te cunosc si nu am auzit de tn.

Ba snr baga un discurs d'ala emotionant de sa puste vaduvele in lacrimi.

Deci maine castigam 4/4 nu? sau macar incercam, vedem noi ce si cum, noh bun

Hai ca o tai la somn nb all

Edited by PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

Pentru voi astia din TTB, chill ca nu plec de aici prea curand. Si mai vin 3 insi zilele astea care dau mai rau ca "zzw".

OOOOOO Sky e pus pe rele maaaaaaaaa =)) =))

GG snr pt sublider, si tie Chevi chiar daca nu te cunosc si nu am auzit de tn.

Ba snr baga un discurs d'ala emotionant de sa puste vaduvele in lacrimi.

Deci maine castigam 4/4 nu? sau macar incercam, vedem noi ce si cum, noh bun

Hai ca o tai la somn nb all

Se referea la mn, ms. :))

Link to comment
Share on other sites

Iauite wa si tu ... Asemenea echipe la LOL sa tot ai parte .. Eu nu inteleg ala ce tot cauta langa tureta cand stia ca Darius il poata trage la el .. Ii aduna 4 stropi de hemoragie sau in cazul lui 3 ,ii pica la ala o ghilotina in cap , o omora si pe aia , ma omora si pe mine ca eu eram tank support , il fedam pe ala , ne batea pe toti 5 din echipa .

Ba maine caut partener , care jucati cu mine LOL pana maine dimineata ?

Deci uitati-va si voi atent la video sa vedeti... Ei o iau la fuga si aia ma incoltesc pe mine si noroc cu fisura glacia ca am crapat pamantu ca eram mort .. Aia s-au strans toata echipa , la noi nu.. Unu s-a dus pe sus , altu pe jos , jungler-ul ce o face prin jungla aia de s-o plimba atata .

Tot eu ala bun ca am incercat sa ii salvez , pana la urma l-am suparat pe Darius ( psiz ) si mi-a spart capu cu Ghilotina Noxiana ..

https://www.youtube.com/watch?v=4YA0BkqSbGc

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Este un spatiu liber de attack pe TTB de la 21:30-22:00,de ce nu dati attack?

 

Nu am putut intra pe website, nu mi-a mers nici serverul nici forum-ul. Nici acum nu imi merge niciun server, detalii >> http://forum.b-zone.ro/topic/297490-problema-cu-site-ul-%C8%99i-serverul/?p=4496575 .

Link to comment
Share on other sites

Am să vă rog să nu vă mai daţi demisile aiurea. E normal să fie dezorganizare fără leader, aşteptaţi să îmi meargă şi mie jocul.. mersi.

Ce iti are jocu ma? reinstaleaza-l si pune-l pe alta partitie sau schimba cracku nush fa-i cv, dai 2 ciocane la modem fa cv...

Ba dark vezi ce patesti daca vrei best? soarta s-a gandit sa iti traga un sut in fund si sa pierdem waru ca sa nu iei best =)) lasa man ca maine sigur iei si tu 2 si eu 2 si suntem impacati ok?

Hai ma mergeti la somn ca maine nu va puteti trezi sa mergi la sc/liceu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.