Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, De ce sa tot amanam cand putem sa facem treaba mai repede si sa ne mutam in alt oras? Faptul ca ati devenit inactivi si va invoiti war de war, e normal sa pierdem. Cu 20 on la ora 20:00 cand ar trebui ca atunci sa fim 30+ datorita obiectivului pe care-l avem, dar se pare ca apunem. Eram sigur ca minunea nu tine mai mult de o zi, 40/41 on. Ne-ati aratat ca sunteti cu totii activi o singura zi si de atunci o cadere continua.

 

 

Maine, ca e vineri, iar o sa fiti 10 on la war, nici nu ma chinui sa prind attackuri. Noapte buna. Trageti concluziile singuri, nu am sa va mai spun nimic.

 

PS: Demisiile prietenilor mei din ZEW nu au fost ca am pierdut 1 war ci datorita comportamentului/atitudinii unora de aici.

Edited by Count LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

Felcitari pentru warurile din aceasta zi, pacat de HQ TTB, dar no problem, avem noi timp sa il castigam.

Cu o oarecare sila, am terminat si eu de editat inca un videoclip din seria mea de waruri.

Enjoy:

https://www.youtube.com/watch?v=M2etoLdrtCY&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Felcitari pentru warurile din aceasta zi, pacat de HQ TTB, dar no problem, avem noi timp sa il castigam.

Cu o oarecare sila, am terminat si eu de editat inca un videoclip din seria mea de waruri.

Enjoy:

https://www.youtube.com/watch?v=M2etoLdrtCY&feature=youtu.be

Cu ce program editezi? cred ca o sa postez ceva, ca am niste videouri mai frumoase.

 

Salut mai, deci nu inteleg de ce traiti din jocul asta, unii dintr voi, da, o sa ziceti ca stati o ora/doua, nu ca obsedatii, dar sa stiti ca traiti din jocul asta pentru ca incepeti sa suferiti pentru un war pierdut, doamne, intelegeti ca fiecare mafie are si decaderi, ca nu am apucat sa luam lv inainte sa cadem putin, e partea a 2-a, si inca ceva, intrati la waruri, pun pariu ca nimeni nu invata la aceste 2 ore de war, mai bine mananci lemn decat sa iti bati capul sa intelegi ceva.. 2. Pun pariu ca nu va face nimeni obsedati ca stati astea 2 ore, daca nu puteti intra, iesiti, ca sunt multi care vor sa vina, credeti ca daca ati foat chemati aici de cineva cu rank mare, sunteti ZEI in viata? bafta si intrati la war.

Link to comment
Share on other sites

Salutare pestii mei de strada. Am trecut pe aici sa va felicit pentru saptamana asta, pot spune ca a fost una cu bune si cu rele. Duminica se va tine o sedinta unde vom discuta mai multe despre activitatea voastra. Daca tragem trage pana marti avem Las Venturas MOV, si de ce nu pana la sfarsitul saptamanii viitoare sa avem si cateva turfuri in Los Satnos.

Va astept intr-un numar cat mai mare Duminica la ora 21:00 in HQ.

Link to comment
Share on other sites

@, a luat ban kaine, pacat de el, saracu mai si abuza ca un copilas, mai dadea si cu cod.

Ma rog, toate bune si frumoase si astazi, 4/4 victorii, desi cu greu primele waruri, poate de saptamana viitoare ne sporim activitatea.

@@TheDarkLordB1, fratioare, mersi de rank, raman dator =).

Ne-auzim, salut!

Link to comment
Share on other sites

@, urmeaza CHAISE, care cred ca oricum e banat pe dovada lui Ionu...

Si mai sunt cativa anonimi care au ajuns buni peste noapte, o sa incerc sa ma ocup de ei...

Si abuseri sunt o gramada, dar nu stau sa imi bat capul cu toti valetii, doar daca sunt codati si nu reusesc sa-i prind sau am pica pe ei le fac post. ;)

Link to comment
Share on other sites

@, bine tu omuletule.

 

Bine v-am regasit intr-o asa zi frumoasa, ce faceti? Eu tocmai ce m-am intors de la prega si ma gandesc cum sa-mi petrec timpul.

Urat rau accidentula ala din Bucuresti, pacat de oamenii aia nevinovati, dar in acelasi timp retardati. Cum cacat sa dai un artificii intr-un club, lel.

Link to comment
Share on other sites

@, Banat de unde ba, fi atenta ba

http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/36827

 

Robert cica la videoclipul meu ca se vede cum rateaza, BA UNDE DUMNEZO se vad gloantele ratate, ii sare tac pac in mine iar apoi in Trestii (Era mai aproape) Ba si cum a venit Lung, cum a venit putin mai aproape ca Trestii, cum a tras numai in el, sa fim seriosi. Ba no0recoil nu e, ca s-au mai invartit gloantele normal, dar aim in pana mea, sa fim seriosi...

Edited by IonuVRS VIP
Link to comment
Share on other sites

Salut. Tocmai ce an venit de la sală și observ ca îmi face figuri pc-ul ramane blocat după ce se aprinde și se încărca iconiță aia de la win 7 și nu înțeleg din ce cauza. I-am dat să se repare, sper să fie de folos și să nu trebuiască să recurg la un reinstal de windows.

Sper să revin cu vești bune, salutare.

Link to comment
Share on other sites

@, Banat de unde ba, fi atenta ba

http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/36827

 

Robert cica la videoclipul meu ca se vede cum rateaza, BA UNDE DUMNEZO se vad gloantele ratate, ii sare tac pac in mine iar apoi in Trestii (Era mai aproape) Ba si cum a venit Lung, cum a venit putin mai aproape ca Trestii, cum a tras numai in el, sa fim seriosi. Ba no0recoil nu e, ca s-au mai invartit gloantele normal, dar aim in pana mea, sa fim seriosi...

Ma abtin sa nu le zic de dulce cam am 8 warninguri, dar de, incapabili.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata tuturor. Ma pregătesc sa plec pana la tara ca e mare derby,sa ai 2 echipe din acelasi sat in aceeași liga, asta inseamna Romania.

 

Nu uitati de ședință. Vom discuta destul de multe lucruri foarte importante.

 

@ razvan, te rog sa nu mai postezi asa putin si doar salut

Link to comment
Share on other sites

Neata. Tocmai ce am revenit si eu acasa după o mică plimbare.

Ne vedem mai târziu, nu cred ca voi veni la ședință, trebuie sa îmi fac pc-ul și să stau să bag ai samp-ul după și imi este o silă extrem de mare.

Ne-auzim, ciauu.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut,am revenit si eu din mini-vacanta,am fost la DreamHack Cluj,sincer sa fiu am stat o ora m-am plictisit si am plecat,nu ma joc niciun joc dintre alea deci nu aveam o treaba :)),oricum a fost interesanta toata tehnologia de acolo,te lasa sa testezi tot felul de chestii noi aparute in tehnologie etc.

 

Am tras putin cu ochiul pe RPG,dar cand intru la reclamatii ma ia cu voma cand vad cata ura si prostie e in capul unora din cauza a niste pete colorate pe mapa,doamne fereste.Sper sa fim cat mai multi la waruri si sa le dam iar peste bot la slabani,sa-i lasam pe ei cu posturile iar noi cu turfurile.

Link to comment
Share on other sites

Salut mai, deci cred ca o s-o las de tot cu posturile, zic ca nu are rost, mai e un joc, singurul motiv pentru care voi face reclamatii va fi pentru coduri, in rest, sa ma injure, iasa de pe turf, ca nu le mai fac, mi s-a urat, imi stric doar reputatia aiurea, daca ei fac, sa fie sanatosi.

 

Dupa parerea voastra, mai iau ban din reclamatia asta daca poza e de pe 28/10/2015 ? http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/36889

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.