Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Proastă alegere. Puteai să te laşi într-un mod mai subtil, nu cu ban. :)

 

Am spus ca nu inchei cu ban, dar m-am referit la ban pentru coduri, cum fac altii :)

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc baieti si scuzati deranjul. As avea rugamintea sa aruncati un ochi aici

http://forum.b-zone.ro/topic/324658-revenire-la-un-mic-regulament-acordati-seriozitate-raspunsului/?p=4874537

Va rog sa votati cu seriozitate!

 

Nu dati report, nu deranjez/jignesc pe nimeni. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salutare pimps. Am sa va zic si eu ceva in legatura cu Ripzor[FARAON] aka paleta factiunii. Astazi domnul ripzor imi comenteaza mie ca eu am facut acum 2 saptamani -6 intr-un war cu GSB LS unde aveam lag de la net (TELEKOM). Stau ma uit si eu pe la rpg wars si vad asta http://imgur.com/a/FQBqp

cateva waruri de-al lui ripzor aka regele la - , ia uita-te tovarase la scorurile tale si la ale mele ( nu ma laud ca sunt bune sunt chiar josnice, dar sunt pe +, iar uneori chiar singurul + din gang, asta demonstreaza ca nu va dati silinta si avem palete) si inca ceva de la scorul acela cu gsb pe - nu am mai facut nici macar -1, poti sa cauti :*. Acesta imi aducea acuzatii ca traiesc in joc si ca sunt no-lifer iar eu i-am cerut facebook-ul sa vad cum arata acest 'rege' si uite ce imi zice el : http://imgur.com/a/0HL7Z.

Deci tovarase cand iei tu XdxZSVK.png?1 asa ceva sau macar best sa imi dai PM sa iti dau 100k, si sa nu crezi ca asta e primu si ultimul, mai am dar daca le gasesc ti le pun aici sa te miri.

Edited by TheDarkLordB1
Link to comment
Share on other sites

Saluut! :)) Lăsați certurile la o parte, ma enervati când va credeti buni, daca esti paleta si stii asta, stai dracu in banca ta, jur ca daca as fii lider, v-aş da fw instant, fara sa ma mai gândesc ;) ne vedem la wars, baftaaa.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca asta este ultimul meu post in acest topic. Vreau sa va multumesc ca mi-ati fost alaturi cat timp am fost lider dar si cat timp am fost rank 5. Sunt convins ca eu impreuna cu subliderii am reusit sa mentinem factiunea pe locul 1 in top la turfs cat si la valoare :)). Aveti grija de voi si ramaneti sa-l ajutati pe spawn ( astia mai buni ). Pe final as avea de obiectat cativa jucatori care m-au ajutat si mi-au fost alaturi cat timp am fost lider.

Spawn.[ToV] - Felicitari ca ai reusit sa ajungi ceea ce ti-ai dorit, ti-am spus ca nu o sa-ti placa dar nu mai crezut. Ramai lider si ridica factiunea in TOP 1 unde am adus-o eu si cu subliderii mei.

[uS]Walevski - Fratele meu virtual :)), ramai sublider si ajuta-l pe spawn sa cuceriti orasul si de ce nu sa intrati si prin SF / LS. Stiu potetialul tau doar eu ti-am dat sublider ( prima data ), remember comeback-ul ala nebun.

KiNdeRr.[ZEW] - Kinderr fratele meu real, ai grija de pestisorii mei si sa-l ajuti cu factiunea. Te astept in 69 sa rupem ca si in Pimps. Tinem legatura pe Skype.

PIttbulL07[VIP] - Tu esti stalpul de baza al acestei factiuni, stii sa tragi si te descurci bine pe turf. Si tie ti-am dat sublider si sunt mandru de tine pentru ce ai realizat in perioada aceea dar si acum. Apropo GG pentru rank 5, Gigolo, meriti.

[TL]Charles_Manson. - De tine nu am ce sa scriu multe ca nu prea ne-am intersectat dar esti un baiat matur cu capul pe umeri ce nu cauta cearta si scandal, cu tine m-am inteles cel mai bine. Ai grija si tu de pestisori mei.

IonuVRS[VIP] - Tu esti banat, sper sa vezi asta si sa-ti multumesc pentru ajutorul ENORM pe care mi l-ai oferit cat timp am fost lider. Te astept la vara in 69, tinem legatura .

[uS]kdZ - Felicitari pentru parcursul tau in aceasta factiune, sper sa nu uiti in viitor cate invoiri si inactivitati ti-am acceptat :)). Ai grija de pestisori si tu esti un stalp de baza ce sustine aceasta factiune.

SilenCe.[ZEW] - Tu ai venit o data cu brigada lui Lung ei plecand iar tu ramanand sa ma ajuti. Sincer nu am crezut cat de treaba poti fii si ce om cu caracter de nota 10 poti fii. Te stiam din NG si credeam ca esti mai sever. Ramai si tu aici deoarece fara tine se cam duce SP.

South.[VIP] - Ne injuram pe /c cand revii din inactivitate, sper sa ajungi lider al acestei factiuni si sa faci ceva frumos din ea, tinem legatura pe /c.

Cam acestia sunt 'stalpii' de baza al acestei factiune ce o sustin, nu va lasati descurajati, am avut si vremuri mai grele.

Va las o amintire : kysHBnb.png

A2MxeJD.png

#REMEMBER PIMP BOSS THEDARKLORDB1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dar nu mai bn plecam toti pt ca pierdem niste patratele?? ba am fost in atatea ganguri si de fiecare data cand acel gang dadea de greu toti membrii buni plecau, stati calmi baietii, sunt doar niste turfuri pe care o sa le luam inapoi, fiecare gang are si perioade mai grele, ganditi-va ca VDT a stat cu HQ mult, mult timp, acm e randul lor sa fie in top si isi merita locul.

Multi membri din VDT au experienta in gang si multi dintre ei stiu foarte bn LV-ul, daca vrem sa castigam trebuie sa dominam punctele principale ale turfului.

R4 ganditi-va bn la ce alegeti, totusi aveti tec/combat care va ajuta mult.

Dark vreau sa-ti urez mult succes pe viitor, poate candva o sa mai fim colegi, pacat ca ai plecat, faceam echipa buna, nu am apucat sa vorbim in ultima vreme din cauza warurilor si altor probleme, dar totusi te-am respectat ca coleg/lider.

R1-3 v-as ruga sa nu mai incercati sa fiti rambo cu deagle. nu puteti sa faceti nmk.

Link to comment
Share on other sites

Salut, de astăzi voi fi noul vostru coleg, vreau sa-i dăm afară pe cei din Verdant din orașul nostru. Aduceți-Vă prietenii care ştiu cu adevărat să tragă, nu vă aduceți prieteni care nu ştiu să tragă doar ca să vorbiți pe [/f]. Sper că ați înțeles ce am zis aici, să vă intre bine la tărtăcuță.

#Bean

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum se vede pe /top nu prea bine.Tu cum o mai duci?Cand te intorci in pimps?

In vara sau cel mult la sfarsitul scolii o sa ma reintorc in mafii, apai o sa vad eu in care o sa merg, pana atunci o sa mai intru asa cateodata
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o rugaminte la colegii mei de rank4+ nu mai dati attack in alte orase noi nu castigam in LV si dam attack pe GSB.Prefer sa am 30 minute de pauza,sa fumez si eu o tigara decat sa imi fac nervi.Sa ne vedem de orasul nostru deocamdata ca si aici ne bat care si cum apuca. Daca nici diseara nu suntem 30+ pe turf nu stau la attack,daca voi nu va dati interesul eu de ce as faceo?Aseara eram 32-33 online mai multi de 24 nu eram pe turf,asta inseamna ca 8-9 stateau bine merci si ii durea in cot de war.

Edited by Manson LegEnD
Link to comment
Share on other sites

@ Asta am spus si eu dar na, probabil dau attack crezand ca luam waruri in LS cand pe noi ne bat aia din LS.

@ Imi dai si mie te rog tinta pe care o ai pe Combat si acel mod in care o faci sa aiba mai multe culori?

P.S: N-ar fi rau daca ai veni si tu la waruri.

 

Edited by AT Bean
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.