Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai noroc, sarbatori fericite.

Ramanem fara rang 5 in factiune, Silence 3|3, Pitbull demisia, deci mai putine sanse de a prinde atacuri.

Link to comment
Share on other sites

Nici filmatul nu-l ajuta ori ce naiba?

@, Bine.

A fost odata ca-n povesti

A fost ca niciodata,

Din rude mari împaratesti,

O prea frumoasa fata.

 

@,

j7mXF3a.png

Edited by Peach
Link to comment
Share on other sites

@,

I-o fi gasit ceva prin istoric de vreo 5 ani si i-au dat ban ca asa-s adminii de pe B-zone se ocupa de jucatorii curati doar ca v-or ei sa-i infunde si le cauta nod in papura iar codatii adevarati rup coadele pe fata si nu le face nimeni nimic csf...

 

@, Spawn tata stiu ca-s sarbatorile dar de miercuri incep warurile, ne mai ocupam si noi de mafie? mai recrutam si noi ceva? zici ca n-avem lider de vreo saptamana incoace.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Nu importa cantitatea, ci calitatea, care e rostul sa recrutezi acolo 4 - 5 care merg rambo si pe -?

Apropo, are careva M4 lui Tratecyy? Incerc si eu moduri de scarba.

 

Si era una la parinti

Si mândra-n toate cele,

Cum e Fecioara între sfinti

Si luna între stele.

Edited by Peach
Link to comment
Share on other sites

 

 

@AIM Destema,@AIM NewLife, @AIM Spawn, Nu este ban dat din control TW si nici din dovezile filmate de admin ci supriza, este un ban dat din videoclipurile postate de mine , o sa va las ce a zis Pvp. mai jos pentru a ajunge vorbele sale intelepte la intreaga comunitate.

 

Am vazut ceea ce ai scris si nu m-am putut abtine sa nu comentez. Daca voi fi sanctionat asta este, macar stiu ca adevarul este spus pe fata. Nu este singurul cu vorbe de astea intelepte si cu argumente 0 barat, nimic concret, doar cai verzi pe pereti. Adminii astia au experienta 0 barat in jocul asta, probabil daca iau un jucator ce a jucat maxim 1 luna, stie mai multe decat toti adminii adunati la un loc. Au ajuns jucatorii curati de pe comunitate sa ia ban aiurea pentru ca adminii n-au jucat TDM in viata lor, ei au stat cu /heal la paramedici sa-si faca reportul si sa dea amenzi la jucatorii care merg pe contrasens si acum vin ei, vezi doamne, marii vanatori de codati. Daca ma pun sa le explic mecanicile jocului o sa zica ca le vorbesc din Biblie si fizica cuantica. Va las o poza mai jos sa vada tot poporul nivelul de gandire a staff-ului!

 

ycxmJ50.png

Link to comment
Share on other sites

Suntem in 2016, alo? E logic ca nu mai avem STAFF. De vreo doi ani incoa' se fac doar magari si multe altele. ESte o bataie de joc, ajungem sa fim toti banati ca dam putin mai bine.

 

Frate, exista mouse gaming care ne ajuta mult, exista PC bun care ne ajuta la fel, sunt unele moduri care ne ajuta, frate, daca dai putin mai bine ai AIM? E prea de tot, se da ban din orice, se da ban pe propria ta dovada, incredibil. Cum sa dai ban pe propria ta dovaeda ma? Doar nu esti prost sa te filmezi cu AIM

 

Apropo, astia din STAFF. Spuneti-mi si mie, stiti macar daca exista v2.0? Voi tot ziceti ca folosesc anumiti player v2, dar macar exista ma? Macar stiti cum arata? Nu stiti ... insa va place sa banati aiurea lumea.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Beyond, era de asteptat ca o sa-ti iei ban, multi d-astia cu pile. Ei baietii au fost toata viata lor in taxi si faceau comenzi, acum ei vin mari smecheri ,,profesionisti'' in coduri. Degeaba ii bagi in traista dovezi lui domnul Kelton, el e cel mai experimentat admin in coduri de pe b-zone. http://i.imgur.com/B6y7XR2.jpgca sa va dati seama cat conteaza dovezile la cererea de unban http://i.imgur.com/gz5xBEM.jpg aici nu mai am ce comenta vedeti si voi singuri. Nu o sa fii ultimul care isi ia ban, probabil vor mai urma, asta doar datorita dorintei de a lua 72 de turfs. Daca ar fi sa iau fiecare admin in parte, average-ul de experienta ar fi undeva la 2- 3 ani irositi degeaba pentru ca si un player care joaca de cateva luni ar fi mai experimentat. Ca si tine, mi-a specificat secunde din video-ul meu, iar eu frumos am venit cu dovezi si plus alte reflexe

La ultimul videoclip am facut cel mai autist lucru, doar ca sa le arat la acesti admini experimentati gameplay-ul meu.
aici un fragmovie de-al meu de pe lagshoot (la pariu ca 80% din staff nu stiu ce inseamna lagshoot), daca si in video-ul asta am coduri e clar.. Edited by solstice
Link to comment
Share on other sites

Salutare! Las si eu un mic reply pentru ca ma aflu in situatia playerilor de mai sus care au luat ban aiurea (chiar daca la mine s-a intampla acum 6 luni).

In ciuda faptului ca la controale TW nu mi se gasea nici urma de cod in PC, si pentru faptul ca nici filmari de la war n-am avut pe YT, singura metoda pentru a primi ban a fost sa fiu filmat cu spec. Ca sa nu mai zic ca banul a fost acordat pe pile (relatii, coruptie etc intelegeti voi).

 

 

Iar din cat puteti vedea, nu faceam mai nimic altceva decat sa trag (in mare parte) in playeri care stateau pe loc :| Multe faze din videoclip sunt mult prea "easy" intrucat ar putea fi reproduse de aproape orice jucator de pe server, iar in anumite secvente unde nu era prea clar si se vedea ca "sare", am venit cu explicatii aprofundate, insa acestea nu mi-au fost luate in considerare. Stafful nu stie sa faca diferenta dintre skill si aimbot, dar ei dau ban jucatorilor curati confundadu-i adesea cu cei codati.

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Las si eu un mic reply pentru ca ma aflu in situatia playerilor de mai sus care au luat ban aiurea (chiar daca la mine s-a intampla acum 6 luni).

In ciuda faptului ca la controale TW nu mi se gasea nici urma de cod in PC, si pentru faptul ca nici filmari de la war n-am avut pe YT, singura metoda pentru a primi ban a fost sa fiu filmat cu spec. Ca sa nu mai zic ca banul a fost acordat pe pile (relatii, coruptie etc intelegeti voi).

 

 

Iar din cat puteti vedea, nu faceam mai nimic altceva decat sa trag (in mare parte) in playeri care stateau pe loc :| Multe faze din videoclip sunt mult prea "easy" intrucat ar putea fi reproduse de aproape orice jucator de pe server, iar in anumite secvente unde nu era prea clar si se vedea ca "sare", am venit cu explicatii aprofundate, insa acestea nu mi-au fost luate in considerare. Stafful nu stie sa faca diferenta dintre skill si aimbot, dar ei dau ban jucatorilor curati confundadu-i adesea cu cei codati.

 

Poi normal ca ai fost banat aiurea cand dai secunda cu m4 si 3/3 cu deagle, normal ala e ban aiurea 100 la suta, daaa niste corupti mai ce mai, poi facem revolutie la Cernobil pentru tn, saracutu de tn... :( sustin cu tarie ca ai fost curat ca ghena de gunoi, ce mai.. niste corupti, lasa ca da DNA-u peste ei, pana atunci invata sa joci cu click dreapta si click stanga nu cu f-1-2-3.

E diferenta mare intre tn si beyond ca de la cer la pamant

Beyond are experienta si filmeaza fiecare war, tu ai aparut din ceata si ai dat 3/3 peste tot asa ca hai fa pasi si stai calm ca bey o sa ia unban.

Edited by PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

Acuma veniti toti aici sa va comparati cu Beyond? :)), el joaca asa de vreo 3-4 ani, pe cand voi multi ati aparut peste noapte si gata dati teroare. Stati in banca voastra ca e diferenta mare intre voi si el, iar momentan pe B-Zone sunt EXTREM de putini jucatori care chiar dau bine fara coduri, Beyond e unul dintre ei, si cu siguranta i-as putea numara pe degetele de la maini pe ceilalti (si exagerez cand zic "maini").

Link to comment
Share on other sites

Inițiativa noastră nu a fost de a ne compara cu Beyond, ci de a expune realitatea si de a combate corupția de pe server. Noi stim ca el este curat si nu era nevoie sa ne spună cineva ca stiam deja, la fel ca si Phax, solstice si Poltergeist. Toți au luat ban aiurea, inclusiv eu.

@Pittbul, daca pretinzi ca mi-e greu sa pun ținta pe skin si sa trag, te inseli, dar fabuleaza tu in continuare. Skinshoot e prea usor in comparatie cu lagshoot. Apropo, ce mai face Jackie_Dee? ;) Nu cumva tu ai fost ăla de i-a spus sa stea pe mine cu rcon?

@NewLife, Ca este sau nu diferența între el si ceilalți banati de mai sus, nu comentez. Cel puțin, ca sa iti faci o vagă impresie uita-te pe canalele lui solstice si Poltergeist. Ei au alt stil de a juca, mai diferit ca a lui Bey, insa vorbind de experiență, aici pot sa spun ca cei 2 fosti avispieni au experiență de 6 ani in samp, respectiv a/d (lagshoot).

Link to comment
Share on other sites

Newlife. Joaca de 3-4 ani Beyond, insa astia de 6-7, nu crezi ca este o mica diferenta ? In timp ce jucat pe alte servere care era mult mai greu e logic ca aici este floare LA ureche pentru ei.

Iti mai zic ceva ? Banul lui Beyond in proportie de 60% a fost aranjat de kelton.. Deci raspunsul o sa fie cam nasol.

Pitbull ? Trecem LA solstice si polter. De cand joaca pe b zone a fost vreun warr care nu s au filmat ? Check yt si o sa descoperi.

Nu mai fiti ASA prosti si faceti ceva. Gen pitbull Maine poimaine te vad iaras pe ban list.

Totusi sper ca Beyond sa ia unban. Este o legenda pe RPG1 !

Edited by BlasTKIA
Link to comment
Share on other sites

Iaute-i ma au venit si baietii din KIA Motors sa-l sustina si sa se compare cu Beyond,

Mai ales si Blast, care mereu e banat de Staff deoarece da doar 3|3 si 10|10, e prea bun el pentru serveru' asta(Besturi de +2, +3 filmate pe YouTube) (S-a invatat a tine Deagle in SF Taxi, nu?) impreuna cu unii pretenashi din KIA banati pentru cheats care se mandresc cu castigul HQ-ul lui in SF de la un gang din LS. Care-i urmatorul gang unde o sa donezi pentru sub-lider?

Ti-am facut o signature in semn de respect pentru clanul vostrul. (In imagine se afla cei 4 magnati, care iau si eu cat un best pe luna, restul KIA sunt recrutati doar pentru influenta).

Nsgzdy4.jpg

 

 

Edited by Peach
Link to comment
Share on other sites

Eu am venit aici sa va arat ca beyond nu e singurul pus in aceasta situatie, nu am venit sa ma cert sau sa ma compar cu cineva aici, am venit aici sa va arat pe ce mi-am luat ban, sa va arat ca dovezile la unban is cam degeaba si sa va arat acele poze cu kelton. Daca voi vreti sa va certati n-aveti decat, dar faceti-o in PM sau altundeva. Asta o sa fie ultimul meu comentariu aici.

Link to comment
Share on other sites

@ @, @@BlasTKIA, WOWOWOWOW, CINE COMENTEAZA, BAIETII DIN KIA :ooo. Serios baieti? Va dati curati si buni jucatori de samp, cunoscatori ai armelor si legende ? Pai nu stiu cum sa va zic, dar sunteti cam prosti. Inainte sa ziceti ca sunteti curati, asigurati-va ca nu stie nimeni de

BCOOtkg.png

Link to comment
Share on other sites

vai vai, asta pentru baietii din KIA nu e cod pentru samp, e mod pentru minecraft.

hai blast, imprastie mai repede codu, cam va bate gsb in orasu vostru

Edited by Peach
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.