Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@ Am vazut ca voi astia din silent faceti glume despre zew bai onanistilor . Pai cat de disperati sa fiti sa va faceti conturi de skype cu nume asemanatoare cu ale noastre si sa puneti poze cu voi ( hidoseniile alea din poze presupun ca sunteti voi ) ? =))) Pai mai 14 ani,voi la scoala nu faceti puta mare ca va baga baietii in gunoi si pe net sunteti smardoi ? =)))))

 

X72USJ8.jpg

 

ce ma, nu arat bine?

Link to comment
Share on other sites

@ Am vazut ca voi astia din silent faceti glume despre zew bai onanistilor . Pai cat de disperati sa fiti sa va faceti conturi de skype cu nume asemanatoare cu ale noastre si sa puneti poze cu voi ( hidoseniile alea din poze presupun ca sunteti voi ) ? =))) Pai mai 14 ani,voi la scoala nu faceti puta mare ca va baga baietii in gunoi si pe net sunteti smardoi ? =)))))

Daca te-ai simtti prost imi cer scuze dar nu e vina noastra. Da-mi voie sa-ti dovedesc prostia in care traiesti "Adevarata fata a clanului ZEW [ PARODIE ] " parodie-n pizda ma-tii de copil pisat daca nu intelegi cauta-n rasa ma-tii " parodie " in dex iar apoi vi aici sa comentezi ca un pisat ce se crede superior .

Link to comment
Share on other sites

@ Am vazut ca voi astia din silent faceti glume despre zew bai onanistilor . Pai cat de disperati sa fiti sa va faceti conturi de skype cu nume asemanatoare cu ale noastre si sa puneti poze cu voi ( hidoseniile alea din poze presupun ca sunteti voi ) ? =))) Pai mai 14 ani,voi la scoala nu faceti puta mare ca va baga baietii in gunoi si pe net sunteti smardoi ? =)))))

Salut si tie.

Link to comment
Share on other sites

@, Ceri cam mult de la un agramat ca ala, el nu stie sa conjuge un verb corect si tu ai pretentia sa stie ce inseamna fiecare cuvant ? =))

 

Salutare, imi pare rau ca n-am putut ajunge astazi, maine o sa fiu prezent, sper sa luam 4/4, cius.

 

Salut fanii din VTB prezenti in acest topic, ce mai faceti ? tot va luati bataie tot va luati bataie ?

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Daca te-ai simtti prost imi cer scuze dar nu e vina noastra. Da-mi voie sa-ti dovedesc prostia in care traiesti "Adevarata fata a clanului ZEW [ PARODIE ] " parodie-n pizda ma-tii de copil pisat daca nu intelegi cauta-n rasa ma-tii " parodie " in dex iar apoi vi aici sa comentezi ca un pisat ce se crede superior .

Asta am zis si eu . Cat de disperat sa fii sa faci o asemenea parodie ? =)) Copii prosti,va ocupati timpu cautand poze cu unii sau ce nume au ei pe skype . Vai de pla voastra,sa va iasa toate in viata ca samp'u .

PS : Poza aia e din 2014 bai anonimule .

Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

Asta am zis si eu . Cat de disperat sa fii sa faci o asemenea parodie ? =)) Copii prosti,va ocupati timpu cautand poze cu unii sau ce nume au ei pe skype . Vai de pla voastra,sa va iasa toate in viata ca samp'u .

PS : Poza aia e din 2014 bai anonimule .

Si asta de la avatar e din 2016?

Link to comment
Share on other sites

Asta am zis si eu . Cat de disperat sa fii sa faci o asemenea parodie ? =)) Copii prosti,va ocupati timpu cautand poze cu unii sau ce nume au ei pe skype . Vai de pla voastra,sa va iasa toate in viata ca samp'u .

PS : Poza aia e din 2014 bai anonimule .

Ba e vacanta de vara si ma cam plictisesc phax la fel baietii din TSA la fel si ce am zis ? Ba hai sa ne batem pl de idioti si asta am facut ce este drept sunt mandru ca am facut-o deoarece acum pot sa sara "pestisorii in sus"

PS : Virgula se pune astfel : EU, IMI BAT PULA DE TINE! virgula spatiu cuvant ca in exemplu` dat anterior.O zi placuta sa ai si pe turf nimic sa faci.

Edited by LuckyLuciano TSA
Link to comment
Share on other sites

ePW1gMR.png

 

Caracterul vostru e la fel ca si culoarea factiunii, bossule, nici bine n-am intrat in SP ca imi si fac slavii tai post :

 

4mZIHjC.png

 

X3RLxLh.png

 

Tot asa si va agatam in palmierii aia de la HQ-ul TTB, va fac de nu mai stiti de voi, puteti sa il aduceti si pe PulicaFranaru[ZEW] ca tot va insiram pe turf, sunteti atat de ratati incat voi nu v-ati dat seama ca v-ati pus tot serverul in cap de la wipe-ul VDT, acum doar mancati cacat despre noi, dar puteti sa mancati in continuare, noi jucam pe turf, spre deosebire de voi care jucati pe RPG.

 

A da, si Raducu' Mamii, sa-mi bag pula in costumul tau de Romeo Fantastiku, pinguinule, ma faci pe mine anonim dar ai mai multe posturi decat vizite pe profil, te cam bat multe lucruri pe tine.

Link to comment
Share on other sites

, păi, în pula mea, zici că diferenţa stă în caracter că nu spui pe ce conturi jucăm noi, dar nici măcar nu ştii cine pe ce cont joacă. =))

 

cel puţin eu nu cred chestia asta, te-ai deranjat să-mi faci post pt că am purtat skin de lider, cine plm crezi că te crede că n ai face post pt conturile astea fantomă? nici măcar tu pe sine nu o faci, şi aşa bagi chestia asta că ai caracter. *tuse*. jegos. =))

Edited by SpawnSilentTSA
Link to comment
Share on other sites

Fetele mele, eu aici ma opresc ca lider. O sa tinem legatura pe skype si o sa va ajut din umbra sa zic asa. Maine nu cred ca se va alege liderul dar cel mai probabil vineri o sa fiu inlocuit. Sunt sigur ca o sa fie cineva capabil si care il va tine 4 luni. Nimeni nu iese, ramaneti aici si vreau sa vad 51 de turfs :* . Pana atunci ascultati de denis si phax. Si grija mare la posturi ca terminatii aia din ttb si rdt incearca sa strice ce am facut pana acum. Aveti grija de voi :*

Link to comment
Share on other sites

@@Decimo AllenMinyo, Ba m-am cam plictisit sa-mi bat capu cu voi dar cand vad cat puteti fi de PENIBILI nu pot sa nu reactionez, CUM frate sa te trezesti tu ala care isi ocupa jumate timpu din viata filmand abuzuri la war si facand posturi sa vorbesti despre altii ca nu ies din casa si ca nu stiu ce, CUM ? pai tu esti ma ala care nu iesi din casa pentru ca nu vad cand ai timp sa iesi din casa ca faci posturi non-stop umplii paginile pe RPG, esti urat de 95 la suta din server, restu de 5 la suta fiind slugile din ZEW care ti-au lasat locul de sublider sa nu iesi si sa mergi in alta mafie sa le faci lor posturi, milogeala si slugareala tipic lor dar cu asta ne-am obisnuit cu totii nimic nou, dar TU MA? TU? sa vorbesti despre noliferi si chestii de genu, esti PENIBIL omule in adevaratul sens al cuvantului, zici de nu stiu cine ca nu deschide usa la camera pai tu nici usa n-o ai ma ca tu nu iesi 24/24.

 

@@AIM HyperOwn, Ma asteptam la mai mult de la tine, ai cedat cam usor dar asta e, stiu cum e sa fi lider, iti trebuie un surplus mare de neuroni. Bafta mai deaprte in ce ti-ai propus.

 

Posthuntere, ti se potriveste melodia asta, mai ales primele versuri, perfect.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.