Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Yamane eu vin tati, dar știi ca daca îmi iau secunda pe zona după începe iadul, așa ca încerc sa ma abțin câteva zile pana ii mai rărește, oricum eu am câteva datorii unor băieți care mi-au fost de ajutor si nu i-am uitat, îmi fac timp pentru toți, deocamdată vi-l trimit pe fratemio.

Aveți grija de removE. ca va tai ouăle, diseară sa aibă loc.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Askhanar said:

Yamane eu vin tati, dar știi ca daca îmi iau secunda pe zona după începe iadul, așa ca încerc sa ma abțin câteva zile pana ii mai rărește, oricum eu am câteva datorii unor băieți care mi-au fost de ajutor si nu i-am uitat, îmi fac timp pentru toți, deocamdată vi-l trimit pe fratemio.

Aveți grija de removE. ca va tai ouăle, diseară sa aibă loc.

ce ai facut bobita

Link to comment
Share on other sites

Din moment ce conducerea e inactiva si cand ii mai aud si pe altii "warurile saptamana asta sunt optionale si nu vin la war, ma pun pe sleep" e logic sa iei bataie. 

Las' ca de luni fac evidenta si nimic nu iert. O sa se dea fw-uri si pentru neascultare ordin la greu la astia rambo. Si asa tre' sa mai facem locuri.

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AIM Jackus said:

Astia din SP, a turbat pasnicul asta de xLemon, ce drq i-ati dat sa mance?Aveti grija de el ca turbeaza si mai moare drq, hai v-am pupat.5fWaYmL.png

Cum sa nu fie nervos cand el da 10 euroi pe v3 frt?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.