Jump to content

Blaze's Art Blog


Leventhe
 Share

Recommended Posts

Semnele erau clare ca esti popo...E ceva rau, chiar tu ai spus-o cand ai zis ca ai incercat sa negi, little popo. Macar sa iubesti cu curu la tine acasa, nu pe strada.

Ia-te de mână cu Răduleasca. Nu am zis aşa ceva. :) Vezi-ţi de treabă. Cu siguranţă eşti unul dintre acei copii care este şmecher între patru pereţi, dă sfaturi şi se laudă cu relaţiile lui sexuale, dar de fapt nici măcar nu a pupat o fată. Ia viteză din acest topic. Nu eşti bine venit pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Frumoase creatii.

 

Acei membrii ce comenteaza de orientarile lui sa isi tina gura. Este treaba lui ce face, nu trebuie sa va bagati voi unde nu va fierbe oala. Ce va intereseaza daca nu ii plac fetele? A facut ceva? A dat in cap, a furat? Nu! De ce sa il judecati diferit. Tot OM e.

Link to comment
Share on other sites

Frumoase creatii.

 

Acei membrii ce comenteaza de orientarile lui sa isi tina gura. Este treaba lui ce face, nu trebuie sa va bagati voi unde nu va fierbe oala. Ce va intereseaza daca nu ii plac fetele? A facut ceva? A dat in cap, a furat? Nu! De ce sa il judecati diferit. Tot OM e.

Eşti printre puţinii om cu creier. De ce sunteţi aşa puţini?

Link to comment
Share on other sites

Frumoase creatii.

 

Acei membrii ce comenteaza de orientarile lui sa isi tina gura. Este treaba lui ce face, nu trebuie sa va bagati voi unde nu va fierbe oala. Ce va intereseaza daca nu ii plac fetele? A facut ceva? A dat in cap, a furat? Nu! De ce sa il judecati diferit. Tot OM e.

Ti-ar place ma sa vada fi-tu 2 poponari ca se ling pe strada?!

 

Ba, esti poponar, bine, dar macar NU FACE ASTA PE STRADA, CUM FAC MAJORITATEA POPONARILOR! TI SE PARE NORMAL SA VEZI BARBATI DATI CU RUJ?!

Edited by RevirdDab
Link to comment
Share on other sites

Da, sunt homosexual. Nu că nu te-am crezut, dar nu am vrut să ştie toţi. Acum sunt mai deschis faţă de unele persoane. Îmi ştiu orientarea de doi ani, dar am tot negat-o sperând că voi reuşi să o schimb, dar nu poţi. Faci precizarea de mai sus de parcă ar fi ceva rău.

 

Ma e destul de rau cand postezi pe forum public avatare cu homosexuali. Daca v-ati ascunde intr-o pestera pustie cand va deschideti reciproc nu as avea nimic impotriva. Dar cand va vad in public cu atitudine de diva masculina ma intristeaza si mai mult faptul ca Hitler nu a castigat razboiul.

Link to comment
Share on other sites

Nu ne baga pe toti in aceeasi oala. Nu sunt asa. Sunt printre putinii care nu FAC asa ceva. Nu m-am dat cu ruj in viata mea. Nu sunt nici diva masculina si nu ma sarut in public. Da, uneori mai ma tin seara de mana, dar nu de fata cu copii. Homosexual itatea nu se invata, e din nastere. Retineti acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

De ce faci avatare cu băieți care se sărută? Ești pe invers?

Da. Am specificat asta și acum ceva timp.
Link to comment
Share on other sites

Ti-ar place ma sa vada fi-tu 2 poponari ca se ling pe strada?!

 

Ba, esti poponar, bine, dar macar NU FACE ASTA PE STRADA, CUM FAC MAJORITATEA POPONARILOR! TI SE PARE NORMAL SA VEZI BARBATI DATI CU RUJ?!

Nu mi se pare normal să văd băieți dați cu ruj dar diferența dintre mine și tine e că mie nu-mi pasă ce face el cu viața lui atâta timp cât e OM și poți să vorbești ceva cu el. Cel puțin el își cunoaște limitele față de tine care te crezi "zew" în toate topicurile dar nu ști nici ce e ăla un Splatter Effect și pui Stroke pe Handwritten text, mai apoi revii cu un calendar să nu pari inferior fața de restul 3-4 topicuri unde sufereai, cu speranța să câștigi și tu ceva.

 

ON: Data viitoare când postezi, poate pui și tu mai multe lucrări și pe alte teme, nu doar homosexuali, zic și eu, ca să am ce să spun.

Edited by Street Fish PhaX
Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare normal să văd băieți dați cu ruj dar diferența dintre mine și tine e că mie nu-mi pasă ce face el cu viața lui atâta timp cât e OM și poți să vorbești ceva cu el. Cel puțin el își cunoaște limitele față de tine care te crezi "zew" în toate topicurile dar nu ști nici ce e ăla un Splatter Effect și pui Stroke pe Handwritten text, mai apoi revii cu un calendar să nu pari inferior fața de restul 3-4 topicuri unde sufereai, cu speranța să câștigi și tu ceva.

 

ON: Data viitoare când postezi, poate pui și tu mai multe lucrări și pe alte teme, nu doar homosexuali, zic și eu, ca să am ce să spun.

Nu prea mai lucrez aşa mult. Da, evident că fac şi pe alte teme. Sunt în perioada închiderii mediilor şi trebuie să-mi salvez vara. :)

 

Mulţumesc pentru comentariu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare normal să văd băieți dați cu ruj dar diferența dintre mine și tine e că mie nu-mi pasă ce face el cu viața lui atâta timp cât e OM și poți să vorbești ceva cu el. Cel puțin el își cunoaște limitele față de tine care te crezi "zew" în toate topicurile dar nu ști nici ce e ăla un Splatter Effect și pui Stroke pe Handwritten text, mai apoi revii cu un calendar să nu pari inferior fața de restul 3-4 topicuri unde sufereai, cu speranța să câștigi și tu ceva.

 

ON: Data viitoare când postezi, poate pui și tu mai multe lucrări și pe alte teme, nu doar homosexuali, zic și eu, ca să am ce să spun.

Cand m-am dat ma "zew", atitudine pe care o urasc cel mai mult de pe aici?! Ca m-am luat de tine ca n-ai fost in stare sa-ti faci propria poza si ai copiat-o, de aia?! Ei bine, atunci la revedere...L-ai provocat pe Johnston la battle, ai venit cu un rahat de lucrare, ce a facut el e cu cel putin 10 clase fata de rahatul tau.

 

Si nici mie nu-mi pasa cat timp ei se babardesc in anus cu placere, dar sa o faca acasa, nu pe strada, nu in domeniul public. Nici macar sa nu se tina de mana in domeniul public, unde exista riscul sa fie vazuti de altcineva!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.