Jump to content

[Suvenir] Mini-Wallpaper.


Xaos
 Share

Recommended Posts

Asta e chiar ok, da ai cam stricat tot cu iarba aia de jos.. dadea mai bine fara. ai + oricum.

 

Sincer , fara iarba de jos arata "sec".

Era prea simplu , un text si niste efecte , am zis sa mai complic cu ceva imaginea si mi-a venit ideea sa adaug in partea de jos acea "iarba".

Link to comment
Share on other sites

Frumoasă creaţie , în fiecare an să mai pui nişte iarba ca şi cam ar fi crescut , până nu mai incape de iarbă.

Firework-ul nu e prea reuşit , se vede pe sub text si nu dă foarte bine.Iar unele zone ale imaginii sunt mai colorate decât altele şi nu sunt alese bine acele zone.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasă creaţie , în fiecare an să mai pui nişte iarba ca şi cam ar fi crescut , până nu mai incape de iarbă.

Firework-ul nu e prea reuşit , se vede pe sub text si nu dă foarte bine.Iar unele zone ale imaginii sunt mai colorate decât altele şi nu sunt alese bine acele zone.

 

Am adaugat si versiunea 2 Black&White , am adaugat alt firework si am crescut opacitatea textului.

Link to comment
Share on other sites

E destul de frumos, insa eu cred ca nu era nevoie de acea coroana. Oricum, felicitari pt munca depusa.

Link to comment
Share on other sites

Nu prea se potriveste partea de sus cu partea jos, daca gandeai mai mult echilibrul iesea chiar tare, dar e bine si asa. Un text mai dinamic, este prea mult spatiu gol dupa mine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.