Jump to content

SAOFPG


TheGuardianAngel
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:San Andreas our Favorite Play Ground

Gen:Mixt

Durată:2:30

Data lansării:29 Noiembrie 2009

Scurtă prezentare:San Andreas,Locul nostru de joaca favorit

 

 

Copyright The Guardian Productions LTD

Link to comment
Share on other sites

ma bucur ca cineva face asta

 

 

nu e singurul :P

 

Multi le vizioneaza deoarece :

- stii sa filmezi frumos

- editezi bine

- alegi melodia potrivita

- sunt eu actor :))

 

P.S. A iesit super ;)

Link to comment
Share on other sites

Propun delete.

Nu respecta regulile :

1.Nu e filmat pe b-zone.

2.Topicul nu are numele B-Zone TV "...."

3.Esti nesimtit avea dreptate snickers..frate nu zice nimeni sa nu postezi filme,n-am nimic cu tine esti un bun cameraman,regizor si editezi foarte bine , dar fa si u ca mine , ca balon si ca ceilalti NU POSTA FILME FACUTE PE ALTE SERVERE SI LE MAI POSTEZI CUM VREI TU .. NICI TITLU NU`L PUI CALUMEA.

ON:Imi place clipul , e dragut :) .

Edited by florinacyo
Link to comment
Share on other sites

Cer scz si de dublu post si de comentariu aiurea.

Nu m-am uitat la el atent .. sa vad ca playeri sunt de pe b-zone,dar eu dak nu vad in dreapta sus www.b-zone.ro...zic direct ca nu e facut la noi . In rest tot asa... ai grija si u cum postezi ;) .

Link to comment
Share on other sites

as aprecia daca ar fi pe b-zone :) si macar titlurile sa fie corespunzatoare. Oricum, binisor. Incearca sa iti cumperi un mouse cu multi dpi, pt ca atunci cand te invarti se simte destul de tare chestia asta.

Link to comment
Share on other sites

Frumos film Guardian ! / Inca unul reusit din seria Guardian Productions.
Link to comment
Share on other sites

foarte frumos, cu ce ai filmat?

 

 

cu fraps

 

 

in privinta lui florinacyo:

 

eu la edit scot aia cu www.b-zone.ro de sus din colt (simplu tai din film din partea de sus cat si din partea de jos si asa dispare si b-zone.ro) ca sa ajustez sa umple tot ecranul (playerului de la youtube) si asa iese hd si cu o calitate excelenta in plus aveam martori o gramada de oameni mai ales cand am filmat in fata la pd statea lumea parca dadeam ceva gratis =))

 

te asigur pe acest forum decat filmul ala cu "omen | src-clan drift movie 2009" nu e facut pe b-zone :o3

Link to comment
Share on other sites

cu fraps

 

 

in privinta lui florinacyo:

 

eu la edit scot aia cu www.b-zone.ro de sus din colt (simplu tai din film din partea de sus cat si din partea de jos si asa dispare si b-zone.ro) ca sa ajustez sa umple tot ecranul (playerului de la youtube) si asa iese hd si cu o calitate excelenta in plus aveam martori o gramada de oameni mai ales cand am filmat in fata la pd statea lumea parca dadeam ceva gratis =))

 

te asigur pe acest forum decat filmul ala cu "omen | src-clan drift movie 2009" nu e facut pe b-zone :o3

Ok...dar fi si u atent la TITLU punel calumea. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.