Jump to content

Propunere War'uri in fiecare zi


Kaine

Waruri  

478 members have voted

  1. 1. Doriti ca Warurile intre ganguri sa se tinta zilnic?



Recommended Posts

Am votat nu... 5 zile de waruri pe saptamana e prea mult(5zile x ~10wars/zi = 50 wars)... nu rezisti psihic la atatia nervi. Ok.. sa spunem ca anti-cheatul e avansat in momentul de fata.. dar se vor gasi noi ,,chestii" si mai avansate.. codatii vor face level 10 si vor intra inapoi in mafii, facandu-ne warul o chestie ce nu se mai termina. Nervi... scapari... sanctionari.. eu zic ca ar fi mai ok 3 zile si atat.

Totusi.. sunt de acord cu orele.. 20-22.. si ar fi frumos daca s-ar muta ziua de sambata, vineri.

 

Astia care ati fost de acord... cel mai probabil unii nu ati gandit.. altii au vazut un ,,DA" si o bulina alba langa si v-ati gandit ,,wow.. oare ce face chestia asta? ia sa incerc".. iar altii, pur si simplu nu au treaba cu mafiile si s-au gandit ca mna.. sa se bage si ei in seama aiurea.

 

Fratilor.. nu uitati.. VOTUL vostru conteaza.. nu ne faceti pe noi sa suferim pentru ca voi nu aveti ce face cu timpul.

Link to comment
Share on other sites

Eu votez ''Da'' pentru ca nu are nimic daca sunt warruri in fiecare zii(ar fi mai distractiv),daca e sa se accepte propunerea warrurile o sa fie dela 8-10,aveti timp de teme sau alte chesti pana atunci,daca nu puteti veni sau aveti treaba,o cerere de invoire nu ar strica.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca nu are rost sa fie in fiecare zi , poate unii nu aveti ce face , dar eu zic ca nu are rost sa fie in fiecare zi , pentru ca va plictisiti ? altii poate mai au familie sau etc , e bine 3 zile pe saptamana , in fiecare zi ar fi plin de invoiri pentru ca nu o sa se poata ajunge la war , ati sa vedeti dupa ce o sa fie aplicata regula asta cu war in fiecare zi , apoi o sa faceti toti inapoi sa fie scos , un mare *NU* , nu am experienta prea mare dar e la mintea cocosului ca nu e bine , ganditiva bine , daca a votat un mare jucator ca *DA* aia nu inseamna ca trebuie sa votati la fel , ati sa vedeti ca nu o sa aveti timp in fiecare zi de war .

Link to comment
Share on other sites

Votez DA.

 

Dar, nu sunt de aceiasi parere cu KaiNe in privinta orelor. Acum in intervalul 19:00-21:00 unii dintre noi nu ajung la primul war (19:00-19:30) deoarece abea ce au venit de la liceu. Dar, daca se v-a modifica la programul 20:00-22:00 Cei care invata de dimineata nu vor putea sa stea pana la ultimul war (21:30-22:00) deoarece multi se scoala la 6:00. Propun sa se stabileasca war-uri in intervalul 19:30 - 21:30.

 

Sper sa va uitati la ce am spus, consider ca este bine ce zic.

Link to comment
Share on other sites

Raspunsul evident este NU. Cu programul actual, ne putem organiza serile si temele astfel incat sa ajunge la war-uri. Cu aceasta propunere, nu ai mai avea timp nici macar sa faci materiale pentru ziua urmatoare, daca esti o persoana cu program incarcat. Este destul de greu sa stai sa pierzi in fiecare seara cate 2 ori, poate si cu nervi.

 

Programul actual este perfect pentru a putea sa ne preocupam si de viata de zi cu zi.

Link to comment
Share on other sites

Nici nu stiu de ce se supune la vot, asta ar trebui sa ramana la decizia conducerii fiecarui gang, nu votul jucatorilor.

Si ca sa testam logica unora, acum, cu 4 zile a cate 2 ore sunt zeci de codati, se poate sa-mi explicati si mie cum va scadea numarul codatilor odata cu cresterea numarului de waruri?

Link to comment
Share on other sites

Eu votez Da,pentru ca numarul de playeri scad foarte mult , daca ati observat si voi in zilele de war suntem mai multi playeri pe ambele servere.

 

#Si eu sunt sub lider si nu ma plang ca voi, cand faci aplicatie intr-o mafie , o faci ca sa te distrezi nu sa plangi pentru un TURF,asta nu inseamna ca daca esti Lider/Sub Lider la o mafie si pierzi zone, trebuie sa renunti la Lider/Sub lider.

 

#Asa este daca stai 2 ore pentru war inseamna ca esti "no lifer" , dar voi cand stati sambata ca obsedatiiiiii pe SA:MP atunci nu mai sunteti "no liferi" nu?

Link to comment
Share on other sites

Votul meu este NU ! Cum frate in fiecare seara? Poate luni poti sa vi la war ok, daca miercuri ai treaba, voi te organizezi si faci tot sa ai timp liber, asa? Toata ziua pe SAMP? NU VA CRESTE SERVERUL ASTA! Il va scadea ! Doar aia de 10-11 ani de pe server pot intra in fiecare seara :)

Link to comment
Share on other sites

Votul meu este PRO. Nu cred ca esti lo-lifer daca stai 2 ore pe zi, la war... Noi cei din mafii, in zilele in care nu avem war, practic nu avem ce face in ziua respectiva. Cei ce invata dimineata, au timp foarte mult sa invete, sa scrie sa iti ajute parinti. Iar cei de dupa-masa, isi pot face temele in ziua urmatoare, pot invata...Eu cred ca odata ce aceasta regula va fi implementata, mafiile vor fi mult mai active si multi playeri vor dori sa faca parte din gang-uri.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai votati NU DACA NU FACETI PARTE DINTR-O MAFIE. BLADE daca ai servici cauta-ti o alta factiune.

Da: De ce? : Mai multe waruri (5 zile adica) =mai multa activitate pentru mafioti. Mai multe waruri un raport usor pentru pd. PD intervine la war fac raportu mai usor.. toate se leaga, sa nu credeti ca kaine a facut propunerea asta ca nu avea ce face. DECI DA. nu ai timp iesi din mafie si gata tata nu ne zi noua.

Propun ca in loc de 2 ore sa fie 1 ora 30. 19:30 - 21:00

Link to comment
Share on other sites

Daca 1 war ar tine 1 ora , nu 30 de minute cum e acum , ar creste si activitatea departamentelor , acum ca 1 war dureaza 30 de minute , dureaza 15 minute sa strangi 10 oameni iar cand te duci pe turf-ul respectiv mafiotii se duc pe alt turf si noi nu apucam nimic sa zic asa, 2-3 puncte maxim , ar trebuii sa luati si asta in considerare.

Link to comment
Share on other sites

NU.

 

Nu pot sa cred ca suntem atat de aproape de a face greseala asta. Activitate? Nici pe departe. Am vazut posturi de genul "nu este activitate in mafii", "in mafii este plictiseala", "vine iarna si asa nu vom avea ce face". Gangurile nu inseamna war, un gang este mult mai mult de atat. Am ajuns sa credem ca singura activitate a acestor factiuni este warul, un lucru dezamagitor. Unii ar folosi orice doar pentru a-i aparea numele in chat la sfarsitul warului si pentru a cuceri orasul. Numarul acestor persoane nu va scadea, chiar din potriva va creste enorm de mult. Programul de war este destul de bun acum. S-a ajuns sa fie sanctionati cei ce iau worst la war. Cred ca ar trebui sa descurajam goana aceasta dupa teritorii, nu sa o sustinem.

 

Minoritatea se supune majoritatii, dar daca punctul de vedere al minoritatii este mult mai bun atunci trebuie ascultata.

Link to comment
Share on other sites

Categoric NU, unii dintre noi mai au o viata, seara iesi pe afara.. acum ca a inceput scoala te ocupi si de lectii, alea alea.. te mai uiti la un film, dar stai nu o sa mai poti sa iesi pe afara ca ai war zi de zi intr-un joc.. :| Incercati sa ganditi inainte sa votati..

Link to comment
Share on other sites

CATEGORIC NU.

 

Cel care a postat asta nu cred ca are o viata reala.

Voi ganditi umpic? Duceti-va la invatat , si mai iesiti din casa , samp'u va strica viata.

Pentru foarte multi playeri de pe acest server Samp'u este viata.

 

Sa nu mai zic de Aimeri , daca vor fi atatea waruri te vei enerva tot timpu aproape tot serverul are AimBot , chiar daca sa scos un sistem anti aimbot , nu cred ca vor fi prinsi toti, in concluzie cu cat mai multe war-uri cu atat mai multi nervi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.