Jump to content

Prezentare Gr0paru


Gr0paru
 Share

Recommended Posts

  • Nick-ul tau: Gr0paru cunoscut si c-a Gicucuclopotelu

  • Prenume: Gr0paru

Varsta: a-m mai multe varste pe samp aici am optespe ani ca sa pot be-a vodca ca pe alte servere nu puteam daca nu aveam optespe ani ca sa beau voca

Locatia: romania

Ocupatie: elev la colegiul national florin cioaba

Jocul(rile) preferat(e): joburile mele preferate sunt vanzatorul de hotdogi gunoiru fermeru si pe unele servere jobul de gropar

Hobby-urile tale: i-mi palce sa dansez sa cant si sa m-a distrez cu fratele meu care na-re cont pe forum

Interese: sa ajung o mare personalitate aicia ca eu a-m mai fost mare personalitate da nu aicia

O descriere despre tine: sunt un baiat frumos istet bastan la bani sef la masini si imi palce sa ma joc sa=mp cu fratele meu care na-re cont pe forum

De unde ai aflat de B-Zone Community?: de la fratele meu care na-re cont pe forum si de la niste baieti cu care ma-i ies eu pe afara cand e cald deobicei vara cand e cald

Alte precizari?: va saluta gr0paru si va ingrop pe toti sub multe salutari

Edited by Gr0paru
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit!

Îţi sugerez să înveţi cum se foloseşte cratima şi cum se conjugă verbele... dar sper că ai glumit şi ai făcut acest topic la mişto.. că altfel stai cam grav la capitolul gramatică...

Edited by MosneguTzz
Link to comment
Share on other sites

Welcome1

Mersi mult esti fanu meu Serios te iubesc mult shoter.

Bun Venit =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

de ce razi ca eu nam ras de tien

toti trebuie sa radeti daca e unu nou pe srv ca altfel nu puteti sa i-l primiti

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit, insa vocabularul tau din punct de vedere gramatical este foc si para.

lasama cu gramaticalu tau ca eu stiu lb si literatura romana ca pana la urma ma joc pe srv asta si nu scriu carti de gramaticala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.