Jump to content

B-Zone recomanda GameSMS.Ro


Bobo
 Share

Recommended Posts

gamesms.png

 

B-Zone recomanda portalul GameSMS.Ro, un site aparut de putin timp de unde se pot cumpara licente pentru jocuri precum: Counter-Strike: Global-Offensive, Batman Arkham: Origins, FIFA 14, Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts si multe altele. Preturile sunt accesibile, unele dintre cele mai mici din Romania. Plata se poate face cu cardul si prin SMS. Pentru intrebari gasiti in partea dreapta a siteului sistemul de chat.

 

Link catre site: GameSMS.Ro

Pagina de facebook: Facebook.com/game-sms

Link to comment
Share on other sites

Recomand!

Un site primitor cu niște oameni care îți sar întotdeauna în ajutor pe live chat. Uneori sunt cam insistenți, iar acest lucru nu prea îmi place. Totuși voi achiziționa licență CS GO.

Edited by EuroStar
Link to comment
Share on other sites

Mai ieftin? Prietene, chiar nu vreau sa ma iei in nume de rau, dar te contrazic, pe Game SMS, dam un exemplu "Call of Duty: Ghosts", pe Game SMS, costa: 43 euro, iar pe celalt site, costa 66.90 euro, deci cum facem?

Miop, ti-as spune sa te cauti mai bine: CD KEY-ul costa 31,90. Acei 66,90 sunt plata unui alt produs ce contine mai multe avantaje.

Link to comment
Share on other sites

Nici n-am intrat bine pe site ca ma ia Calin cu ''Buna ziua, doriti sa achizitionati bla bla bla''. Staff de treaba, spun eu.

 

Nu voi achizitiona nimic dar cred ca preturile sunt foarte accesibile.

Link to comment
Share on other sites

Miop, ti-as spune sa te cauti mai bine: CD KEY-ul costa 31,90. Acei 66,90 sunt plata unui alt produs ce contine mai multe avantaje.

Ar fi bine sa nu mai jignesti membrii comunitatii. Aici nu este topicul "certuri intre moderatori".

Link to comment
Share on other sites

Mai ieftin? Prietene, chiar nu vreau sa ma iei in nume de rau, dar te contrazic, pe Game SMS, dam un exemplu "Call of Duty: Ghosts", pe Game SMS, costa: 43 euro, iar pe celalt site, costa 66.90 euro, deci cum facem?

Poate sunt eu chior... dar văd că pe site-ul pus de @, costă 30€ acel Steam Key , iar pe GameSMS costă 43€ un Steam Key.

Deci.. până la urmă cum facem?

 

Interesant oricum...din cele zise mai sus au servicii de calitate.Nu prea am întâlnit aşa site-uri făcute de Români/pentru Români.Sper să le reuşeaşcă afacerea. Am să-mi cumpăr şi eu ceva de Crăciun .. dacă o să fie ceva reduceri.

Edited by MosneguTzz
Link to comment
Share on other sites

Poate sunt eu chior... dar văd că pe site-ul pus de @, costă 30€ acel Steam Key , iar pe GameSMS costă 43€ un Steam Key.

Deci.. până la urmă cum facem?

 

Interesant oricum...din cele zise mai sus au servicii de calitate.Nu prea am întâlnit aşa site-uri făcute de Români/pentru Români.Sper să le reuşeaşcă afacerea. Am să-mi cumpăr şi eu ceva de Crăciun .. dacă o să fie ceva reduceri.

 

 

Tovarase, daca cumperi de la aia prin SMS iti dau tot stocul de Call of Duty Ghosts. (si asta inseamna muuult)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tovarase, daca cumperi de la aia prin SMS iti dau tot stocul de Call of Duty Ghosts. (si asta inseamna muuult)

Nu esti tu Calin de pe gamesms? Ala care ne ei cu doriti sa achizitionati ceva?prea mare coincidenta, mai ai si un post.

Link to comment
Share on other sites

Foarte bun , puteti sa aveti incredere, eu am cumparat Fifa14, si am primit Key'ul, apropo, is but, am dat 34e pentru o chestie , cand puteam sa-mi iau unban pentru banii aia, is but.. :-J

In orce caz, puteti sa aveti incredere!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.