Jump to content

News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

- Nume: [uS]Edison


- RPG Bar: Edison.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: [uS]Edison ofera rent cu 1$ la casa cu ID 505 [/findhouse 505] langa CNN LS si celelalte locatii importante.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Vreau un reporter foarte responsabil si foarte activ.



- Nume: [uS]Edison


- RPG Bar: Edison.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: [uS]Edison ofera rent la casa cu ID 505 [/findhouse 505] cu 1$.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Vreau un reporter foarte responsabil si foarte activ.



- Nume: [uS]Edison


- RPG Bar: Edison.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: Nu ai unde sa stai? Poti lua rent la [/findhouse 505], ai parcare mare si interior luxos. [uS]Edison te asteapta.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Vreau un reporter foarte responsabil si foarte activ.




Link to comment
Share on other sites

@@South Edison, de pachetul tau se va ocupa Eastwood.!

 

Anuntul este: [uS]Edison iti ofera rent cu 1$ la casa, [/findhouse 505], situata langa CNN LS.

 

@@South Edison, de pachetul tau se va ocupa Flames!

 

Anuntul este: [uS]Edison iti ofera rent cu 1$ la casa, [/findhouse 505], situata langa CNN LS.

 

@@South Edison, de pachetul tau se va ocupa valeriu12!

 

Anuntul este: Nu ai unde sa stai? Casa lui [uS]Edison, [/findhouse 505], te asteapta cu o parcare mare si un interior luxos.

 

 

- Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
Edited by DiceONE
Link to comment
Share on other sites

Nume: [Dj]Ficzusinho


RPG Bar: %5BDJ%5DFiczusinho.png


Tipul de pachet dorit: Pachetul Numarul 4


Anunțuril dorit: [Dj]Ficzusinho vinde / schimba casa in Dilimore(JailSat)--ID 513,LeveL 20,interior rar ''CJ'',loc imens de parcare,SUPERBA! la pretul de 8.000.000$ Negociabil.


Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da !


Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.


Alte precizări: As dori un report activ si anuntul se poate da si cand sunt eu on[telefon:5559259]


Edited by Fitanu
Link to comment
Share on other sites

Nume:Necromat


- RPG Bar:Necromat.png


- Tipul de pachet dorit:1


- Anunțuril dorit:Clanul HolyGuns recrutreaza noi membrii ,aplicatie buna + level 30


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Desigur


- Alte precizări:Mersi


Link to comment
Share on other sites

- Nume:[LF]Gaby1

- RPG Bar:Gaby1.png

- Tipul de pachet dorit:4.

- Anunțuril dorit:Clanul LaFamilia cauta membrii cu care sa se mandreasca! Daca ai level 20+ factiune on si rank 2 anterior, nu mai astepta, aplica pe RPG!

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da.

- Alte precizări:Multumesc!

Edited by Gaby44
Link to comment
Share on other sites

Nume: SilviuM

RPG Bar: SilviuM.png

Tipul de pachet dorit: 4

Anunțuril dorit: Doresti sa intri intr-un clan care face parte din proiectul Ultras World? Alatura-te clanului Ultras Victory. Suntem in cautare de persoane active si serioase!

Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

Alte precizări:

 

 

Nume: SilviuM

RPG Bar: SilviuM.png

Tipul de pachet dorit: 4

Anunțuril dorit: Clanul Ultras Victory va ureaza Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!

Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.

Alte precizări: Mulumesc.

 

Link to comment
Share on other sites

- Nume:[PrO]DarkShad0w

- RPG Bar:%5BPrO%5DDarkShad0w.png

- Tipul de pachet dorit:1

- Anunțuril dorit:[PrO]DarkShad0w vinde Infernus si Uranus, ambele cu 10.000km, oferte in joc.

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da.

- Alte precizări:Doresc ca pachetul sa fie distribuit numai cand sunt on, daca se poate.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: [uS]Edison


- RPG Bar: Edison.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: [uS]Edison ofera rent cu 1$ la casa cu ID 505 [/findhouse 505] langa CNN LS si celelalte locatii importante.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Vreau un reporter foarte responsabil si foarte activ.



- Nume: [uS]Edison


- RPG Bar: Edison.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: [uS]Edison ofera rent la casa cu ID 505 [/findhouse 505] cu 1$.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Vreau un reporter foarte responsabil si foarte activ.


Link to comment
Share on other sites

Nume:[TL]ogdan


- RPG Bar:%5BB%5Dogdan.png


- Tipul de pachet dorit:2


- Anunțuril dorit: Esti nou si nu ai unde sa stai? Vrei rent cu 1$? Atunci vino la casa cu ID 11 situata langa CNN LS!


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:yep


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:da da


- Alte precizări:Sanatate!


Link to comment
Share on other sites

Nume:.SkaR.


- RPG Bar:.SkaR..png


- Tipul de pachet dorit:10


- Anunțuril dorit:1, 2, 3 pozitii intime dupa care apeleaza la [/service medic] si venim sa iti ajutam nevasta sa nasca fara probleme.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Desigur


- Alte precizări:Sper ca de asta sa se ocupe cineva.


Link to comment
Share on other sites

- Nume: BlasT..


- RPG Bar: BlasT...png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: AIM Juniors este in cautare de membri cu respect si cei 7 ani de acasa, level 30 minim.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da


- Alte precizări: Vreau sa se dea de 4 ori accest pachet daca se poate, adica sa dea 4 persoane acest anunt ! Va multuemsc mult.


Link to comment
Share on other sites

- Nume: MiTzOnE


- RPG Bar: MiTzOnE.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțul dorit: "Gun Game Arena din SF te asteapta pe tine si pe prietenii tai pentru cateva runde de CS [/findbiz 147]."


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Bineinteles


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Multumesc



- Nume: MiTzOnE


- RPG Bar: MiTzOnE.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțul dorit: "Vrei sa le demonstrezi prietenilor tai ca nu-ti sta nimeni in cale cand vine vorba de arme? Find Gun Game Arena SF in /locations"


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Bineinteles


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Multumesc



- Nume: MiTzOnE


- RPG Bar: MiTzOnE.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțul dorit: "Esti nou pe server si vrei sa arati ceea ce poti? Vino la Gun Game Arena [/findbiz 147] impreuna cu prietenii si fa-te cunoscut."


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Bineinteles


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Multumesc.



- Nume: MiTzOnE


- RPG Bar: MiTzOnE.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțul dorit: "Vrei ceva palpitant si de lunga durata? Gun Game Arena pune la dispozitie o runda de 30min in care sa demonstrezi de ce esti in stare [/findbiz 147]."


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Bineinteles


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Multumesc.


Link to comment
Share on other sites

@@Fitanu, de pachetul tau se va ocupa DenisXd!

 

Anuntul este: [Dj]Ficzusinho vinde sau schimba casa in Dillimore, [/findhouse 513], cu level 20, la pretul de 8.000.000$ negociabil!

 

@@Necromat, de pachetul tau se va ocupa Breq!

 

Anuntul este: Clanul HolyGuns recruteaza noi membri, pentru a aplica ai nevoie de minim level 30. Aplicatiile se fac pe rpg.b-zone.ro!

 

@@Gaby44, de pachetul tau se va ocupa Cr7w0w!

 

Anuntul este: Clanul LaFamilia este in cautare de noi membri cu minim level 20 si cu factiune. Aplicatiile se fac pe rpg.b-zone.ro!

 

@, de pachetul tau se va ocupa AceX!

 

Anuntul este: Esti o persoana activa si serioasa? Alatura-te clanului Ultras Victory, clan care face parte din proiectul Ultras World!

 

@, de pachetul tau se va ocupa SilviuN!

 

Anuntul este: Clanul Ultras Victory va ureaza Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!

 

@, de pachetul tau te vei ocupa TU!

 

Anuntul este: [PrO]DarkShad0w vinde Infernus si Uranus, ambele cu un numar de 10.000 de kilometri rulati. Ofertele se fac in joc!

 

@, de pachetul tau se va ocupa sNrobert!

 

Anuntul este: 1, 2, 3 pozitii intime, apeleaza la [/service medic] sa iti ajutam nevasta sa nasca fara probleme.

 

@, de pachetul tau se va ocupa Caps!

 

Anuntul este: Clanul AIM Juniors este in cautare de membri respectuosi, cu cei 7 ani de acasa. Pentru a aplica ai nevoie de level 30.

 

@, de pachetul tau se va ocupa Swole!

 

Anuntul este: Clanul AIM Juniors este in cautare de membri respectuosi, cu cei 7 ani de acasa. Pentru a aplica ai nevoie de level 30.

 

@, de pachetul tau se va ocupa [G4M3R]!

 

Anuntul este: Clanul AIM Juniors este in cautare de membri respectuosi, cu cei 7 ani de acasa. Pentru a aplica ai nevoie de level 30.

 

@, de pachetul tau se va ocupa MaDuTzzzU!

 

Anuntul este: Clanul AIM Juniors este in cautare de membri respectuosi, cu cei 7 ani de acasa. Pentru a aplica ai nevoie de level 30.

 

@@MiTzOnE S4F, de pachetul tau se va ocupa BoGGdan96!

 

Anuntul este: Gun Game Arena din SF, [/findbiz 147], te asteapta pe tine si pe prietenii tai pentru cateva runde de CS!

 

@@MiTzOnE S4F, de pachetul tau se va ocupa Oxigen!

 

Anuntul este: Vrei sa le demonstrezi prietenilor tai ca nu-ti sta nimeni in cale cand vine vorba de arme? Vino la [/findbiz 147]!

 

@@MiTzOnE S4F, de pachetul tau se va ocupa w1kEEEd!

 

Anuntul este: Esti nou pe server si vrei sa ne arati ceea ce poti? Vino la Gun Game Arena, [/findbiz 147], impreuna cu prietenii tai!

 

@@MiTzOnE S4F, de pachetul tau se va ocupa AliNNNN!

 

Anuntul este: Vrei ceva palpitant si de lunga durata? Gun Game Arena, [/findbiz 147], iti pune la dispozitie o runda de 30 de minute!

 

 

- Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.

 

 

Edited by DiceONE
Link to comment
Share on other sites

Nume: BlasT..

- RPG Bar: BlasT...png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțuril dorit: El Locco Cartel recruteaza inca cativa magicieni care stiu sa tina o arma in mana, aplica chiar acuma.

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da

- Alte precizări: Multumesc.

Nume: BlasT..

- RPG Bar: BlasT...png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțuril dorit: JJamaLL si-a scot bijuteria de casa la vanzare la un pret destul de mic, 7,500,000$, suna-l daca te intereseaza.

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da

- Alte precizări: Multumesc.

Nume: BlasT..

- RPG Bar: BlasT...png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțuril dorit: Vrei sa fii mai cunoscut pe server? Aplica in AIM Juniors pentru o cariera de succes.

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da

- Alte precizări: Vreau sa se dea de 4 ori accest pachet daca se poate, adica sa de 2 persoane acest anunt ! Va multumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: [uS]Edison


- RPG Bar: Edison.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: [uS]Edison ofera rent cu 1$ la casa cu ID 505 [/findhouse 505] langa CNN LS si celelalte locatii importante.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Vreau un reporter foarte responsabil si foarte activ.



- Nume: [uS]Edison


- RPG Bar: Edison.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: [uS]Edison ofera rent la casa cu ID 505 [/findhouse 505] cu 1$.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Vreau un reporter foarte responsabil si foarte activ.


Link to comment
Share on other sites

- Nume: Spawn.[ToV]


- RPG Bar: Spawn..png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțul dorit: Southern Pimps recrutează noi jucători activi, serioşi şi experimentaţi. Cerinţe: level 20, mânuirea armelor. Aplicaţii pe rpg.b-zone.ro.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da, dar anunţul să aibă aceeaşi esenţă.


- Alte precizări: Nu, mulţumesc.


Link to comment
Share on other sites

- Nume: [uV]T[w]1T


- RPG Bar: T%5Bw%5D1%5Bs%5DT.png


- Tipul de pachet dorit: 3


- Anunțuril dorit: Clanul Ultras Victory - [uV] recruteaza persoane active, minim level 25. We are the real power, we are uV. Join Ultras Victory!


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.


- Alte precizări:-



Link to comment
Share on other sites

- Nume: CarrY.


- RPG Bar: CarrY..png


- Tipul de pachet dorit: 2


- Anunțuril dorit: Vand banshee cu 300 km !


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Multumesc.


Link to comment
Share on other sites

@, imi pare rau, dar ai primit deja 4 pachete saptamana aceasta!

 

@@South Edison, imi pare rau, dar ai primit deja 4 pachete saptamana aceasta!

 

@, imi pare rau, dar nu se dau pachete despre recrutarea in factiuni!

 

@, de pachetul tau se va ocupa valeriu12!

 

Anuntul este: Clanul Ultras Victory recruteaza persoane serioase care sa aiba minim level 25. Aplicatiile se fac pe rpg.b-zone.ro!

 

@, de pachetul tau se va ocupa DuDa!

 

Anuntul este: CarrY. vinde Banshee cu 300 de kilometri rulati. Ofertele se fac prin [/sms].

 

- Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.

- Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
- Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
- - Cererile pentru pachete se vor inchide momentan. Revenim dupa sarbatori! - -
Link to comment
Share on other sites

Multă lume s-a întrebat de ce nu deschidem acest serviciu, așa că dorim să vă informăm în legătură cu următoarele lucruri: serviciul va mai rămâne închis deoarece, se vor face modificări ale pachetelor, modelul de postare, dar și altele.

 

Vă mulțumim pentru înțelegere,

News Reporters Staff

Link to comment
Share on other sites

Serviciul acesta a fost redeschis.

 

Următoarele modificări au fost făcute:

 

- de acum aveți posibilitatea de a beneficia de maxim 2 pachete pe săptămână.

- prețurile au fost modificate, astfel mărindu-se.

- modelul de postare a fost modificat.

 

Reporterii responsabili cu distribuirea pachetelor de anunțuri sunt AllexandroS și UnknownX.

 

Link to comment
Share on other sites

- Nume:[TH]MrRutek


- RPG Bar:MrRutek.png


- Tipul de pachet dorit:4


- Anunțuril dorit:Ofer rent la casa cu id 305 cu 1$


- Numărul de pachete de care am beneficiat saptămâna asta: 0/2


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da


- Alte precizări:Multumesc!


Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos locked this topic
  • TLG Valentinos unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.