Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone TV] B-TOP 7 - Tipuri de admini


South Noreo
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: B-Top 7 - Tipuri de Admini
Gen: Parodie
Data: 12.10.2014
Scurta prezentare:

Bine v-am gasit, dupa o mica intarziere cauzata de probleme tehnice, la episodul 9 din seria B-Top 7. In acest episod va vom prezenta top 7 admini intalniti pe serverele B-Zone.

* filmuletul este un pamflet si trebuie tratat ca atare


Video:

Film realizat de catre [uS]Arturo, [uS]Noreo si prietenii.

Link catre concurs

Edited by South Noreo
Link to comment
Share on other sites

Felicitari, de data asta se vede cu mult evolutia graficii, aspectului logo-urilor, intro-ului, iar ideea in sine este amuzanta si reala.

Am impresia ca ai scris din neatentie de 2 ori tipul de admin cu numarul 6.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari! Iar ati facut o treaba foarte buna. :D E primul clip in care nu apare numele meu la sfarsit. :)) La urmatorul episod, va ajut.

Link to comment
Share on other sites

@south noreo, e cel mai fain video, de acest gen, care l am vazut. Sceneta a fost foarte bine-gandita, faza cu restart, event foarte tare, :)). La admin (6) nu stiu daca ai dreptate ca ii cam baneaza nasu' K :)). De la mine ai un plus, imi place tare mult, si totul a fost gandit si pus in practica foarte bine, felicitari!!

Link to comment
Share on other sites

Sunteti prea tari :))

 

 

A iesit foarte frumos videoclipul, felicitari. Ti-am dat +

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.