Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

20 hours ago, iZy ZEW said:

@Skyntei pe mine scrie London Boy peste 5 zile, care BAC?

*un moldovean a furat o masina de politie din londra cu tot cu politist*

 

20 hours ago, Giancana said:

Pănă când îs viu. Deam după 31 mai nu mai dați de mine

ce planuri ai?

 

Link to comment
Share on other sites

Prima săptămână de vară o încep cu niște tuse, apoi o continui cu 2 săptămâni de odihnă în Grecia la mare, pe la sfârșitul lui iunie mă duc în Spania să mă odihnesc și să lucrez timp de 2 luni iar prin August merg vreo săptămână în Italia la niște rude.

Edited by Giancana
Pe lângă asta deam mai adaug sala și cititul, care tot ocupă oleacă de timp.
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Giancana said:

Prima săptămână de vară o încep cu niște tuse, apoi o continui cu 2 săptămâni de odihnă în Grecia la mare, pe la sfârșitul lui iunie mă duc în Spania să mă odihnesc și să lucrez timp de 2 luni iar prin August merg vreo săptămână în Italia la niște rude.

ceva asemanator am si eu, doar ca mai putine "tuse'', dar stii cum... ele apar ș apar, imposibil de refuzat.

 

3 hours ago, L U C A Z 69 said:

Skyntei

DA S TU

Link to comment
Share on other sites

Da nu ti-l recomand, ca sa te uiti in calitate buna trebuie sa cumperi premium si multe seriale bune sunt interzise pentru tara noastra.

Link to comment
Share on other sites

Just now, L U C A Z ELEFANTUL said:

iti da 1eur pe luna

Aha, 10 euro.

 

Am fost moderator Newsletter, 2 luni, cu minim 10 topicuri în fiecare săptămână. Nimic nu am primit.

Și dacă ai primi 1 euro pe lună, e foarte puțin. Cu acel timp investit ai putea primi pînă la 100 euro prin alte metode pe internet.

Link to comment
Share on other sites

Dar daca nu te-ajunge capu cum sa faci bani pe internet (ca mine), merji afara si cauta-ti cv de lucru. Tot e efectiv, si ma-ta a fi bucuroasa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.