Jump to content

RPG3 Opening


Bobo
 Share

Recommended Posts

Bobo Am o intrebare ca să ajungi Lider/Helpers trebuie să ai o anumită experientă ? De pe rpg1 respectiv rpg2 ?

Nu.

Link to comment
Share on other sites

@, Din moment ce ruleaza acelasi gamemode, este evident ca SF-ul este deschis. Ceea ce se gaseste atat pe RPG1 cat si pe RPG2 va fi si aici.

Edited by South zeEk
Link to comment
Share on other sites

O idee geniala, daca se deschide acest server majoritatea de pe rpg1 si de pe rpg2 cu level 50+ vor juca pe el, deoarece vor vrea sa aiba o noua cariera...

 

Link to comment
Share on other sites

@@Bobo, va fi acelasi numar de case ca pe celelalte doua servere?

 

Din moment ce este acelasi game-mode, presupun ca da.Oare preturile vor fi mai mici, dar tot cu aceasi metoda se vor cumpara, cu update-ul de la licitatii

Link to comment
Share on other sites

@Bobo , but how eh systéme for join in the factions and put the admins. the admins will be from rpg1 and rpg2 ??

Edited by Snooop
Link to comment
Share on other sites

@Bobo, Am eu o întrebare foarte bună, aceea ar fi următoarea: Bizurile respectiv casele cum or să fie? La stat toate? Pentru că toţi or să-şi lase calculatoarele deschise 24/24 să facă lvl printre primii de pe server şi să prindă o casă bună sau un biz bun de genul: GS / CNN / Carplate /TowCar etc.. sau o casă bună pe Richman/Winewood etc.. Iar dacă cineva din staff va pune tot ce ţine de case şi bizuri pe contul său şi se vor scoate peste 1/2 săptămâni la licitaţii când lumea va face câţiva bănuţi şi atunci o să fie îngrămădeala + pile. Cum te gândeşti că veţi face chestia asta?

Link to comment
Share on other sites

Am o singura propunere: Casele si biz-urile importante de pe server sa se scoata la licitatie, sa nu se repete greseala de pe RPG2.

Cand serverul a fost deschis, erau 2 playeri ce se bateau pentru a face level 25 pentru a cumpara CNN LS. Lasau mai mereu pe /sleep, rareori nu erau in joc, dar, adminii ii dadeau ba kick, ba ban unuia dintre ei pentru a nu cumpara el CNN-ul. Lua ban cu motiv Cheats, apoi anuntau pe /o Wrong id. Propunerea mea este sa fie scoase la licitatie pentru a nu se mai repeta greseala.

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Cel mai probabil o sa fie lasate la stat, cu levelul si pretul curent de pe RPG1. Primul care indeplineste criteriile necesare isi va cumpara casa/bizul resepctiv. Sunt peste 500 de case si 100-120 de bizuri, sa se faca atatea licitatii ar dura prea mult si ar fi mult prea enervante.

Link to comment
Share on other sites

Am o singura propunere: Casele si biz-urile importante de pe server sa se scoata la licitatie, sa nu se repete greseala de pe RPG2.

Cand serverul a fost deschis, erau 2 playeri ce se bateau pentru a face level 25 pentru a cumpara CNN LS. Lasau mai mereu pe /sleep, rareori nu erau in joc, dar, adminii ii dadeau ba kick, ba ban unuia dintre ei pentru a nu cumpara el CNN-ul. Lua ban cu motiv Cheats, apoi anuntau pe /o Wrong id. Propunerea mea este sa fie scoase la licitatie pentru a nu se mai repeta greseala.

Are dreptate, cum am zis si in postul meu, licitatie.Pentru licitatie, munciti dragi playeri nu asteptati bonusurile pentru playeri pe server., cum ar fi rp si bani.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.