Jump to content

RPG3 Opening


Bobo
 Share

Recommended Posts

RPG 3 se deschide, ţin să felicit staff-ul B-Zone pentru această idee de a deschide un al 3-lea server de sa:mp, sper să ajungă ca primele două iar B-Zone să se ridice din ce în ce mai sus. Let's Play Together!

Link to comment
Share on other sites

Un nou inceput este bine venit! Multi jucatori plecati de pe RPG1 sau RPG2 din cauza altora, o sa se alature pe RPG3 cu siguranta! Insa multi o sa plece de pe RPG1 si 2 pentru a prinde functii pe RPG3, ceea ce nu e prea ok pentru cele doua servere primare..

Link to comment
Share on other sites

Leventhe, fiecare om are dreptul la o decizie. Dacă ţie îţi place să pupi, pupă mai departe dar lasă omul să-şi spună propria decizie, nu contează ce decide aia să fie. Dacă Bobo are ceva să le comenteze sunt sigur că o poate face fără ajutorul tău.

 

Eu sunt pro pentru deschiderea serverului RPG3, dar cred că mai întăi serverul RPG2 trebuie să aibă 750-800 jucători constant.

Tu du-te şi vezi-ţi de comunitatea ta.

 

Treceţi-mă pe lista celor care se apucă. Eventual, renunţ la RPG1 şi mă concentrez pe RPG3. 11 Days <3

 

Link to comment
Share on other sites

Bravo Bobo! Bine ca incerci sa ridici comunitatea, chiar daca RPG 2 nu e full. Tot comentati toti in legatura cu RPG 2 ca nu e full, macar pe 3 o sa se apuce cei care vor sa fie admini / lideri / helperi si sa se tina de el. Intr-un fel nu e o idee rea.. Succes!

Link to comment
Share on other sites

O idee buna insa consider ca ar trebui sa oferiti sanse altor membrii de a obtine functii pe respectivul server, nu celor care deja au admin pe RPG1/2. Inteleg ca au experienta insa ar trebui sa se concentreze pe serverul pe care detin functii in momentul de fata.

Link to comment
Share on other sites

Bineinteles,Bobo va mai face un ban in plus dar va fi si un avantaj pentru noi.La inceput cand se vor alege liderii/helperii/adminii va fi o bataie pe functii si cred ca serverul va atinge 1500/1000 playeri :)).

Eu unul vreau sa ajung cineva pe noul server,si ma voi tine serios de el.

Link to comment
Share on other sites

O idee geniala! In acest mod, playerii vor beneficia de un nou inceput, si deci se vor putea face remarcati pe noul server.
Kelton a reusit sa ridice semnificativ RPG2 Numarul playerilor a crescut remarcabil!

Let's play togheter!

Link to comment
Share on other sites

RPG2 isn't filled up yet, fill that one and begin with new projects...

 

Poor Kelton.. lol

 

@Leventhe; Only 50% of the Leaders and Admins are experienced enough to even be Helpers and you're saying it's developed enough? The only thing that has developed is rich players using the Clienti to earn all the best businesses with level 5 accounts. We need time to RPG2 to develop enough to get 1000/1000 and then think about spending more money to make RPG3. Honestly, the day Sportscars and all that un-earned stuff were added to the Clienti made B-Zone go downhill.

 

I agree with RPG2, because rightly so we need more slots. But RPG2 is just now 500/1000 daily and we're talking about making ANOTHER freaking server?

 

RPG3 will have no real players and just client addicts, that's the truth in my opinion.

 

2dDGWTW.gif

+1 cow nab. Come back !

Mai trebuie avut rabdare..

Link to comment
Share on other sites

Ideea este buna pentru serverul RPG3, deoarece exista o sansa in plus pentru a obtine o functie pe comunitatea B-Zone.Stiu ca parerea mea este una ca toate celelalte, cateodata inutile, dar RPG1 ar fi trebuie sa fi fost full 1000/1000 iar RPG2 sa fie cum este Rpg1 in momentul actual. In mare parte o sa fie ceva frumos, sper sa se aleaga functii ca de fiecare data pe merit.

 

Mult succes.

Link to comment
Share on other sites

Normal ca din punctul de vedere al unora nu e o idee buna etc, dar, noi helperii si adminii care avem zi de zi contact cu noii jucatori care tot vin pe server vedem altfel lucrurile, cand vreodata se va simti bine un nou venit cand vede ca ia 400$ la job si vrea si el nu stiu ce masina? Are doua posibilitati.. munceste 1an 10 ore pe zi (vba vine) sau baga mana in buzunar si doneaza, mereu aveti ceva de comentat in legatura cu donatiile, desi nu va obliga nimeni sa faceti asta...acum toata lumea are posibilitatea sa se ridice pe propriile puteri si prin munca de la egalitate si de la 0. Foarte multi vor aprecia, vor merge acolo playerii noi dar si o foarte mare parte din cei vechi, care au facut greseli mari pe rpg 1 si nu mai au un loc aici.

 

Eu va sfatuiesc sa faceti reclama, aduceti-va refferali, o sa fie un start bun, iar asa cum majoritatea care joaca pe rpg 1 au si cont pe rpg2 asa vor putea juca in paralel si pe rpg3 iar in timp vor putea decide unde le este cel mai bine.

 

Succes tuturor.

Edited by GF Lauraa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.