Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Uitati si voi specimen fratiilor si surorilor. https://www.youtube.com/watch?v=KJmeZILCUXA&feature=youtu.be . Iti cere licente ca sa iti fure masina. Foarte fain, ce pot spune. *facepalm*

Astfel de oameni care dau needlicense sa-ti fure masina ar trebui sanctionati cu BLACKLIST! Nu raspunsuri de genu 'ai call 112, nush ce nush ce'..... Cand te duci la el si-ti fura masina inseamna ca a dat /needlicense sa se afle si el in treaba, adica aiurea.. ala e timp pierdut :|

Link to comment
Share on other sites

Astfel de oameni care dau needlicense sa-ti fure masina ar trebui sanctionati cu BLACKLIST! Nu raspunsuri de genu 'ai call 112, nush ce nush ce'..... Cand te duci la el si-ti fura masina inseamna ca a dat /needlicense sa se afle si el in treaba, adica aiurea.. ala e timp pierdut :|

 

Nu ca "ar trebui", chiar se sanctioneaza cu blacklist asta, dar acum sincer, la cati verifica blacklist, iar la ce treaba face si verdant ... degeaba exista, mai ales ca suntem si 3 factiuni de s.i.

Link to comment
Share on other sites

 

Nu ca "ar trebui", chiar se sanctioneaza cu blacklist asta, dar acum sincer, la cati verifica blacklist, iar la ce treaba face si verdant ... degeaba exista, mai ales ca suntem si 3 factiuni de s.i.

Pai, rasta mi-a zis 'asta nu se sanctnioneaza, ai /call 112 :|

 

Uite: http://forum.b-zone.ro/topic/246150-ls-school-instructors-lista-neagra-black-list/?p=4345304

 

Si raspunsul lui Rasta: http://forum.b-zone.ro/topic/246150-ls-school-instructors-lista-neagra-black-list/?p=4349547

Edited by k a t o S
Link to comment
Share on other sites

@@Fabian Marian, noi parca eram protejati de VTB nu de Verdant. La VTB in regulament scrie ca ei ne protejeza. Ma rog, pot posta la ei?

 

Tot degeaba, nu-si fac treaba.

Stii cum se zice, se mai uita si la fata omului.

Link to comment
Share on other sites

Am sa inchid topicul 3 zile pana va intra in cap ca nu e topic de facut spam. ( Anabella, ia-o mai usor, ai clan, fa spam acolo)

Postati doar lucrurile ce tin de factiune sau nelamuririle pe care le aveti, incetati cu post-urile aiurea gen " Salut, ce mai faceti?".Cu totii stim ca nu va pasa ce facem noi si postati ca sa va aflati in treaba.

Link to comment
Share on other sites

Pentru muguraşii care ni s-au alăturat ( dar şi pentru ceilalţi ) aici sunt toate armele din GTA pentru testul de arme, în cazul în care nu ştiaţi : Brass Knuckles, Knife, Shovel, Nightstick, Baseball Bat, Golf Club, Cane, Pool Cue, Katana, Chainsaw, 9mm, Silenced 9mm, Desert Eagle, Tec-9, Micro MP5, MP5, Shotgun, Sawn-off shotgun, Combat Shotgun, AK-47, M4, Rifle, Sniper Rifle, Flamethrower, Heat Seeking RPG, Minigun, Rocket Launcher, Molotov Cocktails, Grenades, Satchels, Flowers, Dildo, Vibrator, Camera, Spray Can, Fire Extuingisher.

Link to comment
Share on other sites

Salut membrilor din LsSi, doresc să fac un anunt. Am luat ban 1 zi că i-am făcut report lui vinnie că e smecher şi dă afară ptr inactivitate. Multă baftă şi valoare la femei.

 

"Multa bafta si valoare la femei". Ceva mai penibil de atat nu puteai sa spui? @Maya Jeleu imi trece raceala de la supa aia a ta, mersi :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.