Jump to content

[B-ZONE BATTLE] Leventhe vs Johhnyb


Leventhe
 Share

Recommended Posts

Numele meu : Leventhe

Numele celui provocat : Johhnyb


Dimensiuni ( maxima/ minima ): 150x285

Deadline time posting : 24 de ore de la acceptare.


Programe permise: Photoshop.

Edited by F4L oTo
stergere programe permise, catergorie exclusiv photoshop
Link to comment
Share on other sites

Votez cu lucrarea 1 deoarece contrastul si culorile modificate fac ca imaginea sa pare mai realistica si totodata profesionala, adica, cine pune filtru roz..

In lucrearea a doua nu e mare diferenta fata de poza originala + border alb. Incadrarea nici nu imi place.

Link to comment
Share on other sites

Eu votez cu lucrarea numarul 1, sunt de parere ca e mai bine lucrata, aspectul e unul foarte ok iar efectele folosite mi se par cele mai potrivite, la lucrarea a doua nu s-au folosit prea multe efecte, un border si efecte de lumina... Aceasta este strict parerea mea. Le urez succes ambilor participanti.

Edited by Tovarasa BeeTee
Link to comment
Share on other sites

Votez lucrarea cu numarul 1 pentru ca o consider mai clara si cred ca s-a lucrat mai mult. E ceva ce as folosi ca si avatar. La lucrarea numarul 2 nu-mi place border-ul.

Link to comment
Share on other sites

Nu as vrea doar sa stau sa anulez voturi asa ca respectati cerintele cand votati.

 

 

  • Fiecare vot trebuie argumentat, în caz contrar votul va fi anulat. Voturile mai pot fi anulate daca un designer considera ca argumentul adus nu este unul solid.

 

Link to comment
Share on other sites

sa fiu sincer nu as purta nici unul din cele 2 avatare,ce e drept nu e nici stock-ul nemaipomenit...imaginea e destul de slab calitativa si asta poate v-a ingreunat putin sarcina. Votez lucrarea nr 1 desi inafara de incadrarea stock-ului in dimensiunile avatarului nu vad mari schimbari, eventual ai umblat putin la brightness, lucrarea nr 2 este prea mult denaturata din cauza efectelor care le-ai dat. PS- leventhe...data viitoare nu-ti mai folosi lucrarea din battle la avatar pana nu se incheie perioada voturilor.

Link to comment
Share on other sites

Votez lucrarea numarul unu deoarece arata mai realistica.

 

Argmenteaza cum trebuie, vot anulat.

Edited by F4L oTo
Link to comment
Share on other sites

Datorită faptului că știu care e lucrarea fiecăruia dintre cei doi o să votez cu lucrarea numărul 1. Acum să și argumentez: e pe placul meu, mult mai finuț lucrată, e ”ce trebuie” ca să zic așa, față de cea de-a doua unde nu înghit deloc borderul și gradientul ăla ce dă spre roz. În fine, poate nici stock-ul n-a fost unul prea potrivit...

Link to comment
Share on other sites

Votez v1 - contrast bine pus.

 

Vad ca la semnatura te vezi designer, doar atat poti sa argumentezi pentru pozitia de designer?

Vot anulat.

Edited by F4L oTo
Link to comment
Share on other sites

Votez lucrarea numarul 1. Stock-ul nu a fost potrivit, dar macar a redus din tonul ala roz. Incadrea este si ea ok, se mai putea munci putin la tonalitate, probabil a folosit un Color lookup si a crescut contrastul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.