Jump to content

Prezentare KroG RPG1


KroG ZEW
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: KroG


- Prenume: Andrei


- Varsta: 15


- Locatia: Arges


- Ocupatie: Fotbal


- Jocul(rile) preferat(e): Sa-Mp.


- Hobby-urile tale: Fotbal!


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ce sa zic, daca as zice prea multe nu stiu daca ai citi tot, dar nu am sa ma descriu fizic ci moral. Sunt o persoana calma, rabdatoare, nu am niciun conflict cu nimeni, imi place sa traiesc, imi place viata, iubesc oamenii frumos sufleteste ma inspira si mă fac să cred că dacă vor, oamenii chiar pot fi buni. Nu am întâlnit mulți, dar aceia pe care i-am întâlnit mi-au dăruit puțin din lumea lor, înfrumusețând-o și pe a mea. Am descoperit astfel, că încă mai sunt oameni care dăruiesc pur și simplu, fără să aștepte ceva în schimb. Mi-am dat însă seama că nu trebuie să demonstrez nimic, nimănui. Că important este să fiu împăcat eu cu mine, să fiu conștient de lipsuri și să încerc să le acopăr, pentru ca indiferent de situație, să pot spune cu mâna pe inimă că nu mi-e rușine de ceea ce sunt sau ce am făcut. Daca tu chiar vrei sa realizezi ceva, in primul rand trebuie sa speri, sa crezi si sa muncesti. Nu toate lucrurile se obtin din timp irosit, trebuie sa lucrezi, oricat de greu ar fi, pentru orice lucru. Nu imi plac oamenii care isi rezolva problemele agresiv, violent. Chiar daca eu m-am mai enervat si chiar batut, stiu ca nu a fost bine ce am facut. Daca pierd ceva, o iau de la capat, nu imi place sa pierd nimic.


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Am scris servere sa-mp si a aparut asta.


- Alte precizari?: Dati-mi +1


Link to comment
Share on other sites

@@KroG ZEW, Imi pari cunoscut , dar nu stiu de unde ... oricum bun venit :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.