Jump to content

Prezentare TheRenko


F4L TheRenko
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: TheRenko


- Prenume: Daniel


- Varsta: 12 ani


- Locatia: Maramures


- Ocupatie: Fotbal , SAMP si Fete :D


- Jocul(rile) preferat(e): SAMP , Call of Duty , Fifa 15 si Ghost Recon .


- Hobby-urile tale: Fotbal


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):


Salut, ma numesc Daniel Apostol, am varsta de 11 ani, locuiesc in orasul Borsa din judetul Maramures si studiez la scoala Ion Creanga. Imi place foarte mult sa ma joc Sa:Mp, sa ies afara cu prietenii sau cu colegii, football, sa inot si cel mai mult sa invat. Invatatura imi placea de la varsta de 4-5 ani si acum sunt foarte mandru de mine ca am rezultate excelente. Invat chiar si din acest joc, prin evenimentele trivia care sunt facute. Nu uit raspunsurile la intrebari si am ceva in plus in minte. Imi place foarte mult sa fiu cunoscut de lume prin faptele pozitive pe care le fac sa ies in evidenta, ci nu prin cele negative. Imi plac filmele de actiune si de aventura. Nu sunt genul de copil care sa insulte pe altii fara motiv, sa fiu mai dur sau alte chestii negative, sunt mai calm. Sunt un copil cu cultura generala, sufletist si iubitor, milos, activ si ambitios. Daca mi se pune pata pe ceva, cum ar fi clanul acesta, mult timp imi ia sa cedez si sa nu mai aplic cand vad aplicatiile deschise. Imi vad tot timpul de treaba, nu imi place sa ma bag in chestiile altora. Unul dintre defectele mele este ca ma supar repede, iar una dintre calitatiile mele este ca iert repede. Nu suport sa fiu certat cu un prieten sau o ruda. Multe dintre defecte incerc sa mi le repar, pe unele reusesc, iar pe altele nu. Orice om are defecte si calitati .Ma imprietenesc foarte repede dar sunt intotdeauna atent la persoanele din jurul meu si le analizez repede. Desi am 11 ani multe persoane din joc sau din realitate imi dau o varsta mai mare, deoarece sunt mai matur. Totusi nu imi place ca unele persoane ma urasc, deoarece cred ca am varsta mai mica si daca ii vad facand un lucru ce nu este permis tot imi spun: "Ai venit sa imi faci post, piticule" sau imi tot spun: "Ai 11 ani, ce stii tu..." ,dar nu este adevarat. Gandesc si judec ce ar trebui facut si ce nu. Nu sunt cum cred altii, stiu eu cum sunt si zic ca e bine si nu doresc sa ma schimb niciodata.


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: B-Zone este o comunitate mare , se vorbeste despre acest server ca fiind unul foarte tare .


- Alte precizari?: Sper sa ma inteleg bine cu voi .


Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Gândești destul de matur pentru vârsta ta. :-?

off - realizezi că descrierea îi copiată și puțin modificată, nu?

 

 

on - welcome, totuși puteai să-ți pui alt nume

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.