Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

53 minutes ago, Lewoo said:

@Ichimaru Erwineeee luasi LW? ?

N-ai idee cat ma bucur ca am luat doar LW.

A inteles situatia Grizzly si mi-a dat doar asta :x,  deja eram civil si deja ma gandeam cum sa recuceresc functia cum a recucerit Erwin zidul Maria :( 

Edited by Ichimaru
Link to comment
Share on other sites

Neața echipă, să aveți o zi frumoasă.

 

Bă, ce-s cu posturilea astea de 1-2 cuvinte? Nu vă urcați în cap, vă rog. Postați în limita bunului simț.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eB Gab1op said:

Buna ziua! Aici este ce? ?

azi e timpu sa iti largim gaura

 

@cedryk public enemy

vinde unu manusile astea https://www.emag.ro/manusi-de-box-armura-dominator-12-oz-albastru-ar-162/pd/DPSLTNBBM/?X-Search-Id=739897a2120b43c643c1&X-Product-Id=25419660&X-Search-Page=1&X-Search-Position=23&X-Section=brands&X-MB=0&X-Search-Action=view

la pretul de 80 lei (ca sunt noi zice el), eu i-as da 60 pt ca asa se fac afacerile

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bilosul said:

Da, adevarul e ca e diferenta de la pamant la cer aia 20 lei.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bilosul said:

nu ma stiu 

Link to comment
Share on other sites

Just now, bilosul said:

el le dadea cu 80 si i-am dat 70, nu ca-s bandit?

cel mai bun sfat "care" ti-l pot da : ia-ti manusi si dai la sac si o sa te simti ca un zeu, o sa te simti ca poti s-o dai cu oricine

daca o dai cu mn cred ca poti sa ai si manusele lui tutankamon ca tot praf te fac

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bilosul said:

el le dadea cu 80 si i-am dat 70, nu ca-s bandit?

cel mai bun sfat "care" ti-l pot da : ia-ti manusi si dai la sac si o sa te simti ca un zeu, o sa te simti ca poti s-o dai cu oricine

pai dau deja doar ca fara manusi, imi pun doar din ala alb nu stiu cum ii zice, gen pe care ti-l pune peste o rana ceva daca te tai.

imi place sa simt direct cum lovesc i aint no pussy ass nigga i'on need no protections

Edited by cedryk public enemy
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Ichimaru said:

N-ai idee cat ma bucur ca am luat doar LW.

A inteles situatia Grizzly si mi-a dat doar asta :x,  deja eram civil si deja ma gandeam cum sa recuceresc functia cum a recucerit Erwin zidul Maria :( 

Planuri de actiune =)) 

Edited by eB Vidiric
Vezi ca levi moare, sal.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.