Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@eB Vidiric 87 kills, am tinut mid ul tot meciu, am scos toate echipele singur inafara de una, am dat spawnkill la doua echipe

ieri s a bagat un sistem, aveam 250 cu 16 sau ceva de genu, la win uri eram primul dar s a scos idk why

era ca un fel de top gangsters pe samp

ba coae rupeam topurile dar au scos prostii astia sistemul...

87 kills ba iti dai seama

altii nu fac atat in luni de joc

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, cedryk public enemy said:

@eB Vidiric 87 kills, am tinut mid ul tot meciu, am scos toate echipele singur inafara de una, am dat spawnkill la doua echipe

ieri s a bagat un sistem, aveam 250 cu 16 sau ceva de genu, la win uri eram primul dar s a scos idk why

era ca un fel de top gangsters pe samp

ba coae rupeam topurile dar au scos prostii astia sistemul...

87 kills ba iti dai seama

altii nu fac atat in luni de joc

Fa tu 1781 kills si ma contactezi =)) 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, eB Vidiric said:

Fa tu 1781 kills si ma contactezi =)) 

am 1581 cu 1581 =)))

iti dai seama cat noroc sa iti vanda cedryk contul lui principal, si tu sa i strici fh ul, sa intri in mafii sa iesi dupa 2 zile, sa te dai cedryk, chestii din astea

pai nu se poate, te banez si ramai fara cont coaemiu

https://www.rpg4.b-zone.ro/players/faction/AnaKondA10DIN10

daca nu meriti ramai fara, simplu

Link to comment
Share on other sites

 

va las cu aceasta capodopera. arta pura, de la instrumental, la versuri, la clip, la interpretare. pur si simplu nimeni altu. nu cred ca o sa se mai nasca un om care sa poata sa astearna atatea emotii, senzatii, imagini chiar, pe foi, prin versui pe care le poti asculta in mai orice situatie. ar putea lua locul multor psihologi cu diplome, ce are omu asta in cap si-n suflet nu se invata nici in scoli nici din carti. din pacate avem o industrie plina de artisti de moment, calitati materiale puse peste cele spirituale, de artisti ce canta pentru bani si multe alte specimene paralele cu muzica. 

pace adita

pace la toti

Link to comment
Share on other sites

Baieti, faceti-mi o favoare si faceti-va un cont aici: https://www.swagbucks.com/p/register?rb=58665203

Daca sunteti sceptici de ce drq e ala, va explic ?

E un site prin care poti castiga bani, greu, dar sigur, prin sondaje si reclame parca, nu mai stiu, tocmai ce l-am luat.

Daca folositi link u ala sa va inregistrati aveti si voi, dar si eu de castigat =))

 

Link to comment
Share on other sites

Jucătorii care nu fac parte din echipă, ar fi bine să nu posteze.

 

Neața echipă, să aveți o zi frumoasă.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lewoo said:

Baieti, faceti-mi o favoare si faceti-va un cont aici: https://www.swagbucks.com/p/register?rb=58665203

Daca sunteti sceptici de ce drq e ala, va explic ?

E un site prin care poti castiga bani, greu, dar sigur, prin sondaje si reclame parca, nu mai stiu, tocmai ce l-am luat.

Daca folositi link u ala sa va inregistrati aveti si voi, dar si eu de castigat =))

 

si eu care te credeam mai inteligent :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bilosul said:

spala vasele inainte sa vina maicata de la servici, aranjeaza hainele, da cu aspiratorul

Am nevoie de bani ce deja sunt virtuali, singurul loc in care imi pot schimba banii e la 40km

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lewoo said:

Am nevoie de bani ce deja sunt virtuali, singurul loc in care imi pot schimba banii e la 40km

faci 40 de min, no problemos amigos muchias gracias

ba, tu daca esti gras, cum poti sa dormi noaptea? am mancat mult seara o perioada si nu mai pot sa adorm la ora 21 ca inainte, wtf?????????

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, bilosul said:

faci 40 de min, no problemos amigos muchias gracias

ba, tu daca esti gras, cum poti sa dormi noaptea? am mancat mult seara o perioada si nu mai pot sa adorm la ora 21 ca inainte, wtf?????????

Ora 21, slabut

Si nuj, are vreo legătură una cu alta?

Link to comment
Share on other sites

Just now, bilosul said:

cand aveam 60 de kile adormeam lejer rau de tot, acum am 70 si cv si imi e dificil sa adorm

Nu mi-a fost niciodată greu sa dorm, doar ca nu mi-a placut niciodată 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Lewoo said:

Nu mi-a fost niciodată greu sa dorm, doar ca nu mi-a placut niciodată 

nu-ti place, fiindca atunci cand te trezesti, observi ca jumatate din grasimea ta inca doarme.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, bilosul said:

pacat ca somnul te fereste de multe boli (parkinston, dementa etc), suntem obligati sa dormim csf :D

 

Nu nu ca dorm cat imi trb, 8 ore mai mult sau mai puțin cu una sa zicem.

Dar nu-mi place...pierdere de timp??

14 minutes ago, Clanin3 said:

nu-ti place, fiindca atunci cand te trezesti, observi ca jumatate din grasimea ta inca doarme.

Atunci când ma trezesc e inca acolo,  asta-i problema 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.