Jump to content

Prezentare - KingOfDark.


KingOfDark15
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: KingOfDark15 - forum , KingOfDark. - RPG 3


- Prenume: Denis


- Varsta: Peste 4 zile , 15 ani .


- Locatia: Baia Mare


- Ocupatie: Sunt elev .


- Jocul(rile) preferat(e): Sa;mp , Fifa 14 , Fifa 16 , CS


- Hobby-urile tale: Nu am deocamdata niciun hobby , doar sa pot realiza ceva in viata ...


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut B-Zone ! Ma numeste Denis, sunt din orasul Baia Mare . Un oras situat in Nordul Romaniei, judetul Maramures. Sunt o fire linistita , dar imi place sa ma distrez ! In timpul liber ies la un fotbal cu prietenii, stau cu familia si imi fac ceva timp si pentru sa;mp.


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De B-Zone am auzit de multa vreme, stiind ca este o comunitate mare. Intr-o zi din plictiseala am intrat pe RPG 1 si mi-a placut. La inceput nu stiam cum statea treaba cu factiuniile, website-ul . Cu timpul am invatat, pe RPG 1 nu am reusit sa intru in nicio factiune, de aceea m-am lasat. M-am apucat de RPG 3 in vara anului 2015. Mi-am facut o aplicatie buna si am intrat intr-o factiune, de atunci am jucat doar pe B-Zone, doar ca am avut o mica pauza. Acum de Craciun am revenit si de atunci intru pe serverul de sa;mp B-Zone RPG 3 . Astept sa se deschida si RPG 4 .


- Alte precizari?: M-am gandit sa imi fac si eu o prezentare, daca tot nu mi-am facut ! Salut B-Zone ! :D


Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.