Jump to content

Portofoliu itismik


itismik
 Share

Recommended Posts

Salut, mai jos o sa puteti vedea unele dintre lucrarile mele:

 

 

GoS54Cc.jpg

k0wONXM.png

Am sa revin cu altele cand va fi cazul.

Sunt acceptabile, bravo!
Link to comment
Share on other sites

Imi plac lucrarile tale deoarece nu le-ai incarcat cu multe lucruri ce s-ar incurca unele pe altele.


Imi plac lucrarile tale ca sunt simple si "Uau".


Imi place ca ai folosit font-uri default ( presimt ca stii ca daca folosesti Font-uri gen: BignottleTitting, sau altele se "compileaza" foarte greu, nu imi vin cuvintele acuma :)) )



O mica atentionare ( Sper sa nu te superi ) : La " Fast Deliver ", la acel vector, ce ai pus Clipping Mask vezi ca este mai intunecat, nu se cunoaste acel background fata de celelalte doua.




Abea astept sa mai vad lucrari de ale tale


Link to comment
Share on other sites

 

Imi plac lucrarile tale deoarece nu le-ai incarcat cu multe lucruri ce s-ar incurca unele pe altele.

Imi plac lucrarile tale ca sunt simple si "Uau".

Imi place ca ai folosit font-uri default ( presimt ca stii ca daca folosesti Font-uri gen: BignottleTitting, sau altele se "compileaza" foarte greu, nu imi vin cuvintele acuma :)) )

O mica atentionare ( Sper sa nu te superi ) : La " Fast Deliver ", la acel vector, ce ai pus Clipping Mask vezi ca este mai intunecat, nu se cunoaste acel background fata de celelalte doua.

Abea astept sa mai vad lucrari de ale tale

 

 

 

Mersi !

 

Nu ma supar pe nimeni pentru ca orice critica sau sfat in cazul tau e foarte bine venit pentru mine deoarece ma ajuta sa invat din greseli. Am folosit un font de la google care se poate incorpora usor in caz ca doresc vreodata sa il transpun in website adevarat iar celelalte fonturi mai "extravagante" nu arata bine si incarca pagina mult prea mult.

Link to comment
Share on other sites

Frumoase creatii, felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Topicurile vechi, in care nu s-a postat mai bine de 2 saptamani vor fi inchise. In caz ca membrul care a creat initial topicul va dori deschiderea lui, aceasta se va realiza prin trimiterea unui PM designerilor comunitatii.

 

Topic closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.