Jump to content

[B-Zone TV]- Razbunarea Teroristilor


GangGsta
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: Razbunarea Teroristilor
Gen: Actiune
Data: 03.05.2016
Scurta prezentare: Teroristi se razbuna pe toata lumea, un film surpriznator de placut. P.S: merge cu popcorn!
Link: https://youtu.b

Edited by DaniSteptu
Link to comment
Share on other sites

Imi vine greu sa cred ca un roman are un astfel de talent. Keep up the good work, mai rar asa ca tine!

Link to comment
Share on other sites

 

1:03 - 1:10 corespunde cu 1:12 - 1:21 din clipul tău și multe alte faze plagiate.

 

Altădată încearcă să faci un film tu însuți, mi-am dat seama din primul moment în care l-am văzut că nu e făcut de tine. Este alternat cu încă un clip, dar nu îl găsesc. Tot ceea ce ai făcut a fost să modifici ordinea cadrelor și să combini mai multe clipuri la o calitate jalnică.

 

Aceeași poveste ca și aici: http://forum.b-zone.ro/topic/322131-b-zone-tv-kelda-drift-like-a-king/unde susții că ai pus clipul pe alt canal, greu de crezut. Acest canal îți aparține tot ție prietene?

Link to comment
Share on other sites

 

 

1:03 - 1:10 corespunde cu 1:12 - 1:21 din clipul tău și multe alte faze plagiate.

 

Altădată încearcă să faci un film tu însuți, mi-am dat seama din primul moment în care l-am văzut că nu e făcut de tine. Este alternat cu încă un clip, dar nu îl găsesc. Tot ceea ce ai făcut a fost să modifici ordinea cadrelor și să combini mai multe clipuri la o calitate jalnică.

 

Aceeași poveste ca și aici: http://forum.b-zone.ro/topic/322131-b-zone-tv-kelda-drift-like-a-king/unde susții că ai pus clipul pe alt canal, greu de crezut. Acest canal îți aparține tot ție prietene?

 

Ce imi place cand fustratii imi cauta videoclipurile, e tot a meu, mersi!

Link to comment
Share on other sites

Cat de penibil sa fii frate? Contul ala are afiliat si facebook-ul unui rus si cu siguranta ca acum 7 ani ( cand a fost uploadat primul clip acolo ) tu nici nu te nascusei. Daca as fii in locul tau as sterge canalul de YouTube si m-as duce la somn. Regulamentul acestei sectiuni interzice foarte clar plagiatul.

Link to comment
Share on other sites

@@Evoque, Evoque are dreptate aici, e clar ca e plagiat tot filmul, nu te mai fa de ras ca mai rau faci.

1. Limba rusa din original

2. Tu daca ai fi asa bun cu efectele, nu ai avea o poza de profil atat de ... nu stiu cum sa spun, execrabila. Iar calitatea videoclipului si acel logo al tau de pe canal, sunt niste chestii de incepator, nu profesionisti ca si cei care au facut clipul.

3. Numele... hai serios? Razbunarea teroristilor? Se razbuna pentru ce, n-are legatura cu clipul.

Link to comment
Share on other sites

Tu doar furi clipurile, le scoti coloana sonora ( care este de nota 10 in clipul original postat de tine in acest topic) si pui un cacat electronic peste. Si stii cum e defapt cel mai simplu sa-ti dai seama ca totul este furat? Daca tu chiar stiai sa editezi si sa filmezi asa, nu puteai de-an pulea 2-3 melodii nesincronizate peste si aia era.

 

Apropo, am gasit urmatorul clip pe canalul tau, si a mai fost postat acum ceva timp pe aici. Cunosc si cine l-a facut. Este vorba de asta. TOATE clipurile tale sunt furate. Esti un jeg, iti place sa ai o bucurie falsa cand oamenii te admira pt ceea ce nu este al tau.


Imi vine greu sa cred ca un roman are un astfel de talent. Keep up the good work, mai rar asa ca tine!

Poate ar trebui sa inveti putin din istoria reala a poporului tau.

Edited by BdDr
Link to comment
Share on other sites

@, am potat inainte ca Evoque sa ii arate adevarata fata a acestui RIPer! Mai rar sa crezi pe cineva care face treaba buna cu videoclipurile pe aceasta comunitate!

Link to comment
Share on other sites

@@RaresT,Asta da. Insa tu ai dat de inteles ca un roman nu poate face o treaba mareata si bine facuta. Poate, insa nu trebuie sa aiba in sangele lui sange de tigan, altfel e lenes, hot si nesimtit, adica fix ca autorul acestui topic.

Ciocu mic! Tiganio!

Link to comment
Share on other sites

Mai multi din acest topic au stabilit ca e copiat ce a postat el, inclusiv tu, asa ca l-ai inchis. De ce acum topicul e redeschis?

Video imi apartine, te uiti bine, apreciezi bine, nu iar bine. Comentarile aiurea le fac copii cu alta mentalitate!

Link to comment
Share on other sites

Video imi apartine, te uiti bine, apreciezi bine, nu iar bine. Comentarile aiurea le fac copiii cu alta mentalitate!

Ma faci pe mine copil cu o mentalitate ciudata cand tu esti cel care copiaza si se lauda cu munca altuia? Ti-am aratat si pentru clipul postat aici de unde l-ai furat, ti-am aratat si pentru alt clip de pe canalul tau de unde l-ai furat, chiar si moderatorul a ajuns la concluzia asta, ce vrei mai mult?!

 

Ti le mai postez odata.

 

Clipul tau de aici, postat in data de 3 mai 2016, cadre frumoase dar o coloana sonora varza, pe canalul Kelda Official:

https://www.youtube.com/watch?v=Yh77R4W_peg

 

 

 

 

 

 

Clipul postat pe 3 ianuarie 2013 de un rus, IDENTIC, insa coloana sonora este perfecta, pe canalul TIM3R.ru:

 

 

 

Al doilea clip din semnatura ta si pe canalul tau, postat pe 5 februarie 2016, pe canalul Kelda Official:

 

 

Acelasi clip, IDENTIC, postat pe 12 septembrie 2013, pe canalul CroneFilms:

 

 

 

Acum ce mai poti zice? Ca ai 3 canale de youtube? Mai termina odata cu prosteala asta! TI-AM ARATAT TOATE DOVEZILE CA TU DOAR FURI!

 

 

P.S.: Vad ca ai o piesa de la Ombladon pe profil. Am impresia ca asculti doar pentru injuraturi, in niciun caz Parazitii / Ombladon nu incurajeaza ceea ce faci tu, adica sa furi munca altora.

 

Edited by BdDr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.