Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

The Last Generation [TLG] - Discutii / Discussion


 Share

Recommended Posts

Maine seara, pe la 19:30, voi face un event in cadrul clanului cu banii stransi de voi pentru deagle master. Vedeti maine seara ce event se face, va fi in HQ. Va astept pe cei care vor sa castige niste bani. Va spun de acum, daca veniti si deranjati sau vorbiti neintrebati si veniti cu chef de misto, cum a fost ultima oara cand ne-am strans in HQ, o sa fiti scosi din clan cu 3/3 fara a sta la discutii, fara avertizari sau mai stiu eu ce.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TLG Alexandrew said:

Maine seara, pe la 19:30, voi face un event in cadrul clanului cu banii stransi de voi pentru deagle master. Vedeti maine seara ce event se face, va fi in HQ. Va astept pe cei care vor sa castige niste bani. Va spun de acum, daca veniti si deranjati sau vorbiti neintrebati si veniti cu chef de misto, cum a fost ultima oara cand ne-am strans in HQ, o sa fiti scosi din clan cu 3/3 fara a sta la discutii, fara avertizari sau mai stiu eu ce.

Prezență opțională sau obligatorie?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TLG RusKo said:

E bine ca nu e obligatoriu, ca chiar nu am cum sa ajung.

Ce mai faceti?

Bine, tu?

 

3 minutes ago, TLG DubStep said:

@TLG RusKo bine dubă, pe samp momentan, tu?

Dubaaaa

 

On 13.01.2018 at 4:49 PM, TLG Batman said:

Care dintre ele?

 

batman.gif.10f476545341550c9714879718905ba5.gif                             batman1.gif.d1d3dcf9169c14451b3561856334f5a6.gif                              whKpmhv.gif

Cine ti le-a facut?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.