Jump to content

Problema driver WLAN (wifi driver)


KeNNeN
 Share

Recommended Posts

Ce problema ai?: Cand vreau sa ma conectez de laptop pe wifi, bag parola si mi se blocheaza, trebuie sa ii dau restart ca sa mearga.
O scurta descriere a situatiei: Imi gaseste reteaua dau sa bag parola si cand dau connect se blocheaza tot calculatorul.

Sistem de operare: XP SP3
Screenshot:
http://imgur.com/a/RTamr dupa ce bag parola aici si dau ramane blocat ecranul.

Alte precizari: Helpp pliz, nu stiu ce sa mai ma fac, am cutat toate driver-le posibile ba programe cu virusi ba nu sunt bune.

Link to comment
Share on other sites

@, Am cautat am gasit un tutorial, m-am luat dupa el da nimic. Nu am mai avut driver-ul instalat pana acum, nu mi-a trebuit.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Pana azi nu l-am avut nu mi-a trebuit la laptop, asta il tineam asa, mai lasam noaptea sleep pe samp, nu prea umbla cu el. azi am vrut sa-i bag driver-ul am descarcat unu de pe net si dupa imi face figura asta. @,

Link to comment
Share on other sites

Da am acel program 3DP NET am vazut cum se numeste driver l-am cautat pe google l-am descarcat @, si instalat.

Link to comment
Share on other sites

@, Am facut un update la driver si acum cand dau sa caut retea de wifi, mi se blocheaza. Este de la diver, ma poti ajuta ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.