Jump to content

Warurile de Toamna / Autumn Wars


Kelton
 Share

Autumn War Interval  

734 members have voted

  1. 1. Schimbam intervalul de waruri încă de pe 1 Septembrie? / Do we change the wars interval from the 1st of September?



Recommended Posts

Nu stiu ce sa zic.De pe 1 Septembrie in colo am timp de waruri la acea ora , dar sincer e cam prea devreme.Am votat NU , pentru multi jucatori vara se termina abea pe 13 septembrie nu acum.Si cei care spun ca e bine , ca-s straini in 69 bla bla bla , doar liderul si 2-3 membri sunt straini restul sunt romani , oricum nu situ de ce ati facut maife de straini ca toti strainii sunt palete la waruri si mai au si ping 200 sa puna inactivitate sa se duca dreq.

Edited by PiH Dice16
Link to comment
Share on other sites

Da, deoarece multi nu se trezesc la ora 13:00 pentru Waruri, unii mai pleaca pe afara, altii au treaba. Acum ca vine toamna si cum unii incep scoala din 1 septembrie mi se pare normal sa fie de la 20:00 la 22:00, vine frigul, nu mai iese nimeni pe afara seara.

Link to comment
Share on other sites

Sunteți penibili. Ai stat toată vara în casă și acum "mai vreau sa profit de ultimele săptămâni sa ies afară" =))

 

Sa fim serioși, doar va dați tare în gură, adevărul e ca sa fi fost warul măcar și la 4 dimineața, erai sa te scoli și sa mergi frumușel pe turf.

 

Noi am terminat școala pe 31 mai, și nu am cerut sa fie schimbat atunci orarul de war, chiar dacă suntem minoritatea, v-am intrat în situație. Iar majoritatea de aici sunteți egoiști sau proști sau va temeți de străini la waruri.

 

Kelton poți schimba orarul, oricum o sa vină mai mulți gangsteri decât o sa plece.

Link to comment
Share on other sites

NU! Ora war-urilor ar trebui schimbata odata cu inceperea scolii, ca pana acum. Cu toate ca si atunci ar putea fi modificata cu o ora mai tarziu, mai exact intre 21-23. Multi au scoala dupa-amiaza, mai vor sa iese afara, iar asa le-ati impaca pe toate.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord. De ce? Eu sunt in Moldova, scoala incepe direct pe 1 septembrie si chiar nu mai vreau sa chiulesc iar de la ore ca sa ajung la wars.

 

Stai, ce?!

Edited by AT VAMPIRe
Link to comment
Share on other sites

Rasist.

 

La ce mai faceti gang pentru straini daca va e pana in p*la ca pot intra ei la war-uri sau nu? E interesant sa mergi la war-uri, sa cuceresti SF cand astia is la scoala, nu? Si nu e vorba doar de 69, sunt straini prin toate gang-urile, vor sa promoveze, sa-si faca si ei cv rank mai mare, nu sa ia FW ca e la ore.

 

Voi astia, majoritatea care va dati mari smecheri ca iesiti la 8-10 pe-afara, sa fim seriosi, daca vreo 5% din voi sta la ora aia afara, e bn, in rest va mai freaca mama o palma peste bot ca a trecut de ora 21:00 si stati la PC. Stati ca ruptii si strangeti pokemoni pe SA:MP 24/24 de pe toate conturile care le aveti, dar la 2 ore de war e greu sa intrati. Tiganism.

 

Prietene, vezi cum vorbesti ca eu nu te-am jignit. Nu ii obliga nimeni pe baietii care joaca in strainatate sa se bage in ganguri si sa vina la war. Exista cereri de invoire si inactivitate oricum. Daca esti in tara mea si pe un server roman, respecti regulile din tara mea. Nu trebuie sa fiu obligat eu sa imi petrec restul de vacanta, seara de seara in fata unui ecran. Presupun ca ai 14 ani maxim si nu stii ce inseamna inca sa ai viata sociala.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Presupun ca ai 14 ani maxim si nu stii ce inseamna inca sa ai viata sociala.

La ce-mi faci referinte la viata reala? N-am de gand sa-ti demonstrez ce viata am si cati ani am ;)

In comparatie cu ceilalti retardati care cred ca in ultimele 2 saptamani or schimba ceva in vacanta lor, eu am savurat-o din plin, nu am stat 2 luni in SA:MP ca la urma sa ma trezesc ca tre sa fut si eu pizde.

Stati 2 luni cu capul in PC si va mai treziti in ultimele 10 zile ca iar s-a dus pe cur vacanta. Mare smecherie.
Link to comment
Share on other sites

NUUUUUUUUUU

De ce?

1) E vacanta, la 13-15 e canicula si stam in casa, sau pe la bazin, si putem sa intram la war

2) E vacanta, iesim seara afara, nu intru la 8 in casa "Sa intru ca sa intru la war"

3) Keltone, suntem romani amice. Comunitate de romani, nu am nimic cu strainii, dar, ei nu ar fi spus "Sa fac [asta] ca a zis Kelton din Romania", 90% te scuipa si iti spuneau "nu putem bla bla bla".

4) Nu imi pasa ca sunt straini, hai sa jucam noi, ROMANII PRIMI dupa strainii. Incepe scoala pe 12-16, atunci pui war-urile la 20-22.

5) NO TO RACISM, NO TO NIMIC, dar mai intai sa ne gandim la noi.

6) Eu unu nu as vrea sa intru in casa, mai imi zic si prietenii "De ce intri ma de acum? Te cheama ma-ta? Se impart pijamalele? etc", si eu "Nu ma frate, intru la war-uri pe samp ca is strainii deranjati".

#Fortza romania

+1 la post sa vada kelton

Link to comment
Share on other sites

Personal consider ca mutarea war-urilor la orele normale, a celor vechi este una buna.

Argumentare:

 

1. Inceperea scolii / facultatii la unele persoane.

2. Personal am antrenamente dupa-amiaza ca sa pot merge dimineata la scoala ( poate si unele persoane au, sunt sigur ca sunt sportivi multi pe aici).

3. Unele persoane stau foarte mult on-line peste noapte si se trezesc fix inainte de war-uri.

4. Cei ce stau in strainatate, prin Anglia sau alte orase se trezesc cu 1-2 ore mai devreme de cat noi si este incomod din punctul meu de vedere.

 

Acestea ar fi unele motive de baza pentru care war-urile ar trebuii fixate din nou in intervalul 20:00 - 22:00.

 

Cu stima si respect, Dionis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

sau pe la bazin, si putem sa intram la war

MichaelPhelps.jpg

 

Asa o sa intri tu la wars?

 

 

 


 

 

4) Nu imi pasa ca sunt straini, hai sa jucam noi, ROMANII PRIMI dupa strainii

 

 

5) NO TO RACISM, NO TO NIMIC,

m-ai rupt =))

 

Link to comment
Share on other sites

Nu ,ce au ajuns strainii sa ne comande noua..

Taci ba te rog, nu ma fa sa înjur ca și asa am 9 warnuri. Noi am făcut acest topic? Noi v-am pus ultimatum? Noi doar l-am rugat pe kelton dacă poate sa ne ajute. Cică au ajuns străinii sa ne comande, vezi sa nu-ți facem altceva.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord.

Link to comment
Share on other sites

Cum sa muti warul in timpul verii si a vacantei la ora 20:00 sau la cat dracu o puneti. Uneori stau si ma intreb cum pot sta unii atat de mult in casa. E VARA FRATE, LA ORA AIA AR TREBUI SA FITI AFARA nu pe PC SAU PE SA:MP in pana mea.

Treaba voastra. Oricum majoritatea care au votat da la acest poll sunt niste no-liferi si copii care nu stiu ce e ala aer curat/distractie. Da, pentru cei din Republica Moldova e avantajos, dar pentru restul deja e o chestie de no-life...
Hai noroc!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.