Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Warurile de Toamna / Autumn Wars


Kelton
 Share

Autumn War Interval  

733 members have voted

  1. 1. Schimbam intervalul de waruri încă de pe 1 Septembrie? / Do we change the wars interval from the 1st of September?



Recommended Posts

tvnSEek.png

Română

 

După cum știți toamna e aproape aici și odată cu ea vine începerea școlii cât și trecerea warurilor la intervalul de desfășurare de toamnă (20:00-22:00). Am primit mai multe mesaje din partea unor jucători din afara României cum că mulți încep școala pe 1 Septembrie, așadar respectivii nu s-ar mai putea prezenta la warurile care momentan au loc între orele 13:00-15:00. La rugămintea lor am deschis acest topic pentru a afla dacă ați fi de acord să trecem la intervalul de war de toamnă (20:00-22:00) încă de pe 1 Septembrie.

 

Beneficiul acestei schimbări ar fi că le-am oferi și celor din afara țării posibilitatea de participare la waruri. Menționez că tot pe 1 Septembrie o să înceapă și zilele comunității, așadar o să aveți ce face pe toată durata zilei astfel încât să nu vă plictisiți până la începerea warurilor.

 

Voi lăsa acest topic deschis câteva zile ca să vă puteți exprima părerile și pentru a ne ajuta pe noi să luăm o decizie finală în acest sens. Ar fi de preferat să-și exprime punctul de vedere cei care joacă în ganguri ori urmează să intre în ganguri.

 

English

 

 

As you know autumn is almost here and with it comes school and moving the war time interval to the autumn one (20:00-22:00). We have received multiple messages from players outside of Romania that begin school on the 1st of September, so those players could not be present at wars that are currently between 13:00-15:00. At their request we have opened this topic to find out if you agree to switch the autumn war interval (20:00-22:00) from the 1st of September.

 

The benefit of this change would be that we will offer players outside the country the benefit of participating in wars. I want to point out that on the 1st of September the community days will also begin, so you will have plenty to do all day so that you do not get bored until the wars begin.

 

I will leave this topic open a few days so you can express your thoughts and to help us make our final decision for this. We would prefer to hear the point of view of gangsters or players that think of joining gangs.

 

Link to comment
Share on other sites

Cu da și nu puteți răspunde prin sondaj, +1 nu e nevoie să faceți. Dacă doriți să și răspundeți topicului ne-ar ajuta dacă ați argumenta din punctul vostru de vedere de ce anume n-ar fi indicată o astfel de modificare sau de ce ar fi indicată o astfel de modificare.

Link to comment
Share on other sites

Da, si asa o sa fie alea 7 zile de la B-day in care nu o sa fie war-uri, deci o sa fie cam 8 septembrie+4 zile(12 Septembrie)

Link to comment
Share on other sites

Da, noi adminii am avea mai mult timp, cel putin eu. Dar.. totusi, de pe 1 septembrie mai sunt 2 saptamani de vacanta, si mai iesim si noi pe afara etc..

Link to comment
Share on other sites

Da, daca o sa se mute o sa fie faina ca intru iar mafie, vara asta n-am avut cum sa intru ca eu is de la tara si am treaba pe la intervalul ala de ore! Doamne ajuta!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.