Jump to content

Posibilitatea de Stergere a Faction Logurilor / The possibility of Deleting Faction Logs


Kelton
 Share

Faction Logs Clear  

1005 members have voted

  1. 1. Doriți adăugarea posibilității de ștergere a faction logurilor vechi? / Do you want us to add the possibility of deleting old faction logs?



Recommended Posts

Nu sunt jucator pe cealalta comunitate, dar dupa 4 zile dupa ce-au bagat ei acest lucru, sa-l bagati si voi mi se pare josnic. Sunt playeri care intra in factiuni doar sa faca DM, sa injure si sa nu-si faca raportul. De ce sa-i oferi o sansa acelui player in locul unuia care e activ, isi face rapoartele si care asculta de conducere.

Link to comment
Share on other sites

Isi face alt cont si tot nu vor sti liderii ce trecut a avut. Decat sa-si faca alt cont si sa o ia de la capat cred ca e mai bine sa existe posibilitatea sa-si stearga din loguri. Logurile care pot fi sterse cred ca ar trebui sa fie vechi de cel putin 6 luni sau chiar 1 an.

Link to comment
Share on other sites

Exact ca in viata reala. Daca faci puscarie ca ai omorat o persoana (din intamplare sau din vointa ), asta este trecutul tau, cu bune cu rele il accepti. Un alt exemplu, toate persoanele ce cauta avere in viata ( vreau SERIA 7 din 2016, vreau S-class, vreau vila in Pipera ) dar el nu are nimic in cap dar vrea avere; la urma cand moare toata lumea zice: a trait bine, a avut ce si-a dorit, dar nimeni nu zice ca a fost o persoana care a invatat, care a facut un ban cinstit. Un om dupa ce moare cu aia ramane cu intelectualul nu cu averea; exact ca si aici, multi se chinuie sa aiba 7 Infernusuri, Palat de 35mil, bizz de 25mil si toate prin donatie ( dau examplu ), in rest numai FP-uri, FW-uri la greu si 20 factiunii cu maxim rank2. Tot ce este important pe acest sever (adica trecutul fiecaruia) vreti sa fie sters?!

Link to comment
Share on other sites

@@Vinnie, Si sa fie macar 30-40e, ca sa nu si-l poata permite orice plod. Dar totusi, nu mi se pare o idee prea buna pentru lideri si factiuni importante. Si o intrebare, cum o sa arate jucatori de level 50 fara nici o factiune in log-uri?

Edited by FrankY
Link to comment
Share on other sites

Bosule, bagati anti cheat sau ceva sa ne putem juca la war, lasati updateurile pentru mucosi de 12 ani.

@ inca astept anti cheat ala promis din 2014.

Trebuie sa fiti constienti ca cel putin 40% din playerii de pe b-zone joaca doar pentru waruri, ca nu e o placere sa intrii in taxi si sa duci mucosila trucker, iar apoi sa iti faca post ca ai maimuta la aparat, ca asa a auzit el de la tati ciorex in balcon cand bea jumatea de tuica.

Bagati anti cheat, sau dati admini capabili care stiu ce e ala un cod si incercati sa ii faceti sa isi doreasca sa baneze la war, sa ai diferite bonusuri ( admini up s.a ), sincer deja devine cam plictisitor sa vezi admini 3+ care nu stiu ce inseamna ala un codulet, chiar daca ii zambeste dubios de pe desktop.

Edited by Cristi NC
Link to comment
Share on other sites

Nu sunt de acord cu aceasta idee, asa ca am votat "Nu". E treaba lor daca au fost incapabili sa isi mentina pozitia in factiune. Chiar daca o sa se implementeze aceste lucruri, sunt 100% sigur ca numai mucosii o sa doneze pentru asa ceva. Acel log al unui jucator este ca o oglinda. Fiecare lider are dreptul sa vada ce petarda a fost acel jucator inainte.

 

@@KuKy, A crescut consumul la masini.

Link to comment
Share on other sites

Dupa parearea mea,nu mi se pare corect.Eu am votat "Nu" , in primul rand,sa zicem ca un nab a intrat in ls taxi si a iesit cu 3/3 din a doua zi,nu mai are sanse in factiuni pentru ca nici un lider nu poate avea incredere in el.El isi sterge faction logul si o ia de la capat tot asa si "distruge" factiunea si tot asa.

Link to comment
Share on other sites

@Andrei 13 VIP - singurii care va bateti joc de logurile voastre sunteti voi, ca nu sunteti in stare sa intelegeti un banal de regulament.

 

- ce replici de om uscat la minte ai.

 

Cumpara'ti o viata, e gratis :) decat sa'ti cumperi paysafe pentru a sterge niste loguri de cacao.

Diferența dintre mine și tine e evidentă. Tu ești mai frustat, dar nu te gândești că eu nu am ce loguri sa șterg :)

 

Ar trebui să le dăm și șansa altora, iubi.

Link to comment
Share on other sites

Asa cum nu poti sterge greselile pe care le regreti in viata asa nu ar trebui sa iti stergi faction logul, e o prostie, ROLEPLAY GAMING sau ROLEPLAY PAY 4 WIN?Ar fi ceva doar daca ai putea sa-ti stergi faction logul muncind la un anumit job sau ceva de genu' nu stiu.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu frate. De ce să acoperim partea murdară din trecut? La o aplicație, liderul vede acum cât timp a fost dată sancțiunea și dacă crede că acel player merită să fie acceptat atunci e acceptat. De ce să ne ascundem trecutul? De ce să uităm de unde am plecat? De ce la multe alte întrebări. Iar o să apară copiii de 11 ani care scriu în aplicație ca au 18 spre exemplu iar când îi vezi gândirea îți vine să îți zgârii ochii din cap. Nu le convine ca se văd în aplicațiile trecute că își schimbă vârstă de la o aplicație la alta? Un mare mare mare CONTRA pentru această idee stupidă.

Link to comment
Share on other sites

A ajuns B-zone sa copieze alte servere, sa nu mai fie original, gg, tot asa sa o tineti ca o sa rameneti doar in 3 playeri.

 

Incercati sa fiti creativi, SA MUNCITI MAI MULT, pentru ca stiu ca va este lene si asta e ADEVARUL, va e lene sa va ganditi la ceva, sa munciti pentru ceva, dupa cum facem si noi cu donarile cu Euro, cu nopti nedormite etc

Edited by B4L XherroX
Link to comment
Share on other sites

Votati ba da, cine vrea sa stearga bine, cine nu, iarasi bine. Fiecare daca vrea sa stearga este liber sa o faca. Nu strica acest update.

Si poate bagati si achievement pentru asa ceva, gen sa luam mai mult de 10gold.

 

Votati cu' cap! Ganditi-va catusi de putin la ceea ce am zis mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.