Jump to content

Sondaj Updates / Updates Poll #1


Kelton
 Share

Sondaj Updates / Updates Poll #1  

1316 members have voted

  1. 1. Doriți adăugarea de vehicule personale la waruri? / Do you want us to add personal vehicles in wars?

  2. 2. Doriți adăugarea unui sistem de Deathmatch War? / Do you want us to add a system of Deathmatch War?

  3. 3. Doriți modificarea sistemului de vehicule personale? / Do you want us to modify the personal vehicle system?



Recommended Posts

- Update 1: Pentru ce trebuiesc masini personale la war? Nu ar fi foarte ok ca fiecare membru al unei mafii sa aduca cate 4-8 masini pe turf.

1. Ar fi lag

2. Masinile i-ar incurca pe cei prezenti la war.

Mai frumos ar fi sa suplimentati fiecare gang cu inca cateva masini ceva mai puternice, sau la fel de puternice ca actualele vehicule.

Daca vreti masini personale la war, duceti-va pe b*****, nu transformati b-zone-ul intr-un rahat, asa cum este comunitatea rivala.

 

- Update 2: Aceasta idee pare putin mai originala si n-ar strica. Ar fi ok ca acest lucru sa aiba loc inainte de sesiunea de waruri, ca jucatorii sa se poata incalzi.

 

- Update 3: Pe de-o parte este o idee buna, dar pe alta parte o idee groaznica:

- Puncte forte: S-ar face profituri mai mari in urma vanzarii de masini.

NOTA: S-ar marit salariile la joburi, profitul care este scos pe o masina poate si obtinut lejer la job.

- Puncte slabe: Stai sa te milogesti pentru masini si multe altele, dar n-are rost sa le insir aici, oricum ceea ce am spus aici nu va fi luat in considerare.

Edited by B4L CristyanN
Link to comment
Share on other sites

 

 

- Update 1: Pentru ce trebuiesc masini personale la war? Nu ar fi foarte ok ca fiecare membru al unei mafii sa aduca cate 4-8 masini pe turf.

1. Ar fi lag

2. Masinile i-ar incurca pe cei prezenti la war.

Mai frumos ar fi sa suplimentati fiecare gang cu inca cateva masini ceva mai puternice, sau la fel de puternice ca actualele vehicule.

Daca vreti masini personale la war, duceti-va pe b*****, nu transformati b-zone-ul intr-un rahat, asa cum este comunitatea rivala.

- Update 2: Aceasta idee pare putin mai originala si n-ar strica. Ar fi ok ca acest lucru sa aiba loc inainte de sesiunea de waruri, ca jucatorii sa se poata incalzi.

- Update 3: Pe de-o parte este o idee buna, dar pe alta parte o idee groaznica:

- Puncte forte: S-ar face profituri mai mari in urma vanzarii de masini.

NOTA: S-ar marit salariile la joburi, profitul care este scos pe o masina poate si obtinut lejer la job.

- Puncte slabe: Stai sa te milogesti pentru masini si multe altele, dar n-are rost sa le insir aici, oricum ceea ce am spus aici nu va fi luat in considerare.

@@Kelton, Corect.

 

Link to comment
Share on other sites

@@Kelton, Nu este buna acea zona pentru DM war. Acolo toti playeri au lag si daca se duc in single player. Daca mai sunt si 300 acolo = crash + lag masiv. Trebuie alta zona, un sat, ceva. Sau puteti face mai multe runde.

 

Runda 1, mongomery; Runda 2, Bayside, Runda 3, Angel pine, etc.

 

Inca ceva, cred ca ar fi mai bine daca ar partcipa doar 10-20 jucatori din fiecare factiune, printr-o anumita rotatie sau cloodown.

Edited by Octavian Mexico
Link to comment
Share on other sites

Cu prima propunere nu sunt de acord. De ce? Referitor la ceea ce a scris @@RW PauL, mai sus, citez: "Maşini personale la waruri ?

Nu contează că deja este lag de rupe la waruri, mai se bagă şi mai multe maşini să fie şi mai mult lag, nu ? Nu este o idee bună, ajung maşinile care sunt acum, şi aşa este mult lag." sunt total de acord cu el. Cât despre celelalte 2 propuneri, mi se par destul de interesante, motiv pentru care am votat "Da"!
Edited by Nathen nWo
Link to comment
Share on other sites

1. Nu

2. Da

3. Da

Nu cred ca o sa se ajungă ca infernusul să coste 6kk. Dacă majoritate se va "zgârci" să zic asa, vanzatorii se vor supune. Oricum dor cele obosite se vor da cu mai mult. Nu cred ca da cineva 1kk să zicem pe huntley folosit cnd poți luat cu700k nou.

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit niste update-uri bune!

@@Kelton, Nu este buna acea zona pentru DM war. Acolo toti playeri ai lag si daca se duc in single player. Daca mai sunt si 300 acolo = crash + lag masiv. Trebuie alta zona.

Da, are mare dreptate. Edited by TLG Vlad
Link to comment
Share on other sites

Eu as vrea sa vad primele doua updteuri pentru sunt idei originale pe care nici un alt server nu le au dar updateul cu vehiculele nu e prea convingator pentru ca nu am prea inteles nimic si chestia cu masinile in stoc nu e o idee prea stralucita si mai bine lasati dealershipul asa cum este si vehiculele.

Link to comment
Share on other sites

Un update bun ar fi: 1.Adaugarea de masini noi in ds

2.Adaugarea de arme noi in Gunshop.

3.Hidden permanent pe masini

4.sa poti vinde si skin-urile prin /Trade

Da, de ce sa nu adauge tec si combat in GS?
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos, sunt de acord cu toate ideele.

Link to comment
Share on other sites

Mi se par bune ideile inafara de a-2-a, adica de ce te-ar mai interesa sa ai masinile personale la war daca te da pe turf, + ai nevoie de masini la war ca sa pui barigada.Ar fi o ideie mai buna daca: daca ai fi in vtb(ls) si ai avea war in sf cand te sui in masina sa te teleporteze direct in sf in aproprierea turfului. Si ideia sa poti iesi de la war cand vrei tu este foarte buna. Si ideia cu masinile personala ar fi buna fiindca de obicei nu sunt masini la war si trebuie sa faci spam cu FVR si de obicei liderul sau sub-liderul nu vede fiindca e concentrat la war .

Link to comment
Share on other sites

@@RW PaNda FiMiARSCARBA, să sperăm la tot cei mai bine (scumpirea prețurilor, respectiv re-echilibrarea economiei).

 

 

ON:

Am votat

1 - Nu, mai ales că s-a băgat posibilitatea de a adăuga neoane pe mașini. Mergem la war să ne luptăm, nu să mă încurce neonul ăla care lumineaza pe tot turful și nu văd nimic de el.

2 - Neutru (am votat nu). Nu are rost să implementăm un alt sistem de war.

3 - Da, s-ar mai echilibra puțin lucrurile pe server, toți cu Infernus la level 10? Mai ales că le-ați băgat sistem anti non-rp care nu ne ajută în toate cazurile posibile (pe cei din departamente mă refer). Trece unu' cu level 12 prin radar cu Infernus, ne aleargă vreo 2-3 minute și dupa repede /q, că doar atât îl duce căpățâna. Facem reclamație și primim același răspuns mereu "Nimic, Non-Rp-ul nu se mai sancționează".

Edited by uV TheoNeuer
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce, dar cred ca dupa un timp o sa ajunga un Infernus sa coste 2kk, poate chiar mai mult, iar plata joburilor nu mi se pare asa mare. Din 30 de ture la Quarry Worker am facut 12k cu cont premium, fac mai multi bani daca imi fac raportu' in TTC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.