Jump to content

BUG - Tabel /ticket


BlooD

Recommended Posts

Nick-ul tau: BlooD

Server: RPG 1
Descrierea bugului: In momentul in care scriu comanda /ticket, selectez motivul pentru amenda, primesc crash, se intampla aproape de fiecare data, am reinstalat si gta si windows, degeaba, nu sunt singurul cu aceasta problema
Screenshot(s):

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau: BlooD

Server: RPG 1

Descrierea bugului: In momentul in care scriu comanda /ticket, selectez motivul pentru amenda, primesc crash, se intampla aproape de fiecare data, am reinstalat si gta si windows, degeaba, nu sunt singurul cu aceasta problema

Screenshot(s):

E de la joc. Descarca din alta parte.

Link to comment
Share on other sites

@@BlooD, Scoate modurile (din cate vad ai copcmd), unele influenteaza buna funtionare a jocului, daca ai PC mai low.

daca scot copcmd nu se mai blocheaza ci imi da crash, fara nici un mod primesc crash

Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea ar putea sa fie si de la rezolutie, eu cand mi-am cumparat pc-ul nou mereu se bloca cand imi aparea dialogul de login, am schimbat rezolutia si totul a mers ok.

Nu merge nici asa, am incercat toate rezolutiile..

Link to comment
Share on other sites

Vreau să menționez că și eu am această problemă. Se întâmplă când deschid o căsuță de tip dialog. De exemplu uneori iau crash când deschid /friends, alteori când vreau să selectez un radio.

 

Probabil are legătura cu Windows 10, înainte să am W10 nu aveam problema asta. A apărut doar după ce mi-am băgat W10.

Link to comment
Share on other sites

Nu are nici o legătura, a apărut cel mai probabil de la ultimul update. Inițial si eu am crezut ca e de la Windows 10, apoi am băgat Xp, 7, 8 si pe toate face așa

Link to comment
Share on other sites

Dacă te grăbești la un răspuns din partea noastră pentru problema raportată ai să-l primești acum. Ce ai raportat tu nu e nicidecum un bug. Crashurile respective le primești din cauza PC-ului tău, altfel s-ar fi plâns și alți jucători de această problemă și n-ar fi mers nimănui.

 

Au existat și alți jucători care s-au plâns de așa ceva și pe urmă au realizat că aveau cine știe ce moduri instalate și din acea cauză primesc crashul. Verifică-ți mai cu atenție jocul deoarece problema nu e de la noi ca s-o putem rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.