Jump to content

Prezentare Johnnie_Walker


MarshMello
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau:Johnny_Tsunami (E luat deja Johnnie_Walker)


- Prenume:Sergiu


- Varsta:16 ani


- Locatia:Mediaș,județul Sibiu


- Ocupatie:Elev


- Jocul(rile) preferat(e):SA:MP,Grand Theft Auto 5,Counter Strike Globel Offensive,Call of Duty etc..


- Hobby-urile tale:Bodybuilding,ciclism,inot,să ascult muzică,informatică,artele marțiale,dansul modern etc.


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):Salutare tuturor,]n prezentarea mea pot să țin cont că sunt un elev la Liceul Teoretic Stephan Luwig Roth în clasa a X-a la profilul MATEMATICĂ-INFORMATICĂ,sunt brunet cu părul scurt,am inălțimea 1.72m,o greutate aproximativ între 75-80 kg,sunt sociabil,glumeț,interesat de multe lucruri,învăț la școală mediu,îmi place în timpul meu liber să ies cu prietenii în oraș,să mă joc diferite jocuri,să citesc,să vizionez la televizor filme,documentare,și să ascult muzică pop,rap,hip-hop,trap etc. Nu intru în detalii o să mă cunoașteți pe parcurs! Ș))


- De unde ai aflat de B-Zone Community?:Eu am aflat de B-zone de mult timp în urmă cu 4 ani de la un prieten ,dar m-am lăsat din cauza lipsei de timp, dar acum am posibilitatea să mă distrez pe acest joc cu prietenii mei.


- Alte precizari?:Vă mulțumesc pentru cei care au citit aceasta prezentare și sper să cunosc mulți playeri,vă urez distracție plăcută și țin să îi mulțumesc echipei B-zone că au îmbunătățit server-ul! :))



Edited by Johnny Tsunami
Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.