Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema Windows


Recommended Posts

Screenshot/Video: Nu e nevoie. Nu am mai mult de 60 fps.

Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul: Am incercat drivere, tot, am reinstalat tot nu merge.

Link to comment
Share on other sites

@

BdDr

Haha, nu te inteleg frate, eu vad review pe net cu acest pc ca duce gta 5 in 60 fps si tu imi spui mie sa nu am asteptari? Pai hai sa o luam logic, mai uita-te odata sa vezi ce jocuri ti-am specificat, plus ca am dat si totul pe low...

Link to comment
Share on other sites

@@WG Sabzaky,Este imposibil sa dezactivezi vsync-ul si sa ai maxim 60 fps-uri in toate jocurile, indiferent de titlu sau de setarile grafice. Tu ori nu ai dezactivat vsync-ul din setarile respectivului joc, ori ai o setare globala din driver. Desi eu cred ca tu nu ai dezactivat vsync-ul dupa cum te-ai exprimat.

Link to comment
Share on other sites

@@WG Sabzaky,Deci problema era cum am spus, de la vsync. In restul jocurilor ai frame drop-uri din cauza ragaliei, n-ai ce sa-i faci.

 

Topic inchis, ca vad ca incepi cu batjocora, desi mi-am alocat aproape 10 secunde din viata pentru a ma gandi ce problema ai putea avea si ti-am gasit si rezolvarea. Nu mai posta aici!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.