Jump to content

Portofoliu Atticus


gone for good
 Share

Recommended Posts

On 01.06.2017 at 9:22 PM, Hadish said:

Nu prea se vede ca esti designer, fara suparare, dar la blur mai scade din sharpen, nu prea vad text

Nu m-am dat designer și nici n-am de gând să devin.

Când o să înțelegeți că e portofoliul meu și postezi orice mi se scoală?

Z3bBomS.png EezHAkn.png sg47MFN.png

 

 

RIKEcjv.png

 

dcHltLZ.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Elena said:

Stockuri oribile , mai scade din sharpen pentru ca deranjeaza putin . Lucreaza si cu text. Felicitari pentru munca depusa !

Și pe părinții tăi îi felicit pentru munca depusă, nu pentru rezultat.

Edited by Joseph Bonanno
P.S. M-am plictisit să le explic la fiecare down că aici postez orice mie mi se scoală.
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Joseph Bonanno said:

Și pe părinții tăi îi felicit pentru munca depusă, nu pentru rezultat.


Ai o atitudine aroganta desi tot ce a facut a fost sa iti dea o critica constructiva. Postezi orice ti se scoala tie, dar avand in vedere ca le postezi trebuie sa te astepti si la critici/opinii, mai rau pari penibil fiind asa recalcitrant.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Unique said:

Ai o atitudine aroganta desi tot ce a facut a fost sa iti dea o critica constructiva. Postezi orice ti se scoala tie, dar avand in vedere ca le postezi trebuie sa te astepti si la critici/opinii, mai rau pari penibil fiind asa recalcitrant.

Mai penibil mi se pare un copil de 14 ani care se bagă în conflictele altora. Văd că ești prea limitat la ale tale ca să nu înțelegi că postează doar pentru +1 și că aici nu există niciun fel de critică constructivă (vezi că fata e atât de pricepută în Photoshop că-mi zice să mai scad din sharpen când eu nici macăr nu-l folosesc). Totuși îți zic eu că fetița are mânuți și îmi poate răspunde și singurică n-are nevoie de un reprezentant

Problema mea cu ea e personală și te-aș ruga să nu te mai implici domn'le avocat.

 

 

Edited by Joseph Bonanno
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Joseph Bonanno said:

Mai penibil mi se pare un copil de 14 ani care se bagă în conflictele altora. Văd că ești prea limitat la ale tale ca să nu înțelegi că postează doar pentru +1 și că aici nu există niciun fel de critică constructivă (vezi că fata e atât de pricepută în Photoshop că-mi zice să mai scad din sharpen când eu nici macăr nu-l folosesc). Totuși îți zic eu că fetița are mânuți și îmi poate răspunde și singurică n-are nevoie de un reprezentant

Problema mea cu ea e personală și te-aș ruga să nu te mai implici domn'le avocat.

 

 

 

Am dreptu' la libera exprimare odata ce acest topic e deschis in zona asta. Copil de 14 ani? E necesar sa iti fac poza la al doilea buletin? :)) Nu il folosesti, dar se vede ca si cand ai face'o datorita calitatii slabe a stock-urilor. :) Si vezi cu jignirile ca eu ti'am vorbit frumos, Mr. Aroganta. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Unique said:

Am dreptu' la libera exprimare odata ce acest topic e deschis in zona asta. Copil de 14 ani? E necesar sa iti fac poza la al doilea buletin? :)) Nu il folosesti, dar se vede ca si cand ai face'o datorita calitatii slabe a stock-urilor. :) Si vezi cu jignirile ca eu ti'am vorbit frumos, Mr. Aroganta.

Văd că-ți știi drepturile dar îți lipsesc bunele maniere, anume de a nu te amesteca unde nu ești implicat.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Joseph Bonanno said:

Văd că-ți știi drepturile dar îți lipsesc bunele maniere, anume de a nu te amesteca unde nu ești implicat.

 

Nu m'as fi amestecat daca nu i'ai fi raspuns cum i'ai raspuns :

 

Quote

 

Și pe părinții tăi îi felicit pentru munca depusă, nu pentru rezultat.

Edited 21 hours ago by Joseph Bonanno 
P.S. M-am plictisit să le explic la fiecare down că aici postez orice mie mi se scoală.


 

 
Fiind atat de artagos si jignind'o doar pentru ca ti'a dat o parere si in calitate de moderator, nu e un lucru chiar de respectat, iar dupa parerea mea, meritai sanctionat. :) Mai departe nu are rost sa o continuam ca deja facem chat aici. :) 
Link to comment
Share on other sites

  • Hawx locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.