Jump to content

Cerere - M@ri. - Avatar


Maryan N
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: M@ri.

  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Avatar

Link către ultima cerere făcută (obligatoriu): https://forum.b-zone.ro/topic/361436-cerere-mri-avatar/#entry5455756

Imagine (obligatoriu pentru semnatura): http://imgur.com/a/ZmLWK

Tema (In caz ca nu exista o imagine): Cu fete.

Text: M@ri. B-ZONE RPG2

Dimensiuni: Mare

Alte precizari: Dau 1+ celor care s-au straduit !

Link to comment
Share on other sites

@

AIM MIonut Zisesem ''M@ri. B-zone RPG2'' nu rpg3 :)) dar in fine ai +1.

@

Arshavin Arata fain, ai 1+

@

Hawx E foarte misto creatia ta, ai 1+

@

Valad Misto frate , chiar imi place ca ai scris si tu M@ri. B-zone RPG2, ai 1+

@

FiRE Arata smecher dar meh, ai 1+ :)

@

Reedorf La tine nush ce sa-ti mai zic :)) dar arata bine, ai 1+

@

se7en Nu prea imi place ce ai facut dar iti dau 1+ pentru ca te-ai straduit.

@

RayokGFX Sunt mistoooo rau creatiile tale, meriti 1+

@

BAWZIE Sunt simple , si se vad c-am ciudat dar iti dau 1+ pentru ca te-ai straduit.

Mai astept creatii!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.