Jump to content

SAMPCAC 0.7.0 Anticheat


Kelton
 Share

Recommended Posts

17 minutes ago, GF Coolback4 said:

@Claudiu te calmezi si tu sau...?

Pe bune, toti te-au luat la misto oarecum, mai taci daca vezi ca nu convingi pe nimeni cu ce cuvinte scoti pe gura si balivernele tale.

 

Poti sa-mi spui rostul acestei postari? Ce crezi ca ai rezolvat spunand asta? Mananci rahat cu polonicul si-i pacat de tine, ca ai fost admin.

 

8 minutes ago, TFG AlexDN said:

Eu unul nu vad rostul certurilor pe aici și nici a acestui "anticheat", care pana la obligarea jucatorilor sa-l foloseasca este egal cu 0. Serios acum, de ce sa-mi descarc eu ceva care sa-mi blocheze mie codurile, iar de la altii sa-mi iau secunde in continuare? :))

Cat despre @Claudiu, sa fim serioși, după ce ca ai ceva de comentat la orice si din cauza ta apar lucruri " bune", precum faza cu limita de bani pentru clanuri in /trade, sa vii sa te mai certi si cu cei de aici, e deja prea de tot.

 

Vad ca din miile de lucruri propuse de mine ai fost in stare sa spui una, eu nu vad rostul tau in acest topic, esti helper si gen "freedom of speech"? Vezi poate ai de raspuns la niste intrebari pe joc, precum "pe F se intra in masina?" si te retin.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Claudiu said:

 

Poti sa-mi spui rostul acestei postari? Ce crezi ca ai rezolvat spunand asta? Mananci rahat cu polonicul si-i pacat de tine, ca ai fost admin.

 

 

Vad ca din miile de lucruri propuse de mine ai fost in stare sa spui una, eu nu vad rostul tau in acest topic, esti helper si gen "freedom of speech"? Vezi poate ai de raspuns la niste intrebari pe joc, precum "pe F se intra in masina?" si te retin.

Am fost sau sunt? =))

OFF:

Vorbesti aiurea, jignesti tot ce misca si nu apreciez ingeniozitatea unui om de a-si face munca mai usoara. Pe bune acum, ar trebui sa inveti sa te comporti si sa nu mai fi mare ZEUS pe aici, ca nu impresionezi pe nimeni. O fi el un joc vechi, dar vezi ca inca mai e jucat, si faptul ca a reusit sa faca atatia bani doar dintr-o banala munca e ceva.

Link to comment
Share on other sites

Just now, GF Coolback4 said:

Am fost sau sunt? =))

OFF:

Vorbesti aiurea, jignesti tot ce misca si nu apreciez ingeniozitatea unui om de a-si face munca mai usoara. Pe bune acum, ar trebui sa inveti sa te comporti si sa nu mai fi mare ZEUS pe aici, ca nu impresionezi pe nimeni. O fi el un joc vechi, dar vezi ca inca mai e jucat, si faptul ca a reusit sa faca atatia bani doar dintr-o banala munca e ceva.

 

Bai prietene, sper sa vina unul sa-ti dea un capac si sa-ti ia toti banii! O sa-l apreciez pentru faptul ca a facut bani dintr-o banala munca! Sa-i dea unui mucos un mare capac!

Cum vii tu sa-mi comentezi mie? Normal ca ai fost admin si nu mai esti. Cu creierul ala mai mic decat o putza, te astepti sa mai fii? 

Vin si comentez aici de acest joc inca jucat? VIN SI COMENTEZ DE ACEST CODAT CARE DISTRUGE ACEST JOC INCA JUCAT! INCULTULEEEEEEE!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Claudiu said:

 

Bai prietene, sper sa vina unul sa-ti dea un capac si sa-ti ia toti banii! O sa-l apreciez pentru faptul ca a facut bani dintr-o banala munca! Sa-i dea unui mucos un mare capac!

Cum vii tu sa-mi comentezi mie? Normal ca ai fost admin si nu mai esti. Cu creierul ala mai mic decat o putza, te astepti sa mai fii? 

Vin si comentez aici de acest joc inca jucat? VIN SI COMENTEZ DE ACEST CODAT CARE DISTRUGE ACEST JOC INCA JUCAT! INCULTULEEEEEEE!

you impress me

Link to comment
Share on other sites

Claudiule, te-ai contrazis singur. El e "prost" ca a facut coduri pentru un joc din 2004, dar tu te lauzi ca ai facut sisteme pentru acelasi joc, tot din 2004. Pai asta nu te face si pe tine "prost" sau cum?

Daca singurul contra argument pe care il aduci este ca sunt doar Helper inseamna ca IQ-ul Tau este format din 2 cifre prima din ele fiind 1.

Edited by GF 5stackz
Link to comment
Share on other sites

Just now, GF 5stackz said:

Claudiule, te-ai contrazis singur. El e "prost" ca a facut coduri pentru un joc din 2004, dar tu te lauzi ca ai facut sisteme pentru acelasi joc, tot din 2004. Pai asta nu te face si pe tine "prost" sau cum?

Daca singurul contra argument pe care il aduci este ca sunt doar Helper inseamna ca IQ-ul Tau este vormat din 2 cifre prima din ele fiind 1.

 

Cum ajungeti ma in "staff"? Tampitule! 

 

#VREAU SUSPEND SA NU MAI VAD CRETINI, PLZZZZZ

 

TU COMPARI SA FACI UN SISTEM CARE AJUTA JUCATORII CU A FACE UN COD CARE DISTRUGE JUCATORII SI PLACEREA JOCULUI?!?!?!?!

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Claudiu said:

 

Poti sa-mi spui rostul acestei postari? Ce crezi ca ai rezolvat spunand asta? Mananci rahat cu polonicul si-i pacat de tine, ca ai fost admin.

 

 

Vad ca din miile de lucruri propuse de mine ai fost in stare sa spui una, eu nu vad rostul tau in acest topic, esti helper si gen "freedom of speech"? Vezi poate ai de raspuns la niste intrebari pe joc, precum "pe F se intra in masina?" si te retin.

Daca toate cele 1000 de lucruri au fost precum faza cu limita din trade pentru clanuri, atunci e clară treaba. :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Claudiu said:

 

Cum ajungeti ma in "staff"? Tampitule! 

 

#VREAU SUSPEND SA NU MAI VAD CRETINI, PLZZZZZ

 

TU COMPARI SA FACI UN SISTEM CARE AJUTA JUCATORII CU A FACE UN COD CARE DISTRUGE JUCATORII SI PLACEREA JOCULUI?!?!?!?!

 

 

E acelasi lucru, amandoi ati depus munca, doar ca unul e in stare sa-si tina gura cand trebuie, altul n-ar tace nici daca i s-ar baga prune in gura, e o diferenta.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Claudiu said:

 

Daca ai putza mica inseamna ca ai si creierul mic?

 

Vezi cat esti de prost?

Nu te supara, dar tu ai prieteni in real? Te suporta cineva asa sau esti doar tare-n tastatura?

Link to comment
Share on other sites

Just now, GF Vlad HN said:

Nu te supara, dar tu ai prieteni in real? Te suporta cineva asa sau esti doar tare-n tastatura?

 

Hotii in general nu ma suporta si se feresc de mine. 

 

Mi-e sila ca jocul la care am tinut si am incercat sa contribui cat pot de mult la dezvoltarea lui, ajunge sa fie distrus de un codat infect ridicat in slavi de oameni mai inculti decat el! MI-E SILA!  MACAR DISTRUGE JOCUL, #RESPECT!

 

#Vreau suspend sa scap de prosti!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Claudiu said:

 

ARDE-I BA! PE EI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


#VREAU SUSPEND SA SCAP DE PROSTI

Singurul care e asa esti tu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, GF Vlad HN said:

Singurul care e asa esti tu.

 

"cine spune, ala e!" "mamii ajutooor!"

"mamii claudiu de pe biz ma facut pr0st!!!!"

"eu mam saturat de biz fara coade nam cum sa jk"

"mamii e un baiat destept face coade si claudiu se ia de el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

"mamii claudiu asta e tata?"

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, OlandezuRevinPeBZ said:

Bai Claudiu bai nu vezi ca mananci parizel in morti tai de cacat impachetat ia hai gata cu gatu la oameni astia ca deja ma doare pula de la cat mi-ai supto

Bai imbacsitule daca te mai iei de piscot baga-mi-as toata pula in ranitii ma-tii si in adormirea ma-tii, evanghelia ma-tii si pot continua lista e lunga multi o stiu gatui-mi-ai cheliosu sa mi-l gatuiesti de dezaxat care esti s-ar putea sa-mi bag in tot neamu tau de 

Olandaaaaaaaaaaaaaaaa, ce  mai faci bai neauzitule? tot cu codu tot cu codu?

P.S: Scoate anticheat ca ii prind si pe filmare, *laugh*!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, OlandezuRevinPeBZ said:

Bai Claudiu bai nu vezi ca mananci parizel in morti tai de cacat impachetat ia hai gata cu gatu la oameni astia ca deja ma doare pula de la cat mi-ai supto

Bai imbacsitule daca te mai iei de piscot baga-mi-as toata pula in ranitii ma-tii si in adormirea ma-tii, evanghelia ma-tii si pot continua lista e lunga multi o stiu gatui-mi-ai cheliosu sa mi-l gatuiesti de dezaxat care esti s-ar putea sa-mi bag in tot neamu tau de 

I-ai zis-o. Te respekt

Link to comment
Share on other sites

Ba frate, sunteti geniali, ati facut alt anti-cheat nou, a ? Si cu ce e diferit ? Vorba era sa faceti un anti-cheat care sa mearga cu modurile cleo. Ba, de la update-urile voastre sa ajuns sa bagi moduri anti lag, pai, fara cleo nu prea merg. Deci ca sunteti voi destepti ar trebui sa jucam intr-un lag infernal ? Jumate din gangsteri o sa se lase pentru update-urile voastre astea ,,destepte"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, OlandezuRevinPeBZ said:

Bai Claudiu bai nu vezi ca mananci parizel in morti tai de cacat impachetat ia hai gata cu gatu la oameni astia ca deja ma doare pula de la cat mi-ai supto

Bai imbacsitule daca te mai iei de piscot baga-mi-as toata pula in ranitii ma-tii si in adormirea ma-tii, evanghelia ma-tii si pot continua lista e lunga multi o stiu gatui-mi-ai cheliosu sa mi-l gatuiesti de dezaxat care esti s-ar putea sa-mi bag in tot neamu tau de 

"Parizel" da' te iertam si te respectam. Replica corecta dupa ce am scris acum e "Pai nu mananc saracii d'alea ca sa stiu cum se numesc".

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.