Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema /validate


Jackus

Recommended Posts

Nick-ul tau:Jackus

Server:rpg 1 b-zone
Descrierea bugului:Dupa ce dai /validate trebuie sa astepti destul de mult ca sa primesti mesajul de confirmare. Totodata, nu primesc nimic in inbox, am incercat si relog si tot degeaba. Tin sa precizez ca am incercat si cu alta adresa de email si tot asa e.
Screenshot(s):

 

Link to comment
Share on other sites

Si eu la fel credeam ca e de la mine.

Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2018 at 10:52 AM, Kelton said:

Problema e de la noi. I-am transmis-o mai departe lui Bobo.

ba Kelton, nu-mi place poza ta de profil, in primul rand Goku nu e cu negru, e cu albastru in al doi-lea rand Jiren are culoarea aia. Nu esti fan adevarat Goku, impostor, puta jos

Link to comment
Share on other sites

Toată lumea va păți la fel din moment ce sunt probleme la acel sistem (probleme care au apărut de la schimbarea IP-urilor și trebuie rezolvate de hoster, nu de noi).

 

@GoKu eh lasă că-mi place mie. Albastru nu merge cu rank bar-ul meu. Costumul lui Goku e roșu. Kaio-Ken e tot roșu, deci... ^^

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kelton said:

 

@GoKu eh lasă că-mi place mie. Albastru nu merge cu rank bar-ul meu. Costumul lui Goku e roșu. Kaio-Ken e tot roșu, deci... ^^

Tu ești pe base form kayoken, mai bine băgai god.

Link to comment
Share on other sites

Va puteti "valida email-ul" in felul urmator. Intrati pe website si da-ti changeemail cu acelasi email pe care il aveti si acum. Dupa ce il schimbati va fi validat. Eu asa am facut pentru al valida. Am scris asta pentru ca in acest timp va puteti pierde contu etc.  si aveti nevoie de email.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.