Jump to content

Cerere - WediN - Avatar


WediN North
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: North  WediN
  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo/Cover Profil): Avatar
  • Link către ultima cerere făcută (obligatoriu): aici
  • Imagine (obligatoriu pentru semnătură): https://imgur.com/a/0nQJqLJ
  • Tema (În caz că nu există o imagine):
  • Text: Deasupra sa fie scris "WediN", iar jos sa fie scris "SF Taxi & uN Forever in my heart" cum e in imaginea asta gen https://imgur.com/a/RGuysHV
  • Dimensiuni: 150 x 300
  • Alte precizări: Vreau sa fie imaginea clara, textul clar, sa fiti creativi. Multumesc si numai bine !
Link to comment
Share on other sites

Frumoase avatare, dar mai astept, am zis sa scrie WediN in partea de sus a imaginii, iar in partea de jos sa scrie "SF Taxi & uN forever in my heart" si dimensiunea sa fie 150x300, dar... inca mai astept sa vad daca face cineva ce-mi doresc. Multumesc frumos pentru munca depusa.

Edited by North WediN
Link to comment
Share on other sites

cerere_wedin.jpg

14 hours ago, North WediN said:

Frumoase avatare, dar mai astept, am zis sa scrie WediN in partea de sus a imaginii, iar in partea de jos sa scrie "SF Taxi & uN forever in my heart" si dimensiunea sa fie 150x300, dar... inca mai astept sa vad daca face cineva ce-mi doresc. Multumesc frumos pentru munca depusa.

Uite, doar iti explic. In cereri, se tine cont si de gusturile celor ce fac lucrarile respective, astfel incat fiecare face avatarul / semnatura / logo-ul etc sa arate cat mai bine, din perspectiva sa. Lucrurile pe care voi le cereti in lucrari, pot fi optionale pentru noi, de aceea nu gasesti fiecare lucru cerut in lucrarea respectiva.

Nu ti-am spus astea in nume de rau, sa stii. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.