Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] Crash..


.Narcis.

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: De ce imi tot da crash? (mai multe informatii mai jos).
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este necesar

Alte precizări: Am intrat pe samp cu un cont, dupa am dat sa intru pe altul fara sa ii fac nimic, nu imi intra si daca dau de mai multe ori imi da aia ca am luat  crash, am pus un anticrasher si tot nu merge, ce are?..Nu este de la modpack, am incercat cu inca un modpack

Link to comment
Share on other sites

Salut, @Narcissss!

*Știu că se întâmplă uneori, Pentru a evita crashes, instalați un nou GTA: SA:

Link Pentru GTA San Andreas » Click Here. 

Link Pentru SA-MP » Click Here.

*După ce instalați modurile în joc. 

Install DLL-uri » Click Here.

Eroare vor fi fixate.

If You Think I Helped You? To Support Me Give Me a Reputation. ⬆️ I Hope It Works For You, Good Luck & Stay Safe.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, LuNatiiC said:

Salut, @Narcissss!

*Știu că se întâmplă uneori, Pentru a evita crashes, instalați un nou GTA: SA:

Link Pentru GTA San Andreas » Click Here. 

Link Pentru SA-MP » Click Here.

*După ce instalați modurile în joc. 

Install DLL-uri » Click Here.

Eroare vor fi fixate.

If You Think I Helped You? To Support Me Give Me a Reputation. ⬆️ I Hope It Works For You, Good Luck & Stay Safe.

Nu merge..

 

Link to comment
Share on other sites

[*]Există o ultimă soluție.

» Faceți un nou user în Windows și instalați un GTA San Andreas acolo, modul în care v-am spus.

Link to comment
Share on other sites

daca ai intrat in sa-mp de doua ori simultan, vezi ca nu merge de la modloader  si, daca stii, poti intra si fara multiprocess dar mi se pare ca nu merge de la sampfuncs

de asemenea, poate ai multiprocess si trebuie sa n-ai modloader si timecyc-ul, din timecyc.aaa sa fie timecyc.kkt

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Narcissss said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: De ce imi tot da crash? (mai multe informatii mai jos).
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este necesar

Alte precizări: Am intrat pe samp cu un cont, dupa am dat sa intru pe altul fara sa ii fac nimic, nu imi intra si daca dau de mai multe ori imi da aia ca am luat  crash, am pus un anticrasher si tot nu merge, ce are?..Nu este de la modpack, am incercat cu inca un modpack

Este de la modurile folosite, dezinstaleaza cate unul pe rand sa vezi care e de vina si incearca acest samp multiprocess https://www.mediafire.com/file/2qr2fdozdndhd0m/GTASA_Fixes_bartekdvd.7z

Link to comment
Share on other sites

  • D a n n changed the title to [REZOLVAT] Crash..
  • D a n n locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.