Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug miner.


Leonidas ToV

Recommended Posts

Nick-ul tau: Leonidas
Server: RPG1
Descrierea bugului: Uneori iti baga masina de la job sub mapa, nu doar eu am patit asta, avem zeci de reporturi pe zi cu aceasta problema.
Screenshot(s): 

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2019 at 1:06 PM, L E O N I D A S said:

Nick-ul tau: Leonidas
Server: RPG1
Descrierea bugului: Uneori iti baga masina de la job sub mapa, nu doar eu am patit asta, avem zeci de reporturi pe zi cu aceasta problema.
Screenshot(s): 

 

Sa inteleg ca intra singura prin textura (neavand sofer sau ceva)?

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu, personal nu am văzut cum cade, dar din moment ce era băgat în textură sigur s-a teleportat direct, uneori se teleporta pe chiliad în vârf.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Adi007 said:

Se si vede cum cade prin textura? Adica ma refer daca cade pe bune prin textura, sau cumva e teleportata direct jos.

E teleportata direct, nu am vazut cand cade, deobicei dispare brusc.

Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2019 at 9:26 AM, Adi007 said:

Se si vede cum cade prin textura? Adica ma refer daca cade pe bune prin textura, sau cumva e teleportata direct jos.

Am ajutat pe cineva cu aceasta problemă și am ramas pe G in masina lui pe tot parcursul jobului, astfel incat nu s a dus prin mapa. Cand nu e nimeni in masina, cade, cand e cineva, nu mai cade. Unora li se desfasoara jobul in mod normal iar cea mai mare parte a jucatorilor se plang de asta.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.