Jump to content

Problema memorie Windows


 Share

Recommended Posts

Salut, ieri mi-am reinstalat Windows-ul si cand am intrat la My Computer imi aparea doar C si imi aparea ca are 30GB, cand am dat la Computer Management imi aparea 450GB nealocat, stie cineva cum as putea sa extind C-ul sau sa formez altul? Am cautat tutoriale pe YouTube dar "Extend" nu este disponibil, nu il pot apasa.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am rezolvat. Am reinstalat Windows 7 de pe un Stick USB si acolo la configurare am setat partitiile, din Windows nu puteam, nu imi aparea `Extend Volume`, dupa am cautat drivere pentru Internet, pe Wifi nu gaseam, o mare bataie de cap, la Windows 7 iti trebuie Driver pentru orice, inainte cu 1 zi am mai bagat windows 7 pentru ca mi se stricase windows-ul 10 si am stat 3 ore sa pun WIfi Driver ca imi dadea eroare cu KERNEL32.DLL. Se poate da T/C

P.S: La instalare Windows 7 dati pe configurare Custom ca sa va puteti seta partitiile cum vreti.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SolDaT. said:

Salut, am rezolvat. Am reinstalat Windows 7 de pe un Stick USB si acolo la configurare am setat partitiile, din Windows nu puteam, nu imi aparea `Extend Volume`, dupa am cautat drivere pentru Internet, pe Wifi nu gaseam, o mare bataie de cap, la Windows 7 iti trebuie Driver pentru orice, inainte cu 1 zi am mai bagat windows 7 pentru ca mi se stricase windows-ul 10 si am stat 3 ore sa pun WIfi Driver ca imi dadea eroare cu KERNEL32.DLL. Se poate da T/C

P.S: La instalare Windows 7 dati pe configurare Custom ca sa va puteti seta partitiile cum vreti.

Topic închis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.